Zabij dítě, které se vrací

Zabij dítě, které se vrací

Dramatický thriller je volným pokračováním autorovy knihy Pevnost a navazuje na ni v líčení odvěkého zápasu mezi dobrem a zlem. Zlo se v románu projevuje předpokládaným příchodem Antikrista, jímž má být dosud nenarozené dítě muže, který za svou existenci vděčí vědeckému experimentu a který, ač sám je obětí, je posléze jako původce zla zabit. O život jeho potomka usilují příslušníci sekty, považující se za vyvolené k zápasu se zlem a jednající v obavách o budoucnost lidstva. Atmosféra napětí a tajemna, promyšlené zápletky i dramatický spád děje posunují knihu so stupeň výše, než je obvyklý průměr tohoto žánru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30209/zabij-dite-ktere-se-vraci-30209.jpg 3.625

Protivník (4.)

Reborn (1990)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Adam

ZÓNA
14.10.2014

Nedá se napsat, že je to lepší než Pevnost. Je to jiné. Reálnější době ve které žijeme, srozumitelnější, méně mystické. Autor si nechává stále otevřená vrátka pro další pokračování. Nicméně se to dobře čte, je to více akční a s více postavami si Wilson pohrál skvěle. Jen mě mrzí, že průvodní hrdina příběhu se zde objevuje víceméně v roli poradce a nezasahuje příliš do děje. Výborné čtení.

dangerita
02.01.2012

Kniha je napínává a čtivá. Nepatří asi mezi mé TOP, ale myslím, že milovníky žánru neurazí. Působí věrohodně, psychika postav je v knize vykreslena detailně.

Senza Jenka

Moc velkou paralelu jsem mezi Pevností a touto knihou nenašla - snad jen v tom boji dobra a zla. Na Pevnost to také kvalitativně nemá.

Francis Paul Wilson

Francis Paul Wilson