analyticka analyticka komentáře u knih

Pomáda Pomáda Ron de Christoforo

Narazila jsem na tuto knihu v Levných knihách. A hned jsem si ji musela koupit. Muzikál Pomádu jsem milovala už jako malá holka, Travolta je tam neskutečně krásnej :) A toto je vlastně přepis toho slavného muzikálu.....Hezky se to čte a člověk si hezky zavzpomíná :)

15.08.2012 5 z 5

Dívky od filmu: pokračování Dobré adresy Dívky od filmu: pokračování Dobré adresy Zoey Dean

Četla jsem jí asi před 5 lety a jednou mi to opravdu stačilo.

02.04.2012 2 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Četla jsem jí jako povinou literaturu na střední škole. A nijak mě neoslovila. Spíš jsem jí musela přetrpět. Dokonce jsem u ní i usnula, což se mi u knížek nestává. Za mě teda rozhodně NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.04.2012 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jedna z mála knih co mě zaujala. Jistě po ní někdy ještě sáhnu.....až budu dobře naladěna na tento příběh.

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Líbilo se mi to. Docela se kniha i hezky četla. Ale není to kniha po které bych sáhla vícekrát. Četla jsem to jednou na základce a podruhý teď. A říkám: dvakrát stačilo...i když nikdy neříkej nikdy....třeba jednou až budu stará ? Kdo ví!

02.04.2012 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Souhlasím. Tuto knihu si buď zamilujete a nebo jí budete opovrhovat. Mě se naštěstí stalo to první. Je hlavně na zamyšlení a pochopení různých věcí. Za mě můžu jen vřele doporučit. :)

02.04.2012 5 z 5

Dračice a mazánek Dračice a mazánek Torey L. Hayden (p)

Druhá kniha, kterou jsem od autorky četla. A měla na mě dopad přesně jako Spratek:Příběh dítěte, které nikdo nemiloval. Nemohla jsem se zase odtrhnout a jen jsem žasla jak je něco takového možné.Už teď se nemohu dočkat až si přečtu nějakou další :)

02.04.2012 5 z 5

Už dlouho mě žádná kniha takhle nechytla. Měla jsem jí přečtenou jedním dechem. Kniha má zajímavý obsah, je čtivá a hlavně se u ní člověk nenudí....mohu jen doporučit :)

02.04.2012 5 z 5

Animální přitažlivost – Teorie nové a staré krávy Animální přitažlivost – Teorie nové a staré krávy Laura Zigman

Ještě jsem knihu nečetla, ale chystám se na to...a to od doby co jsem viděla film....byla to docela sranda a knihy přece bývají lepší :D už se na ni těším....hlavně na to až se dočtu jak je to s tou novou Krávou :D

17.02.2012

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

To je snad poprvé co je film lepší než knižní předloha. Dočteno a už nikdy více :D

21.01.2012 3 z 5

Sama na celém světě Sama na celém světě Kristýna Pivodová

Četla jsem to kdysi dávno....a nejni to úplně špatné, ale na muj vkus je hrdinka místy až moc hloupá (a to jsem to napsala slušně) :)

21.01.2012

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Moje nejoblíbenější kniha :) U hlášek paní Bennetové a hlouposti pana Collinse se musíte smát, i když knihu čtete po 10té :)
A pan Darcy? ......... Toho nelze nemilovat

21.01.2012 5 z 5