Nečekaná závěť

Nečekaná závěť https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15434/mid_necekana-zavet-B5o-15434.jpg 4 72 10

Závěti série

1814 Anglie, Cornwall a South Downs Karolínu čeká významný okamžik - devatenácté narozeniny a s nimi vytoužená plnoletost. Těší se, až se vymaní z područí úlisného a všeho schopného poručníka, který s ní má úplně jiné plány, než jaké si Karolína představovala. Aby se zachránila, je nucena před ním uprchnout. Ukryje se u lorda Chiltona, ale postupně zjistí, že ani tady není zcela v bezpečí. Starý dům, prostoupený záhadami a skrytými tajemstvími, obývají pouze muži a vládne zde atmosféra nepřátelství vůči ženám. Zdržuje se tu i pozoruhodný muž, který Karolínu děsí, a zároveň neobyčejně přitahuje. Jenže lord Chilton chce Karolínu jen pro sebe…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Nightingale Legacy , 1995

RADIN
24.03.2024 2 z 5

Nejako sa mi to nepáčilo,tie erotické opisy boli skôr trápne.

mariva
11.08.2023 3 z 5

Knížka by mě docela bavila, jen chování a vyjadřování postav mi přišlo hodně přehnané. Možná je na vině překlad, ale rozhovory byly naprosto nesmyslné. Nedovedu si představit, že by se v té době takhle mluvilo a že by se sloužící tak chovali. Škoda, jinak by to byla zábava, i když vrah byl jasný brzy.

Ála1968
24.06.2023 5 z 5

Líbilo se mi to.Super zápletka a krásná romantika s napětím.Bavila jsem se.

Val
06.09.2019 5 z 5

Láska, nenávist, dobrodružství, napětí a do toho lehká dávka tajemna. Skvěle namíchaný koktejl, který není jako odpočinková četba vůbec špatný.

angelbooks
14.02.2018 4 z 5

Kniha mě dokázala zaujmout a vtáhnout do děje, i když jsem se obávala o opaku.
Nevím proč, ale do 5* jí něco chybělo.

moudivlacek
10.09.2016 5 z 5

Opět další skvělý příběh této série, hrdinové se prolínají i z jiných. Přesto si myslím, že od začátku vám oba dva hrdinové přilnou k srdci a budete jim fandit.
Je tu i místo pro slzičky, ale více pro radost a lásku.
Už se těším na další díl.

havrmoni
30.05.2016 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo moc. Taky tam šlo o hledání pokladu,ale hrdinové tohoto příběhu byli daleko sympatičtější. Je to spíše pohádková pověst,takže nepravděpodobné,jak tady píšou. Jinak pěkná romantika,záhady ,vraždy ( snadno odhalíte vraha,ale mě to nevadilo) a hlavně já se dost bavila. Objevují se postavy z prvního dílu i z jiných knih. Svižné dílko,ale hlavně od něj víc jak oddychové čtení nečekejte,jinak by se nemuselo líbit.

Lena565
02.01.2015 3 z 5

Příběh mi přišel trochu přitažený za vlasy a konec se mi zdál dost nepravděpodobný.
Jako oddechová četba byla knížka fajn.

Evaevelína
05.10.2012 2 z 5

kniha nic moc,natož že mám C.Coulter skoro celou přečtenou, tato na mě dojem neudělala.Dávám chybu špatnému překladu.Kniha mě nudila a chvílemi mi připadala dějově trapná.

maryzka
22.04.2012 2 z 5

pokračování závěti ale jsou zde nové postavičky taky hlavní hrdinka příjde ke štěstí ale děti se promíchají taky navzájem