Sama na celém světě

Sama na celém světě https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/6108/bmid_sama-na-celem-svete-XKj-6108.jpg 3 16 3

Sedmnáctileté Pavle Vlčkové dává život pořádné kapky. Všechno začne tím, že se její matka znovu provdá, a zrovna za člověka, který Pavle vůbec nesedí. Oporu v těžké situaci nenajde ani u své nejlepší kamarádky, ani u svého kluka, a tak se rozhodne pro radikální čin: volí útěk z domova, kde ji ostatně ani nikdo nepostrádá. Život na malé vesnici ji nudí, a tak odjíždí do Prahy. Ne všechno se jí ale daří podle jejích představ a ve snaze rychle si vydělat se stále více zaplétá do pochybných obchodů a problémů. Pavla se tvrdou školou života učí, že nic není zadarmo a že za všechno se platí. Musí přehodnotit své názory na hodnotu lásky, sexu i přátelství a uvědomit si, že za minulostí nelze udělat tlustou čáru.... celý text

Pivka1
28.03.2021 2 z 5

Našla jsem v knihobudce a docela mile mě překvapila. Docela zajímavé počtení.

dark.ma93
02.08.2012

Děj a zápletka je parádní, ale psáno nudně a fádně. Asi to nezaujme stylem vyprávění.

analyticka
21.01.2012

Četla jsem to kdysi dávno....a nejni to úplně špatné, ale na muj vkus je hrdinka místy až moc hloupá (a to jsem to napsala slušně) :)

Kristýna Pivodová
česká, 1982
2005  70%Jak to bylo poprvé
2006  65%Vlčí princezna
2003  61%Strach z lásky
2008  70%Pozdní poblouznění
2004  66%Sama na celém světě

Kniha Sama na celém světě je v