Anett003 Anett003 komentáře u knih

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Druhý díl se mi četl trochu hůř, než první. Asi to bylo množstvím času nepřetržitého čtení
Hodně jsem potřebovala vědět, jak to bude pokračovat s Bryce a Huntem, takže mě ,,obtěžovali hlavně Tharionovy pasáže, Rhun mě bavil a i jeho banda. Ariadna (Jo, až teď při psaní mi to došlo)
A ten konec? Fakt? Nečekala jsem to, ani mě to nenapadlo, ale jako sakra, proč ne? Maasová mě zase překvapila. A teď jen čekat na další díly.

25.04.2023 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak takhle hezky napsanou knihu jsem dlouho nečetla!
Maasová je skvěla, dvory byly také hezky napsané, ale rod země a krve napsala s takovou lehkostí. Nádherné popisování dějů a postav, nebylo to ,,otravné" jako v jiných knihách, kdy mě zdlouhavé popisování nebaví, ale tuhle knihu jsem jen hltala a hltala. Nevadil mi ani přechod mezi postavami, prostě všechno na sebe tak krásně navazuje.
Vztahy postav se vyvíjejí krásně postupně.
Nadšení z toho, že si člověk myslí, že teď ví, co se přesně stane a ono je to úplně jinak.
Jdu se hned vrhnout na druhý díl.

20.04.2023 5 z 5

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

První díl mě asi bavil víc, četla jsem ho tedy před delší dobou, takže mi trošku trvalo, než jsem se rozpomněla, co všechno se tam vlastně odehrálo. Vzpomněla jsem si ale brzy.
Cca prvních 150 stránek mě nebavilo, nutila jsem se do čtení, rozčilovalo mě, že po každé pronesené větě následovala půlstránkové přemýšlení o tom, jak se Brie vlastně cítí a co si myslí, po těch 150 stránkách už to bylo únosné, ale začátek byl šílený. Když se to už rozjelo, tak jsem zbytek přečetla za půl dne.

17.04.2023 2 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Po dlouhé době závěr knihy, který byl tak krásně uzavřený, že mi nevadilo, že nebudu vědět, jak se postavy budou dál vyvíjet. Jinak kniha hezky napsaná, asi nejlíp ze všech dílů. Nesty výcvik mě moc bavil, což mi připomnělo, že taky musím cvičit, ještě najít trenéra jako Cassian a Azriel :D
Prostě všechno skvěly! :)

08.04.2023 4 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Mě ty knížky od Jennifer baví. Sera mi je sympatická, některé její neustále opakující se myšlenky mi ale vadily.
Velice se mi líbilo, že je Poppy povahou po ní a ze autorka si prohrála s tím, aby bylo vidět, ze geny prostě nevyčůráš. Ta chemie je parádní, je tam i uvěřitelná zrada.
Zamilovala jsem si ale Drakeny. Nyktes je takový Kieran.
A protoctví? Super.
Prostě mě to bavilo

04.04.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

První dva díly byly lepší. Závěr zase super, ale v cele knize na mě bylo zbytečně moc sexuálních scén, byla to už nuda. Kdyby se kniha zkrátila cca o 150 stránek, myslím, že by to ničemu nevadilo.
Samozřejmě se ale těším na 4. Díl, protože konec byl fakt super a zajímá mě, jak se Poppy ještě vybarví.

04.04.2023 2 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Přečteno a až dopíšu tohle, hodlám se vrhnout na třetí díl.
Bavilo mě to, možná i o trochu víc, než první díl. Překlepy tam byly, ale člověk se s tím popere.
Líbí se mi chemie mezi Poppy a Hawkem, neustálé vyhrožování pěstí a bodnutím už někdy bylo otravné, ale stejně... Kieran mě baví, fakt takový ten kamarád mého kluka, který je vtipný, podporuje vztah a i nápomocný, prostě sympaťák.
Alastir... jakto, že ho nikdo neprokoukne? Vždyť je had, našeptávač a dělá to veřejně, je to do očí bíjcí! :D

30.03.2023 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

První cca dvě kapitoly pro mě nuda, pak se to začalo rozjíždět a konec úplná paráda.
Nemusím v knihách dlouhé popisování místností, postav, takže se přiznám, že po odstavci přeskakuji a nevyhnula jsem se tomu ani v této knize.
Jinak jsem knihu přečetla jedním dechem, krásný únik od reality.

16.03.2023 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Třetí díl série mě zatím zklamal. Samé hádky o té samé věci. Láska, která dusí, shazování a nadávky, které pokračuje od 1. Dílu, stále se stupňuje, ale láska všechno zachrání. To, že se oba kvůli tomu druhému hroutí, to vůbec nevadí, protože láska. Zákaz stýkání se s kamarády - naprosto normální.
Čte se to dobře, ovšem už mě přestávají bavit nekonečné hádky a negativní emoce.

17.04.2019 2 z 5