andrea4315 andrea4315 komentáře u knih

Milý Babouši, jde o erotický román a ano pro ženy. Od porna, jehož jsou zas cíloví diváci převážně muži, se také neočekává dokonce žádný děj, jde to stejný typ pohádky pro dospělé, kdy "hrdinové" jsou krásní, žena nikdy neřekne ne a muž je k neutahání..... Normálního dospělého člověka ani nenapadne přemýšlet o reálnosti, stejně jako nepřemýšlíte o tom, jak může vlk s Karkulkou mluvit. Prostě je to pohádka.
Váš komentář sedí vlastně téměř na všechny knihy označené erotika, přečtěte jich víc ;-) a pak suďte, protože v rámci tohoto žánru, je tato kniha jedna z lepších.
P.S. Po skoro 20ti letém manželství budete rád, pokud bude vaše žena číst tento typ literatury ;-), protože to, jak vy píšete, žhavé povyražení, je naše předehra, na kterou vy muži s věkem nějak lenivíte.

30.11.2016 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Dlouho jsem neměla šanci pochválit román pro ženy. Tenhle si to ale zaslouží. Moc pěkně se to četlo, postavy - vlastně celý příběh působí téměř reálně.
Humor jen lehký, žádné tlačení na pilu, za každou cenu. Není to ani moc přeslazené a dokonce se to obešlo i bez uměle vyvolaných dramat, kde se pak hrdinka změní v sobeckou hysterku. Za to dávám opravdu velké plus. A další plus i za časový vývoj, že než si hrdinové uvědomí, že se zamilovali uběhne nějaký čas.
Najdete tu teda i jedno velké klišé, nad kterým můžete obracet oči v sloup, ale autorky ho zakomponovali do knihy spíš jako vtípek, takže se při tom koulení očí budete i usmívat (anakonda).

10.02.2018 5 z 5

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Jste smutní? Potřebovaly byste se pořádně vyplakat? Tak tohle je ta pravá kniha pro vás.
Obzvlášť pokud si nepřečtete, stejně jako já, anotaci.
První kniha u které jsem od strany 66 až do konce téměř bezustání nejen že slzela, ale přímo bulela, smrkala a zároveň se přitom přes slzy pořád snažila číst dál.

01.05.2017 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Ach, byl tam vtip, cit, jiskření i poučení,
a samozřejmě i jinoch táák švarný,
kouzlo ráno, ve dne v noci,
smutným dívkám ku pomoci,
na rtech jejich úsměv vyloudit,
Dámy, páni je to marný,
tuto knihu nemohu jinak, než doporučit.
Že nevychází mi tu rým?
Tak přečtěte sami, zda v knize G ho najde líp.

05.01.2018 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Pokud jste romantické duše NEČÍST!!!

Tato kniha se rozhodně zařadila mezi nezapomenutelné. To je poprvé, co jsem po dočtení nějaké knihy, měla chuť s knihou mrštit o stěnu a nahlas řvát nadávky na adresu hlavní hrdinky. Psáno v ich-formě a s touhle ženskou se teda rozhodně ztotožnit nedokážu.

Skoro celou knihu to vypadá na klasický román pro ženy, jen trochu jiné prostředí, trochu jiné typy hlavních hrdinů, trošku okořeněné magií. Vcelku i poměrně čtivé. Až na smajlíky v textu. Od začátku mi lezly na nervy. 1000x horší než smích na pozadí v sitcomech.

Jinak beru jako literární zkušennost. Přečtení nelituju. Pokud bylo autorčiným cílem čtenáře rozhodit, tak se jí to opravdu povedlo.

07.03.2016 3 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Temný, skličující, místy i těžce nechutný. A přesto plný naděje, víry i citu. Hirčin vývoj z tápající, schovávající se holčičky v temnou hrdinku (Batmane, jsi jen slabý odvar) je naprosto věrohodný. Svět slepých opravdu jedinečný. Tuto sérii si budu dlouho pamatovat, opět jedna z těch, co přiměla člověka i přemýšlet, ne jen hltat a za pár týdnů zapomenout.

21.11.2017 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Je to příšerný zlý sen, ve kterém jste prožili prožili samotu a ztrátu, a připravil vás tak vlastně na to, až vás ztráta a samota potká ve skutečném světě.

19.11.2022 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Po trojce to je nuda. Čekala jsem, že třeba vzniknou vtipné situace díky Tuckově málomluvnosti, oblibě ve vaření apod. ale není tomu bohužel tak. Kamarádi okolo to nezachrání, aby to byl stejně svižný příběh jako předchozí.
Tohle je skoro obyčejná klasická romance, není špatná, ale jak už jsem řekla, čekala jsem vzhledem k předchozímu víc.

