alenkacermi alenkacermi komentáře u knih

Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku Thomas Brezina

Pokračování se povedlo.Vtipně a roztomilé napsané,baví mě poslouchat a relaxovat,když čte syn nahlas.

24.01.2018

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Thomas Brezina

Kniha je moc pěkně napsaná.Čte ji syn a já jen poslouchám.Hezký příběh o malém chlapci a jeho nových,trochu zvláštních kamarádech.Jsou to hezky strávené chvíle u knihy,tentokrát trochu jinak.

24.01.2018

Doktore, bacha na ženský! Doktore, bacha na ženský! Patrick Taylor

Skvělí doktoři a sousedé. Jak se k sobě chovají lidsky, citlivě, i s humorem. Líbilo se mi, jak se skoro celá vesnice vypořádala s radním Bishopem. Krásná kniha.

24.01.2018 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Neodolala jsem a po letech si ji přečetla znovu.Četla jsem tu knihu snad ještě rychleji, než Anna mluvila, a s úsměvem na rtech. Bavily mě i ty dlouhé popisy úchvatné kanadské krajiny.
P.S. Jsem nadšená a mile překvapená z tolik krásných komentářů. Všem bych vám dala palec nahoru

05.01.2018 5 z 5

Zločin v holandské nemocnici Zločin v holandské nemocnici Ellery Queen

Vůbec jsem se nemohla začíst,asi v polovině mě to začalo bavit a konec mi to zase zkazil.Odhalení bylo zbytečně zdlouhavé, jako podle Hříchů pro pátera Knoxe (jak už tady někdo psal).

03.01.2018 3 z 5

Temnota Temnota Robert Crais

Tuto knihu mám doma už pár let. Nechtělo se mi do ní,nebýt čtenářské výzvy,asi bych ji nečetla.Krimi moc nečtu,ale klidně přiznám,že tahle byla fakt dobrá.

09.12.2017 5 z 5

Cesta černých ovcí Cesta černých ovcí Harri Nykänen

Sama jsem byla překvapená, jak dobře se ta kniha četla. Odpočinek. A ano, mohla být klidně delší.

08.12.2017 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Knihu jsem si přečetla na doporučení.Je to krásný příběh,moje představivost a fantazie mi ho vykreslil skoro do filmu.Letěla jsem s nimi až na střechu katedrály...

05.12.2017 5 z 5

Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Pád úžasných akrobatů Zalindových Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Pád úžasných akrobatů Zalindových Michael Citrin

Odpočinek u dětské knihy. Pro děti čtivé.

03.12.2017 3 z 5

Strážce snů Strážce snů Vonda N. McIntyre

Četla jsem ji podruhé. Super.

01.12.2017

Husitská epopej. V, 1450-1460 - za časů Ladislava Pohrobka Husitská epopej. V, 1450-1460 - za časů Ladislava Pohrobka Vlastimil Vondruška

Příběhy rozvětvené rodiny Prokopů mě baví čím dál víc.Na začátku jsem se trochu ztrácela v množství postav,ale časem jsem si zvykla.Vždy jsem měla trochu nepřehlednou představu o husitské době.Jsem jen čtenář a laik.Nehledám přesný výklad té doby,chtěla jsem jen nahlédnout, jaké to v té době bylo.A to se autorovi,aspoň pro mě,podařilo.

04.08.2017 5 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Zběsilá rychlost.Nemohla jsem knihu ani odložit.Super.Tihle páni spisovatelé mi neskutečně sednou.A ten lehce zmíněný konec-začátek meteoritu?Bude to pro lidstvo dobře nebo špatně?Baví mě přemýšlet,jak by se to mohlo vyvíjet dál....

20.07.2017 5 z 5

Falešná hra Falešná hra Lincoln Child

Kniha se mi moc líbila.Četla jsem ji jedním dechem,nešlo odejít.

19.07.2017 5 z 5

Kód smrti Kód smrti Lincoln Child

Kniha se mi líbila.Přečetla jsem ji za jeden den,skvělé vyprávění,gradující rychlost.Super.Těším se na další

18.07.2017 5 z 5

Ostrov kostí Ostrov kostí Imogen Robertson

Kniha plná napětí a překvapení.Pěkné čtení

27.06.2017

Horečnatý sen Horečnatý sen Lincoln Child

Horečnatý sen je mojí první knihou od těchto autorů. Moc pěkné. Styl vyprávění a zběsilá rychlost děje se mi moc líbil. Určitě si přečtu další. Už teď se těším na další

29.05.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Byla jsem jenom zvědavá,co na té knize je.Že jsou čtenáři rozdělení na dvě skupiny.Jedni,co jsou knihou nadšení a jiní,naprosto znechucení.Musím se přiznat,knihu jsem přečetla jedním dechem během včerejšího odpoledne a patřím do té první skupiny.Nemůžu říct,že s každou situací,každým slovem té které postavy souhlasím,ani jsem nebyla v tak zoufalé situaci hlavní hrdinky.Přesto mě ta kniha nutila přemýšlet.

14.05.2017 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar