Alexxxka Alexxxka komentáře u knih

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Celá série TOP! Děkuji pane Chrouchi!

28.09.2023 5 z 5

Městečko Pines 2 Městečko Pines 2 Blake Crouch

Tohle byla jiiiiiiizda. Napnutá jsem jak kšandy. Nemohla jsem se odtrhnout. Jak tohle skončí?

25.09.2023 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Čtenáře to vcucne... hezky, pomalu a pak už není úniku. Těším se na další díly.

24.09.2023 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Je to kniha pro mládež, tak možná je to jednodušší ale přes to všechno tak poutavé! Super vykreslené postavy, tragické události a to jak se s tím hlavní hrdinové poperou . Přišlo i na slzičky. A já zrovna na tenhle příběh bych se podívala i jako na film....

23.09.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

To nešlo odložit.... Strhující příběh neobyčejně obyčejné dívky/ ženy .... která to za nic na světě nevzdala...

29.08.2023 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Třináctý příběh - třináctá komnata Very Winterové. Úžasné!

29.08.2023 5 z 5

O žirafě, která se nechtěla mýt O žirafě, která se nechtěla mýt Christine Beigel

Tyhle knihy prodaly obálky. Vědět že obsah je o ničem, kašlu na to

18.08.2023 2 z 5

O chameleonovi, který hledal svou maminku O chameleonovi, který hledal svou maminku Christine Beigel

Tady je trošku dej.... Ale vlastne stejna bída jak ostatní knížky. Zachraňují to ilustrace a taky že dcerka má tyhle knihy ráda

18.08.2023 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Čtivé - ano ... Ale mám takové rozporuplné pocity...

17.08.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Ten konec mě opravdu dostal. Pro Bena to muselo být taky příšerně těžké. Coleen psát umí a určitě si přečtu něco dalšího.

17.08.2023 4 z 5

O vlkovi, který moc rád mlsal sladkosti O vlkovi, který moc rád mlsal sladkosti Christine Beigel

Tahle knížka s vlkem a o sladkostech se celkem dá. Dcerka má tyhle knížky ráda kvůli barevnosti, pamatuje si dokonce názvy těch oblíbených. Ale já jako předčítač bych byla radši kdyby byly textem víc na úrovni :-)

11.08.2023 3 z 5

O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc Christine Beigel

Toto je totální blbost.... Jediné za co dávám hvězdičku jsou ilustrace

11.08.2023

O lvíčkovi, který pořád říkal ne O lvíčkovi, který pořád říkal ne Christine Beigel

No, myslím že tyto knihy mají strašně nevyužitý potenciál.

11.08.2023 1 z 5

O pandě, která měla vši O pandě, která měla vši Christine Beigel

Nejoblíbenější knížka dcerky.

11.08.2023 2 z 5

O zebře, která nechtěla chodit do školy O zebře, která nechtěla chodit do školy Christine Beigel

Knihy jsem kupovala na základě obalu a názvů... Ale teda nic moc. Tahle o zebře se ale dceři líbí

11.08.2023 3 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Asi půjdu proti proudu - ale za mě to bylo SUPER! Já se bavila, četlo se mi to samo. Elisa se mi líbila už i v Kronikách prachu a ano, nejsou to Kroniky prachu - ale mě se ta detektivka ala Sherlock moc líbila, poznámky Jamieho mě rozesmály, romantická linka s panem Greenem boží! Takže za mě 5 hvězd

11.08.2023 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moc hezký psané, Jojo Moyes prostě umí. Louisu mám ráda a i když jsem nečetla druhý díl, vůbec to nevadilo - neztrácela jsem se. Hlavní hrdinka sice měla hodně štěstí ale štěstí přeje připraveným:-) Četla jsem na dovolené a byl to moc dobrý výběr.

10.08.2023 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Už jednou jsem se do Kinga pustila ale nesedlo mi to. Ani jsem to nedočetla. Dostal druhou šanci kvůli Čtenářské výzvě a já jsem nadšená! Perfektní detektivka, od začátku mě to hodně bavilo a už jsem koukala že jsou ještě další 2 díly na které se asi taky vrhnu :-)

28.07.2023 5 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Bylo to zajímavé čtení a rozhodně stojí za přečtení. Pokud máte rádi tématiku lékařského prostředí nebudete litovat.

30.06.2023 4 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Tohle bylo něco! Od první kapitoly jsem věděla že se mi to bude líbit.. Netušila jsem jak moc! Styl psaní mi neskutečně sedl, linka o Haukrovi a Ceri byla úchvatná, ten nápad s prsteny božía, kousek tajemná a nadpřirozena to všechno umocnilo, ta romantika.... Já jsem nadmíru spokojená. Knížku jsem dostala jako dárek a byla to trefa do černého. Děkuji!

29.06.2023 5 z 5