Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6

Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263225/mladi-v-hajzlu-kompletni-deniky-1-6-263225.jpg 4 33 5

Exkluzivní komplet všech šesti dílů deníku Nicka Twispa!!! Úžasná dárková krabička pro všechny milovníky Nicka Twispa. Najdete v ní všech šest dílů v nové vazbě. Nesmí chybět pod vánočním stromečkem žádného teenagera!

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

Youth in Revolt

tataboi
20.03.2024 4 z 5

Přečetl jsem, asi tak kolem roku 2000 , tak říkajíc, již v hodně dospělém věku. První díl jsem přelouskal v určitém úžasu, co je možné napsat . Ale moc jsem se bavil a vzpomněl si na své pocity a získávání zkušeností v tomto krásném věku hlavního hrdiny. První tři knihy dobrý a zbytek do šestého dílu jsem četl abych autorovi udělal radost. Další díly jsem už neregistroval. Nic méně, doporučuji i starším a pokročilým, kteří se nebojí vzpomenout si na svoje "telecí" léta. Hezký den...

andrea7191
19.02.2020 5 z 5

Jako, jo, je to vtipný, zábavný a v době, kdy se mnou mlátila puberta ode zdi ke zdi to bylo jedno z nejlepších čtení.

stoun25
05.03.2019 5 z 5

Parádní knížka, která popisuje co všechno je člověk v mládí schopný udělat kvůli holce. Moc jsem se pobavil.

Vonda006
07.07.2018 5 z 5

Doporučuji všem puberťákům i dospělým. Nasmál jsem se dosytosti.

Dadiczek
03.10.2017 5 z 5

Tyto deníky jsem četla před více jak deseti lety, tedy v době, kdy mi bylo cca 15. Od knih s Nickem jsem se vždy nemohla odtrhnout, hltala každou stránku. Naprostá bomba pro teenagery!

Kniha Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-6 je v