Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Jeden den ve IV. D Jeden den ve IV. D Kateřina Sidonová

Tak teď nevím co si mám o té knize myslet...

31.05.2019 1 z 5

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

Líbilo se mi, že to bylo napsáno z více pohledů. Dopadlo to víceméně, tak jak by mělo. Zajímalo by mě ale jak na tom byla poté Monika...

29.05.2019 4 z 5

Království za botu Království za botu Lenka Lanczová

Pro Báru to musí být těžké smířit se s tím, že bude muset bydlet v jedné domácnosti s nevlastní matkou a sestrou. Dozvídá se pravdu o své pravé mámě Musí se vyhrabat ze situací, které nejsou pro ni vůbec lehké. Končí to tak jak člověk předpokládal...

27.05.2019 3 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Knihu jsem původně u nás v knihovně půjčila bratrovi, který Goga sleduje. Mně to ale nedalo, a přečetla jsem si ji taky, protože jsem viděla taky pár jeho videí a sleduji jeho přítelkyni Lucku na youtube.

27.05.2019 4 z 5

První První Kiera Cass

No ty bláho. Po přečtení jsem naprosto v šoku. Hlavně z toho konce...

26.05.2019 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tak tento díl byl pro mě naprosto šokující. Ať už jednáním Maxona, Mer nebo krále nebo co se stalo členkám Elity

26.05.2019 5 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Ve většině situacích jsem se poznala :-D

25.05.2019 5 z 5

Jakou barvu má pondělí Jakou barvu má pondělí Carrie Cariello

Nedovedu si představit, jak těžké je zvládnout a smířit se s tím, že moje dítě má autismus a zvládat výchovu zbývajících čtyř dětí. Já osobně jsem, mám takový pocit, dosud nepotkala někoho, kdo sám je autista nebo někdo z jeho známých.

20.05.2019 4 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Zatím moje 36. přečtená kniha od autorky. Nepamatuji si, jak všechny přečtené knihy dopadli, ale zdá se mi, že většinou ke konci nastal nějaký zvrat a celý příběh otočil vzhůru nohama. To může být ale můj pocit s odstupem času.

03.05.2019 4 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Teda nedovedu si představit co bych dělala, kdybych byla Martinou.
Ježiš, jak mě ty její rodiče po celou knihu štvali. :-D

18.03.2019 4 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Moje druhá přečtená kniha od tohoto autora a této série.

02.03.2019 4 z 5

Miláčkové Miláčkové Ladislav Muška

No jo no. Člověk mnohdy pokládá zvířata za hloupé i když tomu tak není.

24.02.2019 5 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Jak já nemám ráda knihy s otevřeným koncem. Nechtěla bych mít stejné rodiče jako měla Sabina. Nejvíc mě šokoval ten konec.

22.02.2019 4 z 5

Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Tyrolské elegie / Král Lávra / Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Já osobně nevyhledávám poezii. Knihu jsem si vybrala v rámci čtenářské výzvy.

17.02.2019 3 z 5

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Nejvíc mě v knize vytáčel Matt svým chováním po zvratu, který nastal. Chápu, že ho to zdrtilo, ale mohl se k lidem v okolí,kteří se mu snažili pomoct, lépe chovat a ne myslet jenom na basketbal a dělat "průsery"

10.02.2019 3 z 5

Prokletí rodu Windsorů Prokletí rodu Windsorů Ulrike Grunewald

O některých "příbězích" jsem četla v jiných knihách o královské rodině.

09.02.2019 4 z 5

Lady Diana - Diana, královská rodina a já Lady Diana - Diana, královská rodina a já Arthur Edwards

Poslední dobou si vybírám knihy, které mě ve finále moc nebaví, ale je mi líto je nedočíst, když už je mám rozečtené. Příkladem je i tato kniha. Styl, jakým je kniha napsaná mě ani nenadchnul ani neurazil.
Nejvíc mě vadilo to, že autor neustále přeskakoval na různé roky. (jednou psal např. o roce 1988, za chvíli o roce 1992 a najednou byl zase v roce 1986)

09.02.2019 3 z 5

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Tato kniha byla pro mě oříšek. Některé pasáže byli na můj vkus až příliš táhlé a nezajímavé.

09.02.2019 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Klasika. Jsem ráda že jsem knihu četla, protože vím víc věcí než člověk, který viděl jenom filmy.

09.02.2019 5 z 5

Klasika. Ovšem u mě patří na 7. místo oblíbenosti ze všech 7 knih.

09.02.2019 5 z 5