AkiB AkiB komentáře u knih

Gejša Gejša Arthur Golden

Zbožňuji Japonsko, jejich kulturu, zemi. Film Gejša miluji odjakživa, nelituji rozhodnutí přečíst si i knihu. Jsem ráda, že mě to o něco přiblížilo k poznání Japonska. Měla jsem ji přečtenou během jednoho odpoledne. Rozhodně doporučuji.

19.07.2016 5 z 5

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

Do čtvrtky knihy jsem si říkala, proboha, co jsem si to objednala. Člověk se do toho musí zachytit, protože ta kniha je opravdu zvláštně napsaná a je to prostě jiný svět. Ale pak se to začalo zamotávat, a od poloviny jsem to četla jedním dechem. Začaly se stávat další a další věci, které vše jen zamotaly. Byla to prostě jedním slovem pecka. Za mě super!

16.02.2016 4 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Knihu jsem měla přečtenou během dne. Neskutečně krásně se četla. Rozhodně doporučuji všem ženám, ale jistě i mužům. Je fascinující jejich kultura a jak těžké to je pro křesťanskou ženu. Fascinující ve smyslu naprosto nepochopitelná..

04.01.2016 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Další dobrá knížka, ale dle mého není tak skvělá jako kniha Bez naděje. Ta byla opravdu bezkonkurenční.
Na této knize mě oslovily básně, které byly velice vydařené. Je málo knih, kde je takový romantický podtext.

21.11.2015 4 z 5

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Byla jsem naprosto překvapená, že ta kniha byla tak výborná. Je úžasné, co dokáží spisovatelé vymyslet za náměty. Perfektní, měla jsem ji přečtenou hned.

02.11.2015 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Skvělá série knih, celkem by mě zajímalo, zda ten pátý díl nakonec bude či ne. Bezvadně se to četlo, super námět. Rozhodně doporučuji.

02.11.2015 5 z 5

Čerstvě plnoletá Čerstvě plnoletá Petra Lázničková

Odpolední oddechovka. Přijde mi docela pravdivá, o naivní slečně, co uvěřila nepravému a málem na to doplatila.

01.11.2015 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Skvělá kniha. Četla se dobře a je hodně na zamyšlení. Určitě se k ní vrátím.

20.10.2015 5 z 5

Proměna Proměna Margaret Mahy

Ještě se mi nestalo, že bych s knížkou, kterou si objednám, šlápla vedle. U téhle se mi to bohužel stalo. Nečetla se mi dobře.

19.10.2015 2 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Jedna z nejlepších knih, co L. Lanczová napsala. Vřele doporučuji.

18.10.2015 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Jsem nesmírně ráda, že tuhle knížku doma mám, protože se hned dostala do žebříčku mých TOP 3 nejlepších knih. Skvěle se čte a je poučná. Střídání času je dle mě dobrý nápad, člověk si uvědomí, že se mu může život změnit během sekundy. Stačí jedno slovo a je vše jinak.
Knížku rozhodně doporučuji.

18.10.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knížka byla docela dobrá, bylo super jak brali blížící se smrt - s ironií.

18.10.2015 3 z 5