Fit Recepty 2

Fit Recepty 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320174/bmid_fit-recepty-2-Q8E-320174.jpg 4 9 3

Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! Druhé pokračování úspěšné kuchařky Fit Recepty se 155 novými, originálními recepty. Zjistěte jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, výživná, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů a naopak s vyšším obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů a být fit – bez diet! Posilte si své zdraví a imunitu dobrým jídlem. Najdete zde i hříšně dobré dietní recepty a zdravé sladkosti. Fit Recepty hravě zvládne každý začátečník v kuchyni, ale jistě potěší i ty zkušenější. Všechny recepty v knize obsahují i nutriční hodnoty, proto je snadné zařadit jídla i do speciálně upravených jídelníčků či pro ty, kteří by chtěli zhubnout a vyformovat si postavu. Chcete-li svůj jídelníček obohatit o zdravá a zároveň lahodná jídla, tato kniha Vám jistě padne vhod. Najdete zde nové, zajímavé recepty, ale také tradiční jídla upravena do zdravější a lehčí podoby. Kniha obsahuje zejména recepty na každý den, ale také pár svátečních receptů. Recepty v knize jsou pestré a nevážou se na žádnou konkrétní dietu – jsou to prostě FIT RECEPTY.... celý text

andrea7191
18.02.2021 2 z 5

Nemám vyzkoušené ještě všechno, ale i to, co už mám, není vždy úplně jedlé. Oceňuji jednoduchost receptů za minimální čas, ale ani tak to není úplně ono.

madem
07.12.2020 2 z 5

O trochu lepší než 1. díl. Ale stále mi nepřijde, že by se zde nějak úžasně vařilo. U některých věcí je i vidět, že nedrží pohromadě (str. 47 - borůvkový moučník, str. 160 - tvarohovo kokosový koláč).

acul.p
07.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha plná úžasných receptů, které jsou snadné na přípravu a hlavně z ingrediencí, které jsou u nás běžně k dostání :)

2014  66%Fit Recepty 1
2015  78%Fit Recepty 2