Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami

Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367254/mid_rostlinna-antibiotika-si-vyrobime-s-8kv-367254.jpg 5 5 3

Autorka představuje alternativy klasických antibiotik, která stále častěji vedou k odolnosti choroboplodných zárodků nebo k poškození střevní mikroflóry. Rostlinnými antibiotiky lze předcházet onemocněním a často dokonce nemoci vlastními silami léčit. Bylinky a koření člověk většinou snáší bez vedlejších účinků; svými vitálními látkami posilují imunitní systém. Léčitelka Claudia Ritterová vysvětluje, při kterých nemocech a obtížích mají rostlinná antibiotika smysl a jak účinkují. Poskytuje fundované tipy ohledně možností a mezí samoléčby. K trvalému vyléčení a dobrému zdraví přispívá množství receptů – od čajů přes obklady až po léčivé dobroty. 45 portrétů nejdůležitějších antibioticky účinných bylin a koření činí z této knihy cennou encyklopedii do domácí lékárny.... celý text

Pavlína197
24.10.2020 5 z 5

Název Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami se mi zdá hodně zavádějící a knize ubírající na důvěryhodnosti. Léčení a prevence kořením a bylinkami mi naopak přijde naprosto příhodné, protože přesně o tom kniha je. Obsahuje spoustu jednoduchých receptů, jak využít většinou běžné a dostupné bylinky a koření při domácí samoléčbě.

jiri77
12.08.2020 5 z 5

Jednoduše a přehledně napsaná kniha o bylinkách a koření ,které mohou člověku pomoci v počátcích nemoci ,nebo jim i trochu předcházet a některé slabší nemoci, jako je třeba rýma i léčit. Kniha je krásně upravena se spoustu fotografií a návodu na čaje ,tinktury, štávy, obklady a atd.

allyska
30.12.2018 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná knížka a není tam zbytečně moc informací, které by laik ani nepobral.

2018  92%Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami
2019  0%Čarodějné byliny
2023  90%Jak snížit krevní tlak přírodní cestou
2021  %Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom

Kniha Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami je v