Děvče z maloměsta

Tess McPhailová, superstar americké country, platí za svou popularitu vysokou daň. Postrádá soukromí i lásku. Dokáže se však své hudby vzdát, když jí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33697/devce-z-malomesta-33697.jpg 3.930

Small Town Girl (1997)

Vydáno:, Ikar (ČR)

allyska
23.10.2018

Knížka se hezky četla, určitě nadprůměrná ve svém žánru. Ale je fakt, že pro mě nedosahovala takových kvalit jako jiné knihy od této autorky. U těch předchozích jsem měla na krajíčku, příběh jsem prožívala, tady ne. Všechno do sebe až moc dokonale zapadalo a bylo to trochu předvídatelné. Ale to nevadí, i tak byla knížka moc pěkná.

amysa
24.01.2014

Další přečtený příběh od této autorky mě přesvědčil o tom, že se mi její styl psaní líbí. Tato knížka mi navíc hezky zpříjemnila zcela neplánovaný pobyt v posteli a já se moc ráda ponořila do příběhu countryové zpěvačky Tess, která se po letech vrací do svého rodného města, aby se postarala o svou maminku, nastupující do nemocnice na operaci. Tess zde dostihnou nejen vzpomínky na své dětství a studentská léta, ale setká se znovu se svou rodinou, sousedy, spolužáky a uvědomí si, že při své práci, kterou má hodně ráda a nechce se jí vzdát, postrádá především lásku.... Líbivý příběh, který vás pohltí a nepustí, dokud nedočtete až do konce. Vůbec jsem se nenudila a těším se na další hezké příběhy od této spisovatelky.

modranka
05.11.2012

Príbehy zo šoubiznisu nie sú moja parketa, ale tento príbeh nebol len o hudbe a speváčke, ale o medziľudských vzťahoch mimo tejto oblasti, o zomknutí rodiny, o sesterskej žiarlivosti na úspech, o starej láske, o láske s akýmsi zotrvačníkom, o výmene partnerov a o kadečom inom. Jednu hviezdičku som ubrala kvôli tomu, že chvíľami v príbehu bolo všetko príliš ideálne, a to často odpútava myšlienky od samotného deju.

willi
20.07.2011

Nikdy jsem nečetla červenou knihovnu, ale tuhle knihu jsem dostala, takže jsem zahodila předsudky a pustila se do čtení. Myslím, že na svůj žánr byla nadprůměrná. . .i když nemám srovnání s ostatními knihami podobného rázu ;-)