Adiee19 Adiee19 komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Super super super. Četlo se to samo a nemohla jsem se odtrhnout. Knihu jsem zhltla za jeden den.

14.02.2024 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

po precitani recenzii som sa do knihy pustila s velkym ocakavani no mna trosku sklamala..pre mna tam bolo vela nepodstatnych veci a obcas fakt nuda..citala som aj lepsie knihy

07.12.2017 2 z 5

Krute :( povedat ze sa mi kniha pacila by bolo asi nevhodne..chcela som tuto knihu precitat pretoze som chcela vediet ako to bolo co ludia prezivali..tato tematika ma zaujímá..ale citalo sa to tazko..vzdy po par stranach som to musela odložit a to co som precitala nejak vstrebat "predychat"..musi povedat ze som mala dokonca aj zle sny :( bolo hrozne co sa tam dialo a dokonca az neuveritelne ze ludia dokazu byt takto krutý :( vsetci ktory toto zlo prezili maju moj obdiv..

31.12.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Keby mala kniha o polovicu menej stran bola by rovnako dobra a clovek by sa nemusel predierat cez strany ktore boli nezazivne a obcas aj nepotrebne...pre mna taky priemer

02.10.2016 3 z 5

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Pekna kniha...plna emocii ..fakt krasna :)

02.10.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha sa mi moc pacila. Kupila som si ju na odporucanie mamky a fakt bola skvela. Ja doporucujem :)

30.09.2016 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Nebylo to spatny. Zacatek mi prisel malinko zdlouhavy a nezazivny. Konec prekvapivy. Ale Pomocnice za mne lepsi :)

24.02.2024 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Patri medzi najlepsie knihy ktore som citala..smutne emotivne a koniec prekvapujuci..davam 10 *

24.10.2016 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Skvela kniha...mrazilo ma po cely cas...a ten koniec...pre mna nečekaný..odporucam :)

02.10.2016 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

milujem harlana cobena :) vsetky knihy ktore som od neho citala boli perfektne a tato nijak nevybocuje..skvely pribeh zápletka a pre mna necakany a prekvapivy koniec..za mna 10 bodov :)

27.10.2017 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Cakala som od toho viac..prvych 100 stran som bola zmatena a myslela si ze knihu ani nedocitam..nakoniec som to docitala ale skor asi len zo zvedavosti co sa z toho vykluje. Davam 2 hviezdicky

17.10.2017 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Som strasne sklamana..snad este ziadna kniha ma tak nesklamala ako tato..prvu knihu od autorky som citala Zmizelu..bolo to top ...temne kuty boli o nieco horsie ale dalo sa..ale tak tato kniha bola katastrofa...veci ktore boli nepodstatne boli az prilis opisovane..naopak scenky ktore si zasluzili viac pozornosti,dialogov a rozpisania odflakla autorka par vetami. Keby som citala od autorky tuto knihu ako prvu urcite po dalsich nesiahnem..slabe slabe slabe :(

15.12.2016 odpad!

Vážka Vážka Michel Bussi

Podla recenzii na tuto knizku som od toho ocakavala viac..kniha ma miestami nudila,pribeh bol prekombinovany a mala som fakt problem sa zacitat. Mozno to bolo aj mojou vinou kedze som si hned na zaciatku knihy pozrela nazov v originale a tym padom som vedela ako to dopadne. Ale ako oddychovka dobra :)

06.11.2016 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Skvela skvela skvela :) napinava dramaticka pre mna fakt uzasna :) urcite siahnem aj po dalsich knihach od autorky

04.10.2016 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Knihu som zavala citat uz len preto ze som citala trilogiu..no bezuspesne..odlozila som ju a uz sa k nej nevratim. Vobec ma nebavila..hlavna hrdinka uz v predchadzajucih dieloch predstavovala nejaku nadprirodzenu bytost a to mi prislo pritiahnute za vlasy..bohuzial knihu ani nedocitam :(

30.09.2016 2 z 5

Lepsia ako druha no stale u mna vitazi prvy diel :)

30.09.2016 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Prvy diel som precitala za dva dni..tesila som sa na druhy no sklamalo ma to...kniha sa mi citala tazko a az na konci ma zaujala. Cakal som od toho viac :/

30.09.2016 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Mam rada detektivky a knihy kde je dobra zapletka takze tato kniha splnila moje ocakavanie. Bolo par detailov ktore by som mohla vytknut ale na celkovom dojme knihy to nic nemeni. Kniha sa citala dobre a precitala som ju za vikend na chate :)

30.09.2016 4 z 5

Kvety v podkroví Kvety v podkroví Virginia Cleo Andrews

Skvele citani. Cela pentalogia ma bavila az na druhy diel ktory bol podla mna trosku slabsi. Kazda kniha rozprava pribeh z ineho pohladu a postupne v kazdej knihe su odhlane nejake tajomstva. Citala som aj seriu kvapky dazda a mam procit ze autorka ma asi trosku uchylku v inceste :) bol pouzity v oboch seriach. Momentalne sa chystam na pentalogiu nemilovana tak som zvedava ci budem rovnako spokojna ako so seriami ktore som uz citala :)

30.09.2016 5 z 5

Si ako slnko Si ako slnko Táňa Keleová-Vasilková

Po kriminalkach a hororocb ktore som doteraz citala som potrebovala nejaku oddychovku..a tato kniha splnila svoj ucel..asi ako kazda kniha od Vasilkovej..sice bolo v knihe vela smutku a bolesti stale mi to prislo taka ta klasika od spisovatelky..nakoniec vsetko dobre dopadne :) pr citani vzdy viete ako sa dej bude vyvyjat do buducna a to mam na tychto knihach rada..take odpocinkove citanie :)

19.12.2017 4 z 5