Tajemství strašidelného zámku

Tajemství strašidelného zámku https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281679/bmid_vsechna-moje-strasidla-tajemstvi-st-fU6-281679.jpg 5 13 7

Všechna moje strašidla série

Max je obyčejný desetiletý kluk, který to nemá snadné. Spolužáci se mu posmívají, že je srab, a starší sestra Dodo mu dělá ze života peklo. To vše se změní, když se skamarádí s tajemnými obyvateli opuštěné pouťové atrakce. Ve zchátralém strašidelném zámku totiž bydlí opravdová strašidla! Skrývají se před nebezpečnou Karlou Čmuchalovou, která je chce vyslídit a pochytat do své show. Jenže atrakce se má bourat. Je třeba vymyslet záchrannou akci!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Alle meine Monster, Band I: Das Geheimnis der grünen Geisterbahn

Abukšákul
08.12.2023 5 z 5

Přečteno během pár přestávek ve škole. Synovi se moc líbila, proto sáhl i po druhém dílu. Doporučujeme =)

Luky110812
08.01.2023 5 z 5

Synovi se moc líbila.

Barabora
16.03.2021 5 z 5

Brácha to četl, a moc si to pochvaloval. Za něho můžu zhodnotit 5*. Chtěla jsem si to také přečíst, ale už by mě to nebavilo.

Karinka2012
20.10.2020 5 z 5

Krásná, vtipná knížka, moc mě pobavila. Určitě si přečtu další díl.

alenkacermi
24.01.2018

Kniha je moc pěkně napsaná.Čte ji syn a já jen poslouchám.Hezký příběh o malém chlapci a jeho nových,trochu zvláštních kamarádech.Jsou to hezky strávené chvíle u knihy,tentokrát trochu jinak.

Saša2009
15.06.2017 5 z 5

Kniha byla hezká ale je škoda že sem jí přečetl za jeden den.): Těšim se na druhej díl. Nechtěl bych mít ségru jako měl Max. Eště že Max byl tak chytrej že ho napadlo, jak v noci mohl díky tomu, že že řekl že pro sestru dělá dárek tak mohl jet klidně za strašidlama.

Wanderer
06.08.2013 5 z 5

Niet žiadnych pochýb, že Brezina je vynikajúci spisovateľ. Jeho talent môžeme vidieť v mnohých úžasných sériách a ja musím povedať, že som čítala skoro všetko z jeho dielne. Tajomstvo zelenej strašidelnej dráhy je jednou z kníh, na ktoré nikdy nezabudnem. Je síce krátka, no vtipná a doplnená o skvelé ilustrácie, ktoré pobavia. Dokonca ani nedbám knihu vytiahnuť teraz a opäť si ju prečítať, prejde vám síce rýchlo, ale je to skvelé oddychové čítanie, ktoré vám zaberie pár hodín.

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Tajemství strašidelného zámku je v