andrea7191 andrea7191 komentáře u knih

Zabij dítě, které se vrací Zabij dítě, které se vrací Francis Paul Wilson

Nejsem milovník tohoto žánru a proto se mi kniha četla hůř. Není to nejhorší, ale znovu se k tomu určitě nevrátím.

01.01.2021 2 z 5

Temné lži Temné lži Andrea Kane

Kniha mě velmi překvapila a to v dobrém. Po celou dobu jsem netušila, jak se věci mají a jak všechno ve skutečnosti je. Parádní zápletka.

24.10.2020 4 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Nenadchne, nezklame. Střední průměr knihy u které se nebudete nudit, ale ani nebudete napnutí jak struna z očekávání nějaké senzační zápletky.

02.07.2020 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Musím říct, že kniha mě celkem zklamala. Ke čtení jsem se musela docela nutit. Děj je celkem jednotvárný, nic výrazného se tam neděje. Nejzajímavější a tím pádem čtivější je až konec knihy, kde je jasné, o co celou dobu šlo.

11.03.2020 2 z 5

Encyklopedie pohlavního života 7-9 let Encyklopedie pohlavního života 7-9 let Christiane Verdoux

Moje první knížka o "tom". Velmi pěkně udělané a pro děti snadno pochopitelné.

03.03.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Kniha není špatná, ale trochu mi vadil styl psaní, na který nejsem zvyklá a moc mi neseděl. Ale to je jen můj problém. Nicméně mě to bavilo až do chvíle, kdy vyšla najevo zápletka. Pak už mi to přišlo dost přitažený za vlasy a vlastně ani ne moc originální. Ale rozhodně stojí za přečtení.

03.03.2020 3 z 5

Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 C. D. Payne

Jako, jo, je to vtipný, zábavný a v době, kdy se mnou mlátila puberta ode zdi ke zdi to bylo jedno z nejlepších čtení.

19.02.2020 5 z 5

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

Další kniha pro puberťačky, neurazí, nenadchne

19.02.2020 2 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Slabota, kniha je psaná stylem prvotiny a nijak mě nenadchla. Dočetla jsem jí spíše ze zvyku než proto, že mě zajímalo jak to dopadne.

13.02.2020 2 z 5

Nejkrutější psychopati v dějinách Nejkrutější psychopati v dějinách John Marlowe

Zajímavé čtení.... Mnohdy šokující fakta, nad kterými kroutíte hlavou, kde se to v lidech bere...

13.02.2020 3 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Kniha o tom, jak se z chlapce stalo to, čím je dnes. S ohledem k tomu, v čem vyrůstal, se snad ani není čemu divit. Musím se přiznat, že je to jedna z mála knih, které jsem četla na několikrát, protože mi nepřišla tak čtivá a protože Manson nepatří zrovna mezi osoby o které bych se nějak zajímala.

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Trochu jsem měla zmatek v postavách, ale to se po chvíli čtení srovnalo. Na konci menší zvrat, který se dal předvídat zhruba od poloviny knihy a konec vysoce neoriginální, ale jako jo....... kniha spadá do lehkého průměru.

13.02.2020 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Postava Iriny mu nebyla úplně sympatická, stejně jako styl, kterým byl příběh napsaný. Sice čtení bylo plynulé, žádná místa, která by stagnovala, mělo to spád a pár zvratů ke konci také proběhlo, ale dohromady je to průměrná kniha.

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Autorka nezklamala. Čte se to krásně, má to spád a konec jako vždy překvapivý.

13.02.2020 4 z 5

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

Lanczová, kdo je víc, pokud je vám méně než 15? :-D Holčičí počteníčko, v té době nemělo konkurenci.

09.09.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

No nevím, říkala jsem si, že si vezmu nějakou oddechovku, u které se nemusí moc přemýšlet a dám si pauzu od detektivek. V tomto směru to účel splnilo, opravdu to není nic, u čeho by se musely zapojovat mozkové buňky. Doufám, že tím neurazím ty, kterým se kniha líbila, ale tohle je tak strašně jednoduché čtení, že mi to nic nedalo. Nemůžu ani říct, že by mě to nějak pobavilo, protože ani vtipné to nik extra není. Pro mě ztráta času.

06.09.2021 1 z 5

Štíhle recepty do 15 minút Štíhle recepty do 15 minút Lucia Wagnerová

Ale jako jo, sice ne všechno je dobré a poživatelné (ale možná dělám něco špatně já?), ale i přes to jsou tam recepty, na kterých si vyloženě pochutnám.

18.02.2021 3 z 5

Fit sladkosti Fit sladkosti Lucia Wagnerová

Tahle kniha je celkem povedená. Obsahuje velké množství receptů, na které není potřeba moc času a většinou ani surovin. Oceňuji rady a vychytávky u každého receptu.

18.02.2021 3 z 5

Fit recepty 3. díl Fit recepty 3. díl Lucia Wagnerová

Nemám vyzkoušené ještě všechno, ale i to, co už mám, není vždy úplně jedlé. Oceňuji jednoduchost receptů za minimální čas, ale ani tak to není úplně ono.

18.02.2021 2 z 5

Fit Recepty 2 Fit Recepty 2 Lucia Wagnerová