06.04.2017 4 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

První kapitolu rovnou přeskočte, ta je děs, mohla by vás odradit od dalšího čtení.
Ale pak, to vážně stojí za přečtení, chcete-li se pobavit. Ještě teď se culím při vzpomínce na některé scény.
Přistoupila jsem k tomu, že je to podobný styl humoru jako seriál Přátelé, tedy jedna trapná kravina za druhou, ale kolikrát to je taková kravina, že nejde jinak, než se nahlas řechtat.
Nepřistupujte k tomu jako k erotické romanci, ale jako k humoristickému románku pro ženy a užijete si to.

16.02.2017 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

opět velice čtivé, humorné a žhavé, ale jednička je stále moje nejoblíbenější.

08.02.2017 4 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Tak tohle není nějaká obyč. romantická oddychovka pro ženský jak by se zdálo z anotace. ÚŽASNÝ ROMÁN pro každého, na který hned tak nezapomenete a bude Vám ke konci líto, že už končí.

20.11.2016 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Čtivá oddychovka, která vás ničím nepřekvapí.
Nebylo to vůbec špatné, jiskření, humor, i nějaká ta dramatická zápletka ... milostné scény taky fajn, ale docela často mě napadalo "tohle už jsem někde četla".

18.12.2017 4 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Velmi čtivé od prvních řádků. Žádné zdlouhavé popisy nového světa, prostředí, politiky, historie.... Založeno především na akci, souvislosti se dozvídáte postupně, ponechán prostor pro vaši fantazii, jak si to ve své mysli promítnete. Až mě napadlo, že to je jako dívat se na film.
Za tu čtivost a za normální konec (žádné useknutí v tom nejlepším) dávám plný počet.
Pro někoho, kdo už přečetl mraky fantasy, to třeba může být jednoduché, předvídatelné i pro děti. Ale občas to chce i odpočinkovou četbu, kdy slova na papíru jen lítají.

11.10.2017 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Velmi dobré, jen těch happy endů bylo trochu moc.

30.06.2017 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Kniha je velmi čtivá a napsaná tak, že přímo vidíte tu krásnou přírodu. Není to automaticky těžce humorné pro každého.
Pokud jste ten typ, který se u videí, kde někdo upadne, upřímně a bezelstně směje, budete se určitě řáchat i při čtení této knihy.
Ale pokud spadáte do té druhé kategorie, kde spíš syknete nebo nevěřícně zakroutíte hlavou. Tak se jako já jen občas usmějete a bude to pro vás normální lovestory, ale na zajímavém místě, až tak zajímavém, že byste ta místa chtěli také vidět.

22.06.2017 4 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Moje první kniha od autora a asi jsem očekávala moc. Nevím proč se furt přirovnává ke Kulhánkovi, který mě dokáže u jedné knihy xkrát odbourat smíchy. U této knihy jsem se akorát téměř bez ustání ošklíbala. Moc tlačí na pilu, co věta to rádoby vtipná hláška už není zábava ale otrava. Až snad poslední čtvrtina mě chytla a zhltla během chvilky naráz. Nedokážu však zodpovědně posoudit jestli se zlepšilo či jsem už otupěla.

01.06.2017 3 z 5

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Tak to se mi ještě nestalo abych u historické romance na pozadí války vyprskla smíchy. Mezi popisy tragických událostí na vás bez přípravy vybafne drobný vtípek a odbourává vás. Skvělý.

26.05.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Knihu jsem prožívala stejně jako Kahlen svůj druhý život. Dlouho jsem si připadala, jen jako vzdálený pozorovatel, tak jako Kahlen pozorovala okolo chodící z pod stromu. Žádné okamžité vtažení do děje se nekonalo. Možná i proto, že mě trošku nemile překvapilo, že se odehrává v reálné současnosti. Avšak jak se v ní postupně rodily city k Akinlimu, tak i mě dostávalo víc a víc a v závěru jsem měla slzy v očích.

18.02.2017 4 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Přečteno za necelý půlden. Po pár stránkách jsem se začetla a nepustilo až do konce.

Nenechte se odradit označením Databáze, že pro děti, dívčí román.... to to teda rozhodně není.

Nádherný a téměř jedinečný styl, jakým napsáno, způsobí, že je to neuvěřitelně napínavé.
Pokud bych musela nějak zařadit, tak asi detektivka s romantickou zápletkou. Ale skřípe i tohle označení až uši bolí. přečtete a zaškalkujte si sami, musíte-li to mít :-)

09.12.2016 5 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Velmi čtivé, úsměvné. Zhltnuto během pár hodin. Je to čistá současná romance, ne erotický román. Moc pěkná oddechovka na zlepšení nálady. Doporučuji .

12.11.2016 5 z 5