acul.p acul.p komentáře u knih

Královna a já Královna a já Václav Pelegrýn

Do knihy jsem se pustila, protože jsem ji chtěla zahrnout do své čtenářské výzvy jako poslední knihu z mého seznamu Chystám se číst, docela jsem se na ni i těšila, když ji tady někdo hodnotil 5 hvězdičkami, ale byla pro mě obrovským zklamáním, děj o ničem, pořád stejné povídání kolem dokola, nedostala jsem se ani na stou stránku... :(

25.09.2015 1 z 5

Co kdyby? Co kdyby? Randall Munroe

Skvělé, zábavná a přitom poučná kniha :)

16.08.2015 5 z 5

Lásky Boženy Němcové Lásky Boženy Němcové Martina Bittnerová

Kniha se mi moc líbila, přinesla mi spoustu nových poznatků :) Oceňuji, že se autorka opravdu nevěnovala jen těm časovým obdobím, kdy byli tito muži Boženinými milenci, ale že popsala celé jejich životy a že Božena v této knize nehrála hlavní roli...i když ji mám ráda a její život byl velmi zajímaví, bylo toho o ní napsáno už dost :) Doporučuji k přečtení :)

06.08.2015 5 z 5

Caliban Cove Caliban Cove Stephani Danelle Perry

Malinko slabší, než první díl, ale jinak super...napínavá jednohubka :)

28.07.2015 4 z 5

Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách Dušan Šídlo

Moc dobrá kniha, nejen teoretické rady, ale i praktické představené na konkrétních případech, produktech a službách v ČR. Doporučuji všem k přečtení :)

07.07.2015 5 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Já tu kočku prostě zbožňuju :D

12.06.2015 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Až mě místy děsilo, jak jsem se v některých věcech poznávala a jak byly pravdivé :D

12.06.2015 5 z 5

Kmeny Kmeny Vladimír Brož

Když se mi knížka dostala poprvé do rukou, řekla jsem si, co to je zase za ujetost :D Ale když si ji potom objednal druhý, třetí četenář, koukla jsem na ni a zaujala mě tak, že jsem si ji teda přečetla. No a vida, opravdu moc zajímavý projekt se z toho vyklubal :) a doplňující fotografie taky super.

10.04.2015 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Docela fajn detektivka,i když nic zázračně překvapivého. Prvních 200 stran by se dalo zkrátit do kapitoly, prakticky nic se tam nestalo. Opravdu zajímavý děj se začal odvíjet, až od druhé poloviny knihy. I přesto se ale četla docela dobře...tak příště paní Rowling zbytečně nenatahovat a bude to super ;)

15.02.2015 3 z 5

Skvělá kniha! Dlouho jsem se u žádné tak nezasmála. Příběh je plný naprosto absurdních situací, ale přesto nepůsobí přehnaně. Veselé dobrodružství jednoho člověk, který neplatí zrovna za vzor ctností, přesto si ho čtenář okamžitě zamiluje. A do toho humorný pohled na světovou politiku posledního století. Prostě super, dala bych i 10 hvězdiček ;)

05.02.2015 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Perfektní post apokalyptický román, skvělé vykreslení postav a moc se mi líbilo jak si jednotlivé postavy v první polovině předávali štafetu příběhu. Těším se na pokračování :)

02.01.2015 5 z 5

Konspirace Umbrella Konspirace Umbrella Stephani Danelle Perry

Paráda, jako milovnice Resident Evilu jsem to zhltla jedním dechem :))

01.10.2014 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Perfektní detektivka, napínavá od začátku až do konce a můžu doporučit i filmové zpracování, stojí za to ;)

27.06.2014 5 z 5

Jak velbloud potkal ťavu Jak velbloud potkal ťavu Mária Nerádová

Super nápad a krásné zpracování :)

26.06.2014 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Seriál je skvělý, tak doufám, že taková bude i knížka :)

26.04.2014 4 z 5

Angličtina za 24 dnů - intenzivní kurs pro samouky Angličtina za 24 dnů - intenzivní kurs pro samouky Emily A. Grosvenor

Kniha je vhodná spíše pro ty, kteří si chtějí základní gramatiku zopakovat a ne pro úplné začátečníky, pro ty je příliš složitá a nepřehledná a gramatika docela nesrozumitelně vysvětlená.

17.04.2014

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Úžasná knížka a vůbec celá série. Na jednu stranu mě mrzí, že skončila, na druhou stranu kdyby neskončila, nedočkali bysme se tak skvělého, napínavého a překvapivého konce :)

06.04.2014 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Nechutnější kniha nejspíš neexistuje...napoprvé jsem ji ani nemohla dočíst :P

05.04.2014 2 z 5

Noc sedmého úplňku Noc sedmého úplňku Victoria Holt (p)

Podle mě nejlepší kniha této autorky, na rozdíl od ostatních, které mají všechny velmi podobnou zápletku je tahle originální, čtivá a napínavá :)

05.04.2014 5 z 5

Rychle a bezbolestně Rychle a bezbolestně Markéta Dočekalová

Nápaditý příběh, který mě mile překvapil + velmi dobře vykreslené charaktery postav :)

05.04.2014 5 z 5