Kořist

Časové zařazení: doba rytířů Krátce po vítězství Normanů v čele s Vilémem Dobyvatelem je krásná saská šlechtična Nicholaa nucena vybrat si mezi normanskými dobyvateli svého manžela. Podvoluje se příkazu krále a volí drsného Royce, zároveň však užívá veškerý svůj důvtip a lest k tomu, aby svého muže klamala. Brzy se však ocitá mezi dvěma ohni: na jedné straně stojí její šlechetný, obětavý a milující manžel, na druhé straně bratr, který vede saské rebelanty v boji proti vítězným Normanům. A ona se musí rozhodnout......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3107/korist-63p-3107.jpg 4.4290

Vydáno: , Oldag

The Prize, 1991

Kniha Kořist

cori

Červená knihovna o dokonalém chápavém a trpělivém rytíři a jeho tvrdohlavé a naivní novomanželce doporučuji číst jako pohádku na dobrou noc.

Khira

Mile, predvidatelne, jemne, neurazi. Asi tak by som zhrnula tuto knihu. Parkrat sa o mna snad pokusali aj nejake emocie. Ku knihe sa asi nevratim ale v žiadnom prípade nepatri medzi brak.

Pralinka1910
17.12.2020

Mile a příjemné čtení. Začátek se mi líbil více, než konec příběhu a styl připomíná Sandru Brown.

DUNIKO
18.08.2020

Pěkné čtení ❤️❤️❤️

pip11
25.06.2020

Pěkné a zábavné, jiné knihy se mi ale líbily o trochu více. Ovšem ,,šach mat“ se Nicholae povedl :D

petraj30
28.07.2019

Pěkná kniha, také velmi originální, dávám nižší hodnocení kvůli uspěchanému konci, ale určitě si ji přečtu znovu

helenkan
26.06.2019

Pěkná romantika. I jsem se bavila.

oliviet
05.10.2018

Po letech jsem se k knížce vrátila a musela jsem hvězdičku ubrat za rychlý, pro me nedokončený, konec. Jinak jsem se dobře bavila