allyska allyska komentáře u knih

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Na tenhle díl jsem se těšila nejvíc. Leo měl skvělý vývoj v předchozích knihách a jeho dobírání si guvernantky a že mu Cat nedala nic zadarmo, to mělo šťávu a dost jsem se nasmála. Tento díl v tomto duchu pokračoval a já byla zanedlouho na konci knihy. Bohužel.

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Win to neměla jednoduché, aby Keva přesvědčila, že jí může být plnohodnotným partnerem. Přitom ty jejich scény, kdy k ní byl Kev neuvěřitelně něžný a pozorný, to se mé romantické dušičce líbilo.

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Ze začátku bylo trochu znát, že je dřívěji vydaný román od Lisy. Něco tomu trochu chybělo. Pak se to ale rozjelo, moc se mi líbila postava Huntera a také vývoj Lary, kor když se rozhodla, že vezme život pevně do svých rukou.

27.12.2021 4 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Příběh ještě o něco lepší než v předchozím dílu. Derek měl opravdu zajímavou minulost a líbil se mi jako další hrdinové od Kleypas, Westcliff, Tom Severin a Leo. Jinak je hrozné, jak v té době málo stačí, aby žena ztratila svoje postavení. Někdo ji znásilní a ona by byla ta poškozená a bůhví, jak by to dopadlo s oním šlechticem, kteří se mohli často vykoupit a vše se ututlalo.

26.11.2021 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Zápletka se mi líbila, hlavní hrdinové se k sobě hodili. Líbila se mi Griffova horkokrevnost, se kterou ale u dramatické Rosalindy narazil. Jediné, co bych tam nemusela je číst, jak se sebe prostě nemohou nedotknout, především při prvním polibku.

13.05.2021 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Opravdu příjemná kniha, uvěřitelný děj, líbil se mi vývoj postav. Nebylo tam nic přemrštěného, jen teda, že zrovna ve správnou chvíli zazvonil telefon.

23.08.2020 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak tahle kniha byla naprosto skvělá. Už na první stránce jsem se zasmála. Nic mi nepřišlo zdlouhavé, žádné nudné popisy prostředí. Byla to naprosto uvěřitelná romantika. Ano, určitě takoví chlapi jako Ivan, o které se dá stoprocentně opřít, existují. Jen jich není tolik. Moc se mi líbilo, jak ta láska mezi nimi se velmi pomalu rozvíjela. I to vyznání, wau. Pěkné bylo, jak Jasmine překonávala svůj hněv. Přece jen je to těžké, psychice se jen tak neporučí. Za mě knížku doporučuji všem deseti.

08.11.2022 5 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Po úžasných Čekankách jsem nečekala, že mě může další série tak nadchnout. Už se těším na další díly a na vývoj postav.

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Lise se knížka opět povedla. Bavila jsem se, mezi hrdiny to jiskřilo a byl tam krásně propracovaný příběh.

26.11.2021 5 z 5

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Pěkné počtení, i když předvídatelné a to nemyslím tím, že knížka končí happyendem.

22.05.2021 4 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Tenhle díl se mi líbil zatím nejméně. Ze začátku jsem se nemohla začíst, bylo to takové hloupoučké, jak chtěla Julie po Sebastianovi, aby ji naučil rozpoznat bídáky. Přečíst se to ale dalo, i když důvod, proč ji Sebastian nechtěl říct pravdu, byl nepochopitelný. Přesně jak píše uživatelka pode mnou, mohlo se tématu dvojčat využít lépe. Byla jsem však ráda za přítomnost Rosalindy, její dějová linka byla pěkná.

13.05.2021 2 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Trochu jsem se zpočátku bála, aby tam nebylo moc patosu a omáčky kolem citů, což se mi u jedné německé, a jediné, od které jsem něco četla, stalo. Ale nebylo to tam. Naopak mě kniha velmi pohltila, bylo to občas vtipné a nejlepší byl vývoj postav. Lily jsem chápala, že se trestá za to, že chtěla léčbu uspěchat... Je pochopitelné, že cítila žárlivost k sestře, která o sen nepřišla. Moc ráda jsem četla, jak si Julian a Lily vzájemně pomohli posunout se v životě dál.

22.07.2023 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

První díl byl skvělý. Začnu číst tento, občas vtipná poznámka, emočně rozedraný Logan kvůli Haně. Jenže pak čtu dál a samý sex, nebo se o něm mluví a hlavně tak sprostě, hrubě? Nemohla jsem uvěřit, že je to od stejné autorky, která napsala návrh. Nevěřícně jsem to po asi 30 stránkách odložila, a to jsem se tak těšila na další příběh.

20.05.2022 1 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Tahle knížka mi sedla od autorky, ze všech vydaných v češtině, nejvíce. Sugar Beth byla prostě v pubertě potvora, jelikož ji máma utvrzovala v tom, že jí svět leží u nohou. No, ono v tom bylo více. Jak už píše někdo v komentářích pode mnou, je síla, jak člověka ovlivní, když rodič miluje jedno dítě víc, než to druhé. U této knížky jsem se navíc několikrát od srdce zasmála, proto hodnotím tak vysoko.

22.05.2021 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Opět povedená knížka od této autorky. Neříkám, že s tím léčením na konci to nebylo už trošku moc, ale jelikož to byl jinak krásný příběh, tak jsem přimhouřila oči. Rachel je silná osobnost, se kterou se život nemazlil. Je neskutečné, jak dlouho lidi dokážou nenávidět a ještě slepě. Gabe je prototyp gentlemana, o kterých ráda v knížkách čtu. Bylo příjemné číst, jak si navzájem vyléčili šrámy na duši a závěr byl povedený a i vtipný. Musím zmínit i druhou romantickou linku, ta byla též pěkně zpracovaná. Kristy přestala čekat, až se jí život stane a Ethan si ji všimne, ale místo toho vzala otěže do vlastních rukou.

22.05.2021 4 z 5

Žhavé léto Žhavé léto La Vyrle Spencer

Opět skvělá knížka od mé oblíbené autorky. Řadím ji mezi ty nejlepší od ní jako jitřní květy či kolibřík.

06.03.2020 5 z 5

Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami Claudia Ritter

Moc pěkně zpracovaná knížka a není tam zbytečně moc informací, které by laik ani nepobral.

30.12.2018 5 z 5

Děvče z maloměsta Děvče z maloměsta La Vyrle Spencer

Knížka se hezky četla, určitě nadprůměrná ve svém žánru. Ale je fakt, že pro mě nedosahovala takových kvalit jako jiné knihy od této autorky. U těch předchozích jsem měla na krajíčku, příběh jsem prožívala, tady ne. Všechno do sebe až moc dokonale zapadalo a bylo to trochu předvídatelné. Ale to nevadí, i tak byla knížka moc pěkná.

23.10.2018 3 z 5

Kolibřík Kolibřík La Vyrle Spencer

Tato knížka byla naprosto kouzelná, autorka opět popisuje detailně jak postavy, tak prostředí okolo nich, že to člověka vtáhne do děje a nepustí. Navíc nechybí ani vtip a dobrý konec. Ten tam musí být, jelikož hrdinka neměla zrovna záživné dospívání, tak jsem ji fajn chlapa moc přála.

13.09.2018 5 z 5

Píseň domova Píseň domova La Vyrle Spencer

Další pěkná knížka od této autorky, i když bych ji nezařadila mezi ty nejlepší. Opět je ale vše napsáno hezky bez příkras, žádný romantický kýč.

13.09.2018 4 z 5