anája anája komentáře u knih

Noční směna Noční směna Alex Finlay

Styl psaní mi moc nevyhovoval, ale přesto byl thriller napínavý a ke konci napětí gradovalo. Zvláštní je, že kniha je ze současnosti, ale mě celou knihu letěla představa starého filmu- asi při představě té videopujcovny atd. Pachatel byl pro mě překvapením. Jdu na další knihu autora.

23.04.2024 4 z 5

Osamělá noc Osamělá noc Charlotte Link

Ch.L. Je za mě jedna z nejlepších. Super počteníčko!

22.04.2024 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Bezvadná kniha, moc jsem si to užila.Celou dobu napínavá.Od první chvíle mě vtáhla do děje.Taková laskonka:)

19.04.2024 5 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Hrůza, nedočteno.

17.04.2024 1 z 5

Ta druhá Ta druhá C. D. Major

Kniha mě moc bavila. Zajímavé téma a dobře se četlo. Na reinkarnaci věřím. Mám ráda knihy a filmy odehrávající se v léčebnách. Doporučuji

10.04.2024 5 z 5

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

Přečteno za jeden den. Pro mě naprostá pecka, nemohla jsem se od ni odtrhnout. Jsem ohromena co autor dokázal vymyslet. To propletení je kuriozní. Tak zvláštní a perfektně napsané. A přesně jak tady někdo napsal- morbidní. Wow

08.04.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Bohužel pro mne to bylo moc předvídatelné a teprve ke konci knihy napínavější. Po přečtení jiných thrillerů, slabší v napětí a akci vraha.A Josie mi přišla neustále unavena stále dokola, i když se v knize nic podstatného nedělo.

08.04.2024 2 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Kniha byla napsaná jinak než jsem od autora zvyklá. Nečetla se mi tak dobře. Ale od půlky knihy měla napětí a konec taky zajímavý. Doporučuji.

03.04.2024 4 z 5

Anatómia lži Anatómia lži Freida McFadden

Perfektní kniha. Moc doporučuji . Jen nechápu, že nevyšla i v češtině.

30.03.2024 5 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Kniha se mi moc líbila. Od půlky nešla odložit.Vůbec jsem neuhodla kdo to udělal.

26.03.2024 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Velice dobře napsaná kniha. Napínavá, že nejde přestat číst. Byl by to dobrý námět na film. Pecka!

25.03.2024 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

(SPOILER) Velice napínavá kniha. Četla se sama. Jen jsem nějak nepochopila ten konec. Proč se někdo mstí Markovi a nedořešení daru hodinek.

24.03.2024 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha byla napsána jinak než jsem zvyklá. Pasáže ve vězení mě nebavily. Oslovení milence pan Olověný - hrůza.Jinak pak se to četlo dobře.

22.03.2024 3 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Kniha mě moc bavila, přečetla jsem ji za jeden den.

20.03.2024 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Začátek trosku rozvlekly, ale pak se to rozjelo. Nemám moc rada knizky o alkoholu. Ale napětí a čtivost to srovnala.Doporučuji

13.03.2024 5 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Byl to zajímavý příběh. Jen ta jména to bylo něco. Jinak dopručuji

12.03.2024 4 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Velice povedený thriller. Zajímavě propletený děj. Moc hezky napsané.Určitě doporučuji.

07.03.2024 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Přečteno za jeden den. Zvlàštně napsané, ale velice napínavé. Ten konec překvapivý.

07.03.2024 4 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Bylo to napínavé čtení. Jen jsem predtim četla Skládačku od lutze a je to pořád na stejné brdo, hlavně ty popisky poprsí a úchyláky s erekcí.

06.03.2024 4 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Pro mne byla kniha velice čtivá a napětí ani na chvíli nepolevilo. Jen ten konec trochu moc uspěchaný.

03.03.2024 5 z 5