Aja12 Aja12 komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Konečně jsem přečetla první díl s Harrym Holem. Líbilo se mi to, i když ze začátku se Harry příliš neprojevoval, připadal mi jako velký slušňák, ale od poloviny knížky už to byl zase ten "starý dobrý" Harry. Člověk se při čtení dozví i něco o Austrálii a místních lidech.

13.08.2013 4 z 5

Dáma v Toweru Dáma v Toweru Jean Plaidy (p)

Úžasně čtivý historický román. A hlavně pro mě fascinující příběh Anny Boleynové.

04.03.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První polovinu knížky jsem si říkala nic moc, ale pak nastal obrat k lepšímu..Jen jsem trošku čekala jiný závěr, ale i tak doporučuji dočíst až do konce.

13.03.2014 4 z 5

Virus Virus Leonard S. Goldberg

Zdá se, že hlavní ženská hrdinka je superžena. Super krásná, super chytrá a žádný virus ji neskolí, zkrátka je nezničitelná.....Ale i tak fajn čtení.

13.01.2014 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Paráda, hlavní hrdina je mi čím dál tím sympatičtější - vtipem, ironií. Už se nemůžu dočkat dalšího románu, snad bude brzy.

13.01.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborný thriller, od začátku až do konce jsem při čtení měla mrazení v zádech..Čte se jedním dechem.

13.01.2014 5 z 5

Paráda, četla jsem znovu po 5 letech a snad ještě s větším zaujetím než poprvé:-)

18.09.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knížku už jsem četla, ale bylo to dávno. Takže jsem si ráda připomněla první díl Harryho. Líbilo snad ještě víc než při prvním čtením. A Severus Snape je můj favorit:-)

10.09.2013 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Výborná knížka. Asi zatím nejlepší příběh Harryho Holeho, co jsem přečetla. Jen mě trochu mrzí, že nemůžu číst všechny romány o HH postupně za sebou, ale čtu je napřeskáčku...

23.08.2013 5 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Těšila jsem se na pokračování příběhů oddělení Q, takže jsem byla z knížky docela zklamaná. Upřímně jsem byla ráda, že jsem tuto tlustou bichli přečetla. Nějak mi nepadla do noty.

05.11.2014 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Velmi povedená zápletka, musela jsem číst a číst, abych zjistila pravdu o vrahovi. Trochu mi ovšem připomíná styl J. Segherse (hlavní co se týká hlavních hrdinů).

02.10.2014 4 z 5

To, co je moje To, co je moje Anne Holt

Dobrá detektivka, ráda si od této spisovatelky přečtu něco dalšího.

12.02.2014 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Paráda! Ať si říká, kdo chce, co chce, ale Nesbo prostě umí...

29.01.2014 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Musím říct, že kniha se mi moc líbila. J. K. Rowlingová je fantastická vypravěčka a nedá vám to, abyste knížku nepřečetli jedním dechem.

12.11.2013 4 z 5

Andělé Andělé Stella Blómkvist

Dobrá detektivka, čtivá. Ale nemůžu si pomoct, hlavní hrdinka je mi poněkud nesympatická. Nevím..

26.10.2013 3 z 5

Číňan Číňan Henning Mankell

Výborná knížka od mého oblíbeného autora.

18.10.2013 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět podruhé přečtená knížka a znovu mě chytila od začátku do konce..

16.09.2013 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Moc jsem se na tuto knížku těšila, ale musím říct, že mě docela zklamala. Předchozí romány od této spisovatelky byly skvělé. Bylo to psané ve stylu Agathy Christie a kdo tuto spisovatelku čte, tak od začátku bude tušit, jak to celé dopadne..

10.08.2013 3 z 5

Touha Touha Iva Hercíková

Knížka se mi nelíbila, první polovinu jsem čekala, co se stane. Pak se stala vražda a myslela jsem, že bude nějaké zajímavé rozuzlení a zápletka, ale příběh vraždy byl naprosto zbytečný. A konec už jsem tak nějak tušila.

02.08.2013 2 z 5

Neklidný muž Neklidný muž Henning Mankell

Myslela jsem, že téma špionů a ponorek mě bavit nebude, ale nakonec se mi knížka moc líbila.I když spoustu věcí nebylo vysvětleno, ale to nevadí. Hlavně je mi sympatická postava Kurta Wallandera, proto mi bylo dost líto, že se jedná o poslední případ. Poslední odstavec byl opravdu pro mě dojemný.

31.07.2013