alka1609 alka1609 komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Fiction není můj šálek čaje, ale tato trilogie mě moc bavila a asi občas zase sáhnu po tomto žánru:-)

24.07.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Z knížky mám podobný pocit, jako píše PaniJani, zpočátku mi moc neseděl strohý styl psaní, ale pak se děj pěkně rozjel a nedalo se od knihy odejít. Čtivá a napínavá! Můžu doporučit;-)

20.04.2017 4 z 5

Přestože nemám ráda fiction, tato kniha se mi moc líbila a zcela mě vtáhla do děje. Zajímavé počteníčko:-)

18.04.2017 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Sice čtivá, ale děj nic moc....

29.03.2017 2 z 5

Gottland Gottland Mariusz Szczygieł

Zajímavé čtení, doporučuji hlavně mladším čtenářům, kteří tuto dobu znají pouze z filmů, knih a vyprávění.

24.01.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tuto první knížku Patrika Hartla jsem četla jako poslední a zdála se mi nejslabší. Přesto uděluji pět hvězdiček, četla jsem přes vánoce a dávala jsem dokonce čtení přednost před pohádkami:-) Čtivá, vtipná, humorná i smutná....takový je život.

16.01.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Jak už psali ostatní, první půlka knihy nudná, myslela jsem, že ji odložím, ale nerada odkládám nedočtené knihy, tak jsem pokračovala a stálo to za to:-) Rychlý spád až do konce.

20.12.2016 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

JM je moje oblíbená autorka. Po přečtení Než jsem tě poznala, jsem musela pokračovat dalším dílem a opět mě tato knížka nezklamala. Doporučuji!

20.12.2016 5 z 5

Jsi divný - část II Jsi divný - část II Oliver Heyn

Styl psaní mi moc nesedl, ale za přečtení kniha stojí, zvlášť pokud jsem již přečetla první část.

15.06.2018 4 z 5

Jsi divný Jsi divný Oliver Heyn

Styl psaní mi moc nesedl, ale za přečtení kniha stojí.

15.06.2018 4 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Další česká spisovatelka, která mě baví:-) Moje druhá kniha PS a opět nezklamala! Dávám 5*.

18.01.2018 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Jako všechny knížky SM velmi čtivá, trochu smutná, krátká... Doporučuji.

29.03.2017 4 z 5

Analytik Analytik John Katzenbach

Zajímavá, místy trošku zdlouhavá, ale velmi dobrá kniha. Doporučuji!

06.02.2017 4 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Jako všechny knížky SM čtivá, přečteno za jeden večer.

20.01.2017 4 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Čtivá, útlá, lehčí čtení o velké lásce, bez detektivní zápletky, na jeden večer.

20.01.2017 3 z 5