Temné lži

Temné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199717/bmid_forensic-instincts-temne-lzi-M7J-199717.jpg 4 36 9

Forensic Instincts série

< 2. díl

Forensic Instincts – tým vyšetřovatelů, který řeší případy intuitivně, nestandardně a neúnavně! Amandin syn přišel na svět se vzácnou poruchou imunity. Jeho jedinou nadějí na život je transplantace kostní dřeně. Nejvhodnějším dárcem je jeho otec. Ten však byl brutálně zavražděn. Jediná fotografie ale obrátí všechno naruby. Je možné, že Paul žije a že vše byla lež? Naděje tu je, jeho tělo se totiž nikdy nenašlo… Tým FI jde opět do akce a musí dokázat nemožné! Jejich protivníkům velice záleží na tom, aby se šokující pravda už nikdy nedostala na povrch. Stopy totiž vedou do nejvyšších kruhů...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Line Between Here And Gone , 2010

Fifth Element
16.09.2021 4 z 5

Za mě byl o chlup lepší předchozí díl, ale je fakt, že tady to ke konci trochu víc gradovalo

andrea7191
24.10.2020 4 z 5

Kniha mě velmi překvapila a to v dobrém. Po celou dobu jsem netušila, jak se věci mají a jak všechno ve skutečnosti je. Parádní zápletka.

monte
02.12.2019 4 z 5

Dobře se četlo. Těším se na další případ FI

lucie2371
19.12.2017 5 z 5

První díl se mi líbil o něco více ale i tak dávám knize pět hvězdiček za napětí, a nečekaný závěr.

TerkaM
22.04.2016 4 z 5

Nemůžu hodnotit plným počtem, zase tak skvělé to rozuzlení nebylo. Respektive, příběh byl vymyšlený dobře a kvalitně, ale to, jak to dopadlo, asi nebyla ta pecka, co jsem původně očekávala. Také musím uznat, že jsem po dočtení z knihy malinko rozpačitá...

Amanda, která celý příběh odstartovala, byla neskutečně silná žena, jelikož já, mít tak nemocné dítě jako byl Justin, bych už ležela vedle něj v bezvědomí. To, co se mu dělo, bylo jednoznačně strašné a já to plnými doušky prožívala. Tohle je totiž příběh, který prostě musíte prožívat.

Z celého týmu FI jsem si pak ale nejvíc zamilovala Ryana a Claire - to, jak se ti dva navzájem škádlili, no, a jednoznačně musím říct, že se k sobě hodili. Protože co se škádlívá, rádo se mívá. :) Velice ráda bych si v češtině přečetla další knihy ze zákulisí jejich případů. :)

Celá recenze na knihu v záložkách. :)

Sarance
13.03.2015

Jedna z nejlepších detektivek, autorka mě baví, já dávám plný počet bodů.

lenkaknel
07.12.2014 5 z 5

Přečteno za jeden den, to se mi už dlouho nestalo. Těším se na další případ FI :-)

Laf
03.10.2014 4 z 5

Pohodová detektivka, která se dobře čte. :)

evasamankova
02.05.2014 4 z 5

Příjemná detektivka, která se dobře četla. Propletenec padouchů se mi zdál postupem čtení až moc zamotaný, ale pak se to naráz jedním odhalením vcelku uvěřitelně vysvětlilo.

Andrea Kane
americká, 1955