angelbooks angelbooks komentáře u knih

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

Další skvělá kniha. Relax, čaj a kniha na večer je dokonalá kombinace a tuto knihu pro takový večer rozhodně doporučuji.

Kořist Kořist Julie Garwood

Výborná kniha od výborné autorky.
Ze začátku mě dost pobavilo, jak ho Nicholaa převezla. :D
Rozhodně doporučuji. :)

14.02.2018 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Trocha napětí, trochu detektivky. Prostě trochu od všeho, které přivábí ke čtení skoro každého.
Určitě doporučuji.

14.02.2018 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

S. Drake sice není na mém žebříčku TOP 5-ky, ale i přesto bych jí doporučila.
Stejně jako knihu. Jde o jedno z mála díl většiny autorů, kde si oblíbíte charaktery postav.
Určitě se hodí na volný víkend s hrníčkem kafe. :)

14.02.2018 4 z 5

Nečekaná závěť Nečekaná závěť Catherine Coulter

Kniha mě dokázala zaujmout a vtáhnout do děje, i když jsem se obávala o opaku.
Nevím proč, ale do 5* jí něco chybělo.

14.02.2018 4 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Rozhodně to není kniha pro děti, ale dospělí si na ní smlsnout, i já si tehdy smlsla, když jsem ji četla.
Je sice pravda, že bych jí dala jen 4,5 hvězdičky, ale neviděla jsem důvod, jí tu 1* strhnout.

14.02.2018 5 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Lehká, průměrná kniha s otevřeným dějem.
Do doporučených si ji sice nedám, ale nemyslím si, že je to vyložený odpad, jen už jsem četla lepší.

13.02.2018 2 z 5

Volání sirén Volání sirén Amanda Quick (p)

Kniha doslova zhltnuta za 6 hodin. Nechtěla jsem se od ní odtrhnout a díky bacilům jsem ani nemohla.
Celý den mám ležet v posteli a co jiného dělat, než sáhnout po nějakém pěkném a napínavém románu od A. Quick?
Rozhodně doporučuji. Možná vám začátek přijde trochu nudnější, přibližně 20 stránek, ale na horské dráze také jedete nahoru pomaličku, pomalu. :)

13.02.2018 5 z 5

Oči plné snů Oči plné snů Amanda Quick (p)

Nic přehnaného. Pěkná pohodička. Kniha opět nezklamala, dokonce jsem byla ke konci docela napnutá. Knihu jsem totiž dočetla po docela dlouhé době a tak mě vrah celkem překvapil. :)
Rozhodně doporučuji.

01.12.2017 5 z 5

Úsvit lásky Úsvit lásky Dorothy Garlock

Knihu jsem zhltla přes noc a musím říct, že byla úžasná.
Sice mi občas přišlo, že se postavy moc vykecávají či autorka zbytečně natahuje děj, ale to mi nakonec vůbec nevadilo.
Za mě sice 4,5 hvězd, ale dám 5. Kdybych dala jen čtyři, tak bych knize křivdila, plus k tomu knihu doporučuji. :)

29.09.2017 5 z 5

Ohnivý soumrak Ohnivý soumrak Nora Roberts

Opět se mi nedostává slov a vím jistě, že se mi ani nedostane, až si v budoucnu na tuto knihu vzpomenu. Úžasný, napínavý příběh a konec opět nezklamal ;).
Myslela jsem si, že se tam objeví i část týkající se svatby, prstýnku a plánování, ale že to nebylo tak rozsáhlé mi nakonec nevadilo.
Doporučuji :).

30.08.2017 5 z 5

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Kniha mě opravdu chytla a nepustila, až do konce.
Dávám 5 hvězd a doporučuji. Ale nevím proč, něco mi v ní chybělo. Romantiky tam bylo určitě požehnaně, i dost humoru ;), ale toho napětí tam nebylo tolik, kolik bych očekávala.
Kdyby to tedy šlo dala bych jen 4,5 hvězd.

13.08.2017 5 z 5

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Úžasná kniha. Zhltla jsem ji celkem rychle, vzhledem k situaci, kterou tu teď mám :D.
Možná bych trošičku vytkla ten konec, hlavně části s Aidanem :D.
Jinak ale knihu doporučuji ;).

13.08.2017 5 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Ehm, ehm... Představte si, že je tam 3 a půl hvězdiček :D.
Upřímně, kniha nezklamala, ale zas to nebylo něco dechberoucího. Kupodivu, jsem podezřívala 2 lidi, z nichž ten jeden byl pravý vrah :O.
Ale měla bych zde výtku. Kniha by klidně mohla být zkrácená a mohla obsahovat trochu víc humoru. Přišlo mi, že tato kniha o něj byla ochuzena.
Zase na druhou stranu, myslím, že N. Robert nám skvěle přiblížila toto mrazivé podnebí a mě (nemám ráda zimu) se to opravdu líbilo.
Knihu i tak doporučuji. Pro poklidné večery po práci je ideální :).

09.08.2017 3 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Kniha se mi líbila od začátku do konce :).
Co bych vyzdvihla, je určitě tajemství, které nám tato kniha pomalu odkrývá. Nevím jak ostatní, ale pro mě bylo opravdovou záhadou, kdo že je vrah.
Dále se mi moc líbilo chování hlavních postav. Ze začátku mi to přišlo jako silná-žena a slabý-muž, ale spletla jsem se :). To ''jiskření'' mezi hlavními hrdiny bylo úžasné a mnohdy i komické, tedy, mě to tak přišlo :D.
Určitě tuto knihu doporučuji.

26.07.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

No konečně! :D
I když by mi klidně v sérii stačily 3 díly, jsem ráda, že se autorka pustila do dalších třech dílů :D.
Knize nemám co vytknout, možná chování některých postav, ale to jsou jen maličkosti.

23.06.2017 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Úžasná kniha - jedním slovem BOMBA!
Nedokázala jsem se od ní odtrhnout.
Doporučuji :).

23.06.2017 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Příběh není úplně propracovaný, takže dávám 4 hvězdy.
Ale knihu doporučuji. Nudit se nebudete :).

23.06.2017 4 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

Stejně jako 3. díl, který jsem nevědomky začala číst dřív :D, dávám 4 hvězdičky.
Kniha byla nádherná, se špetkou duchařiny, ale velkou dávkou romantiky.
Určitě ji doporučuji :).

23.06.2017 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Úžasná kniha. Zhltla jsem ji za jeden den a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Doporučuji!
Těším se na další díly.

13.06.2017 5 z 5