Děvče z maloměsta

od:


KoupitKoupit eknihu

Tess McPhailová, superstar americké country, platí za svou popularitu vysokou daň. Postrádá soukromí i lásku. Dokáže se však své hudby vzdát, když jí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33697/devce-z-malomesta-33697.jpg 3.930
Orig. název:

Small Town Girl (1997)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
allyska
23.10.2018

Knížka se hezky četla, určitě nadprůměrná ve svém žánru. Ale je fakt, že pro mě nedosahovala takových kvalit jako jiné knihy od této autorky. U těch předchozích jsem měla na krajíčku, příběh jsem prožívala, tady ne. Všechno do sebe až moc dokonale zapadalo a bylo to trochu předvídatelné. Ale to nevadí, i tak byla knížka moc pěkná.

amysa
24.01.2014

Další přečtený příběh od této autorky mě přesvědčil o tom, že se mi její styl psaní líbí. Tato knížka mi navíc hezky zpříjemnila zcela neplánovaný pobyt v posteli a já se moc ráda ponořila do příběhu countryové zpěvačky Tess, která se po letech vrací do svého rodného města, aby se postarala o svou maminku, nastupující do nemocnice na operaci. Tess zde dostihnou nejen vzpomínky na své dětství a studentská léta, ale setká se znovu se svou rodinou, sousedy, spolužáky a uvědomí si, že při své práci, kterou má hodně ráda a nechce se jí vzdát, postrádá především lásku.... Líbivý příběh, který vás pohltí a nepustí, dokud nedočtete až do konce. Vůbec jsem se nenudila a těším se na další hezké příběhy od této spisovatelky.

modranka
05.11.2012

Príbehy zo šoubiznisu nie sú moja parketa, ale tento príbeh nebol len o hudbe a speváčke, ale o medziľudských vzťahoch mimo tejto oblasti, o zomknutí rodiny, o sesterskej žiarlivosti na úspech, o starej láske, o láske s akýmsi zotrvačníkom, o výmene partnerov a o kadečom inom. Jednu hviezdičku som ubrala kvôli tomu, že chvíľami v príbehu bolo všetko príliš ideálne, a to často odpútava myšlienky od samotného deju.

willi
20.07.2011

Nikdy jsem nečetla červenou knihovnu, ale tuhle knihu jsem dostala, takže jsem zahodila předsudky a pustila se do čtení. Myslím, že na svůj žánr byla nadprůměrná. . .i když nemám srovnání s ostatními knihami podobného rázu ;-)