Aichah Aichah komentáře u knih

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Opět prima detektivka. Ve jménech jsem se trochu ztrácela,ale to nevadilo

23.02.2017 4 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Ten konec měl spád, jinak mi to přišlo strašně dlouhé. V polovině jsme si říkala, "teprve polovina?"

23.02.2017 3 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

První půlka mě opravdu bavila. Pak už bylo toho záchodového humoru už nějak moc.

17.01.2017 3 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Krásně napsáno. O Luka jsem se fakt bála :)

09.11.2016 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Laboratorni plast i na rande? Tohle uz na me bylo moc :D :D

26.09.2016 2 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Trilogie dočtena. Nápad s cestováním časem dobrý, taková nenáročná oddychovka.

15.09.2016 4 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Díky přeskakování v čase jsem měla v příběhu pěkný binec. Samotné vraždy popisovány celkem pohodově,takže jsem se ani nebála. Nevím čím se tahle knížka stala takovým hitem. Mě tedy moc neoslovila.

15.09.2016 2 z 5

Dokonalá chuť Dokonalá chuť Natalie Young

Byl den nepřečtených knih. To je asi jediný důvod proč jsem tu blbost dočetla. Podle vzhledu jsem, čekala knížku, kde bude aspoň trochu humoru. Nesmála jsem se, nebála jsem se, krom konzumace manžela se děj nikam neposunul, kniha mi nic nedala.

04.09.2016 odpad!

Podle titulu a obalky jsem cekala neco trochu jineho.

17.08.2016 2 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Poslední dobou čtu všechno co mi přijde do ruky. A tahle kniha mi měla do ruky přijít tak o patnáct, dvacet let dříve. Jednodenní oddechovka s předvídatelným příběhem. Jako náctileté by se mi líbila víc, už holt stárnu.

04.08.2016 2 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

No dočetla jsme to, ale rozhodně jsem od knihy čekala víc. Bohyně v domácnosti mě bavila mnohem víc. Tohle mi přišlo neuvěřitelně předvídatelné a přidalo se k banálním příběhům kterak mladá pitomá obyčejná holka k multimilionáři přišla. To že s vystudovaným marketingem nevěděla co je logistika už na mě bylo moc :D

20.07.2016 2 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Příjemné čtení

16.07.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Jojo opět nezklamala.

24.06.2016 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Az moc pohadkovy konec, ale pekne.

05.06.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Opět skvělá knížka. První část se četla skvěle. Pak přišla druhá. Liv. Jaká Liv? Co je mi do nějaké Liv, řekněte mi raději co se stalo se Sofií.Teď hned! :) Moc pěkný příběh, se sympatickými postavami.Sofii i Liv člověk nemohl nefandit. Zakjímavé jakou historii může jeden takový obraz mít.

17.05.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

První polovina mě vyloženě nebavila. V polovině se to s první verzí toho co se událo zlomilo a od provalení pravdy už to bylo na 4 hvězdičky :) Indicií k tomu jako to doopravdy proběhlo bylo v knize dost, ale i tak mě to překvapilo.

13.05.2016 4 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Moje druhá kniha od autorky a opět podařená. Poslední dobou čtu poměrně dost detektivek a to kdekoliv a kdykoliv. Jen u L.Penny mám problém, že číst můžu jen když k tomu mám klid a nic dalšího mne neruší, zajímavé.

12.04.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Divka ve vlaku? Nemělo se to jmenovat troska ve vlaku? Takhle zoufalou hlavní postavu už jsem dlouho neviděla. Násoska co se bojí říct spolubydlící že přišla o práci.Postavy nesympatické, jasný pachatel je čtenáři tak moc podsouván, že snad nikdo nemůže čekat, že by to opravdu udělal.Na Zmizelou, se kterou je kniha srovnávána, to rozhodně nemá.

08.03.2016 3 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Moc hezky napsané. Netušila jsem jak mocnou jsou Bin Ladinove rodinou. Jinak je to klasický příběh mladé zamilované co postupem času prohlédla.

03.03.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Prima série se zajímavým nápadem, byť s trochu sestupnou tendencí. Holt nasadit laťku a udržet jí v dalších dvou dílech je těžké. První díl byl super, druhý dobrý a v půlce třetího jsem se těšila na konec a radovala se, že čtvrtý již není. Jsem ráda že jsme to přečetla.

03.03.2016 4 z 5