alcaaja alcaaja komentáře u knih

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

tohle není kniha na přečteni a odloženi ale kniha kterou lze čist stále do kola. Co stranka to citat nebo myšlenka ktera vás donuti k zamyšleni. Knihu jsem dostala jako darek k vanocum a mohu říci že je to něco co by měl si přečist každy. Za me DOKONALOST a to nepřehanim

31.12.2016 5 z 5

Průvodce nenásilným výcvikem koní Průvodce nenásilným výcvikem koní Monty Roberts

sice doma nemam original :) ale mam ji dokonale prepsanou od sveho pritele v krasne vazbe je to velmi dobra kniha :)

19.11.2016 5 z 5

Strom smíření Strom smíření Stephanie Gertler

za me nic moc kniha me nikterak neuchvatila

11.07.2016 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

velmi luxusni oddechovka :-)

10.07.2016 5 z 5

Děti si vzít nenechám Děti si vzít nenechám Donya Al-Nahi

ackoliv jsem par stran peskocila je kniha velmi ctive napsane... nejvice se mi libilo ze to neni jne s pohledu autorky ale i s pohledu deti :-)

05.06.2016 5 z 5

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

uzitecne rady :-) otevira oci k jinemu vnimani

02.06.2016 5 z 5

Svého psa nestřílejte! Svého psa nestřílejte! Karen Pryor

vyborna kniha jedna z mala ktera se da cist a je i uzitecna

02.06.2016 5 z 5

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

kniha me vubec nezaujala ani jsem se do pulky nedostala....možna že kdyby byla psana jinak byla by zajimava

29.05.2016 1 z 5

Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě François de La Rochefoucauld

kniha me zaujala svym nazvem tak jsem si ji vypujcila v knihovne po prvnich strankach me zaujala natolik ze jsem si ji hned musela objednat- za me teda hodnotim jako dokonalou knihu ktera nesmi chybet v zadne knihovnicce

28.05.2016 5 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

no co k teto knize řici... na oddech dokonala nektere přibehy staly tak za preskoceni a nektere byli prvotridni

28.05.2016 4 z 5

Herák Herák Melvin Burgess

no musim řici že na to že prectu snad vsechno tak tato kniha me nijak neuchvatila precetla jsem nejak do strany 97 a musela odlozit... uz jen abych se dostala tak daleko jsem se do cetby musela nutit. Kniha neni spatna ale asi pro ctenaře mladsiho veku tech 11-14let

28.05.2016 2 z 5

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

kniha meho destvy skoda ze mnoho lidi tohle uz necte

27.05.2016 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

po přečteni teto knihy jsem take dostala chut se nekam vypravit...clovek si pak zacne vazit i toho mala co má...velmi čtiva kniha

18.05.2016 5 z 5

Zastaveno Zastaveno Michal Čagánek

Mela jsem stesti autora potkat osobne do te doby jsem o nem nemela zadne poneti :-) koupila jsem si rovnou od nej knihu Zastaveno kterou jsem přecetla jednim dechem a mohu ji vřele doporucit :-)

15.05.2016 5 z 5

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

nemohu souhlasi s Klarinet muj chlap je schopen tu vetu pronest "Vážím si toho, že jsi se mi svěřila..

09.05.2016 4 z 5

na to ze tanecni svět me nikdy nezjimal me tato kniha uchvatila natolik jsem ze jsem mela co delat abych ji aspon na chvili odlozila doslova me pohltila mohu pouze doporucit

08.05.2016 5 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

ani nevim zda rici ze se mi kniha libila a nebo ne je to tak napul uprimne jsem musela kousek preskocit prislo mi to zdlouhave...i když zivoty postav jsou krasne licene stejne me v polovine knihy zacaly nudit...konec byl rychly a jasny :-D

05.05.2016 3 z 5

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

kniha ke ktere se clovek vzdy muze vrazet :) a pritom ji nemusi cist v kuse nelze se vni stratit

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

dokonala kniha :-) pribeh me velice dostal...nadherne myslenky. Styl psani nuti k zamysleni a ackoliv ma kniha pro nektere pochmurny nazev konec vse vyvrati :-)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

to je kniha meho srdce ♥