AndrejNG AndrejNG komentáře u knih

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nevěděla jsem, co od této knížky mám očekávat, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Příběh se mi četl velice dobře.

28.02.2024 4 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Nádherným způsobem bylo zobrazeno dlouhodobé kamarádství. Ovšem vše není jenom růžové...

20.05.2023 4 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Byla jsem vůči této knize skeptická, ale dostala jsem ji, tak jsem si řekla, že bych si ji mohla zkusit přečíst. Nakonec se ukázalo, že to nebylo zas tak špatné. V některých situacích jsem se i zasmála. Hezké dílo kde si člověk oddechne.

27.07.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jedním slovem WOW. Dlouho se mi nestalo, že by mě nějaká kniha zaujala natolik, že jsem kvůli ní nemohla spát. Hltala jsem každou stránku za stránkou. Prostě a jednoduše, kdo má rád rozvinutější popis, mohu za sebe dopororučit.

15.07.2021 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Podle mě je velmi důležité si uvědomit, že tohle dílo nelze hodnotit jako jednu knihu. V Japonku mají úplně odlišné členění, takže mi to příjde celkem blbé to řadit i mezi knihy. Tohle je manga. Dílo, které navazuje s dalším a každým dílem to graduje. Chápu, že by někomu mohlo přijít, že se to neustále opakuje jedno a to samé. Ano, je to tak. Z počátku se to velmi táhne, ale je důležité tomu dát ještě šanci.

14.05.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Příběh má něco do sebe, ale prostě mi tam něco chybělo. Já jsem vážně očekávala, že se ty rodinné problémy nějakým způsobem vyřeší. Ano dobře, podstatě se to vyřešilo, ale nečekala jsem, to takovým způsobem. Nevím co si o tom mám myslet.

25.04.2021 3 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Zajímavý pohledy z různých stran. Jde zde vidět jak jen sebemenší věci, můžou vést až k něčemu, co jsme vůbec nechtěli způsobit.

18.04.2021 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Z počátku jsem si říkala o čem by kniha mohla být. Upřímně, kniha byla vážně úžasná. Některé části byly trochu na mě moc, ale i tak jsem si jí užila. Pocity v nich byly velmi dobře napsané. Příběh plynul hezky, takže jsem to měla přečtené poměrně rychle.

07.04.2021 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tato kniha byla svým způsobem zajímavá. Líbí se mi myšlenka jak mnohdy lidi hodnotí ostatní, aniž by popřemýšleli nad tím jací můžou doopravdy být.

01.04.2021 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Kniha měla zajímavou gradaci. Příběh byl poutavý. Mohu za sebe doporučit.

08.01.2021 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Kniha se mi vážně líbila.

19.11.2020 5 z 5

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

Hezká klasika.

19.11.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi velmi líbila. Za sebe jí můžu vřele doporučit.

06.11.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice nádherná, ale přitom velice smutná kniha.

10.10.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Knihu mohu za sebe velmi doporučit. Mile mě překvapila.

28.09.2020 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Báječná kniha. Vřele doporučuji.

27.09.2020 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier