Akkiki Akkiki komentáře u knih

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Celou sérii naprosto zbožňuji a tahle kniha nebyla výjimkou. Asadův příběh mě dojal a ukázal Asada v jiném světle než doteď.
Rozhodně můžu knihu doporučit!

07.08.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Naprosto dokonalá kniha! Poutavý děj, zajímavé zápletky a nečekané rozuzlení. Můžu ji jedině doporučit!!

26.11.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha se mi líbila, rozhodně ji mohu doporučit.

06.10.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

V některých pasážích byla až moc odborná, ale jinak není vůbec špatná. Rozhodně ji mohu doporučit.

15.05.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto skvělá, neuvěřitelná a dojemná kniha!! Přečetla jsem to jedním dechem a posledních 5 stránek jsem probrečela. Doporučuji!!

24.11.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha, trochu horší než Manželovo tajemství, ale rozhodně ji mohu jen doporučit!

04.11.2018 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Kniha se četla velmi dobře a rychle, ale jsem zklamaná z konce, jak ohledně osudu hlavních postav, tak i starého případu 3 dětí. I tak ale knihu mohu doporučit.

28.10.2018 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Skvělá kniha!! Můžu ji jen doporučit. Měla jsem ji přečtenou za pár dní, nejen díky krátkým kapitolám. Kniha má velmi zajímavý příběh (jsem zvědavá, jak bude osud Joony Linny dál pokračovat) a moc dobře se čte.

16.10.2018 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Velmi krásná a dojemná kniha. Mohla bych jí číst každý den znova. Rozhodně doporučuji!!

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tuto sérii čtu od začátku a tahle kniha mi zatím přijde nejlepší, má velmi zajímavý příběh, zápletku i vyústění. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh Joony Linny. Rozhodně ji můžu doporučit.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Rozhodně tuto knihu doporučuji. Moriarty je výborná spisovatelka a tato kniha to jen potvrzuje. Přečetla jsem ji jedním dechem a už se chystám na další.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moje první kniha od této autorky. Slyšela jsem na ni velkou chválu, a i já se k tomuto názoru přidávám. Přečetla jsem ji na jeden dech, nemohla jsem přestat, chtěla jsem ji dočíst, ale zároveň nechtěla-myslím, že každý máme alespoň jednu takovou knihu. Velmi poutavý styl psaní se mi tak zalíbil, že už mám doma od autorky další knihy. Rozhodně tuto knihu můžu doporučit!!

Kruh Kruh Bernard Minier

Lepší než Mráz, rozhodně můžu doporučit!! Nemohla jsem se odtrhnout.

29.09.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Autor opět nezklamal, skvělý příběh a poutavý styl psaní. Rozhodně můžu doporučit. Doufám, že brzy vyjde nějaká další!!

15.09.2018 4 z 5