Aelka Aelka komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě vůbec nezaujala. Při tak rozsáhlé reklamní kampani jsem čekala něco jiného. Hrdinka mi byla velmi nesympatická.

12.02.2018 1 z 5

Aréna jedna - Otrokáři Aréna jedna - Otrokáři Morgan Rice

Knížka opravdu jen tak na oddech. Čte se dobře a rychle, vhodná tak na zabití času v autobuse. Začátek mě zaujal, ale pak...nezničitelná hrdinka, akční scény kdy se děj žene obrovskou rychlostí a čtenář nevychází z údivu co ještě přijde...přečetla jsem, místy jsem se i bavila, ale po dalších dílech už pátrat nebudu.

12.02.2018 2 z 5

Fénixova věštba Fénixova věštba Veronika Polehlová

Knížka mě bavila, příběh je čtivý, postavy dokázaly zaujmout a některé jsem si docela oblíbila. Pro náročnější čtenáře to možná bude oddechovka, na mě děj působil mile a sympaticky, dobrodružná cesta hrdinů divokou měnící se krajinou a časté zápletky přináší napětí, postavy mi byly blízké, takové lidské, žádné přehnané akční scény s nesmrtelnými bojovníky. Prostředí děje je pestré, střípky z minulosti postav a občasné vtipné nebo naopak dojemné momenty jsou příjemným zpestřením. Na další díl se budu těšit.

Počátek Počátek Jessica Khoury

Knížka milé překvapila, neotřelý námět vtáhne do děje. Příběh je poutavý a čtivý.

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

8letá hrdinka která všechny předčí svojí moudrostí, silou, vytrvalostí a šikovností... myslím, že kdyby jí autorka dala vyšší věk nebo naopak přizpůsobila její vlastnost nízkému věku, nebyla by to špatná kniha. Není mi jasné, pro koho je vlastně kniha určena-malá hrdinka a přitom vulgární výrazy, které podle mě do dětské knížky nepatří. Neseděly mi ani moderní slova a občasné promlouvání autorky ke čtenáři vyloženě ruší. Výrazná podobnost s Eragonem.

12.02.2018 2 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Dobrá knížka, i když podobnost s jinými je dost výrazná. Celkově hodnotím kladně, děj je poutavý, čtivý a fanoušky Hunger games a pod. určitě zaujme.

12.02.2018

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Docela milá oddechová knížka

12.02.2018 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Celá série je nesmírně čtivá, skvělé knihy!

Tessia: Zrození čarodějky Tessia: Zrození čarodějky Trudi Canavan

Čtivá knížka, děj mě zaujal a hrdinové mi byli vesměs sympatičtí

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Výborná kniha, zajímavý děj i postavy.

Trápení Trápení Richelle Mead

Kniha mě zklamala, ani jsem ji nedočetla. Nudný děj, nezaujal.

12.02.2018 1 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Autorka nezklamala, skvělá knížka!