Adel703 Adel703 komentáře u knih

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Abych řekla pravdu, knihu jsem si koupila jen kvůli všeobecnému šílenství. Neřešila jsem obsah. Myslela jsem, že to bude jen další dystopie. Ale jasnovidci? Duchové? Musím říct, že něco takového jsem nečekala a překvapilo mě to :) Kniha přesně pro mě.
Příběh Paige mě bavil ubíhal rychle a svižně, ale myslím, že by kniha mohla být tak o 60 stran kratší. Přece jen to bylo už trošku dlouhé.

08.08.2015 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Skvělá, skvělá, skvělá :)

24.05.2015 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Lepší než 1. díl! :)

24.05.2015 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Neuvěřitelně skvělá kniha, čtení jsem si hrozně užívala :) Zamilovala jsem si Nathana a Arrana. Párkrát mi bylo až špatně z toho, co všechno Rada Nathanovi prováděla.

17.05.2015 5 z 5

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

I když jsem si na začátku říkala, že jsem knihu prokoukla, konec mě stejně překvapil. Nakonec bylo všechno jinak než jsem si myslela :D moc se mi líbilo vězení a celkové rozuzlení toho, kde se nachází

10.05.2015 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Konečně Nikovi kapitoly!!! :) Jinak knížka super, jen mi chyběl pohled Percyho, přece je to poslední díl a Percym to celé začalo. Nejvíce mě bavil Nico a Reyna. Hodně jsem se nasmála, hlavně na konci. Jediné, co mě mrzí je, že je to poslední díl.

26.04.2015 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Super knížka, příběh Callie mě hodně hodně bavil :) hodně mě zklamalo že není další díl.

05.03.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila
Musím přiznat, že jsem celou dobu nevěděla jak se věci mají. Čekala jsem, že příběh se bude vyvíjet jiným směrem , ale nevadí :) každopádně dobrá, napínavá kniha

24.02.2015 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Boží díl, opět mnoho akce a napětí. V něčem podobný 1. ale vůbec nevadí. Jsem hodně zvědavá jak to celé skončí :)

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Moc moc se mi líbila. Měla jsem jí přečtenou během dvou dnů :) Námět je skvělý, zpracování také. Mnohým vadí nespisovný jazyk, kterým je kniha napsaná, ale podle mě k tomu příběhu dokonale sedí.

21. den 21. den Kass Morgan

Miluju ty knihy a miluju seriál!
Pro mě byla o trošku lepší než první díl, už se nemůžu dočkat dalšího dílu :3

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Čekala jsem, že kniha bude úplně o něčem jiném a proto mě tak překvapila :D Příběh Larissy mě bavil, hlavně ze začátku, poté se ale všechno tak trochu opakovalo. Neskutečně mi vadilo její chladné chování.

Kniha byla super. Konec mě, vzhledem k jednotvárnému příběhu, ohromil. Super zakončení.

14.02.2015 3 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Nezklamala mě. Je opravdu skvělá, skvělá, skvělá :)

01.02.2015 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

super, už se těším na poslední díl :) jen škoda že už to vážně končí

18.01.2015 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Musím říct, že i když jsem se na knihu těšila (hodně mě nalákal trailer), trochu jsem se s ní prala. Konec byl na mě až moc otevřený. Ale vcelku hezký příběh, nic náročného ani napínavého.

08.11.2014 3 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

nejlepší díl! :)

28.10.2014 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Opět u mě Rick Riordan zabodoval :) Skvělý příběh, i když mi přišel trošičku slabší než 1.díl. Percy byl úžasný a co se nových postav týče, Hazel a Frank měli zajímavé schopnosti.

25.10.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Na knihu jsem se strašně těšila, nadchl mě trailer na film.
Ale byla jsem zklamaná.
Všichni říkali, že je nabitá akcí, nedá spát, atd. Já jsem v ní pořád tápala, nedokázala jsem se začíst. Hlavní hrdina i Placeři mi byli nesympatičtí. Po dočtení kapitoly jsem vůbec neměla nutkání číst dál. Přišlo mi to trochu přeplácané a závěr tomu jen nasadil korunku. Nějaké části mi připomínaly Hunger Games.
Do dalších knih této série se pouštět nebudu, možná se jen kouknu na film.

25.10.2014 2 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Wow skvělá kniha! Nemohla jsem se odtrhnout. Ze začátku jsem sice postrádala Percyho, ale brzo jsem si oblíbila nové hrdiny. Tyhle dvě série prostě miluju

12.10.2014 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Byla jsem zvědavá a nakonec mile překvapená. :)
Kniha se mi celkově líbila. Na to, kolik je autorce let - skvělé.
Jen mi trochu vadilo, jak u každé postavy byla popisovaná barva vlasů a očí.

28.09.2014 4 z 5