Noc sedmého úplňku

Noc sedmého úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38232/noc-sedmeho-uplnku-38232.jpg 4 36 4

Děj knihy, odehrávající se v minulém století, vypravuje příběh vášnivé lásky mezi dívkou vychovanou v klášteře a krásným cizincem. Vinou nenávisti a zrady se tato láska mění v tragédii.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

On the Night of the Seventh Moon , 1972

uzivatel83509
20.06.2023 4 z 5

Příběh byl vymyšlený velice dobře, děj byl napínavý a plný zvratů hned od začátku, kdy se Helena ztrácí v lese a záhadný cizinec, ji odváží na svůj zámek... to ještě netuší, čím vším si bude muset projít, než odhalí všechna tajemství a celou pravdu!
Krásná knížka, akorát (za sebe) ubírám jednu hvězdičku v hodnocení, za zbytečné natahování děje na 379 stran...

JanaPET
12.01.2015 5 z 5

Jeden z nejlepších románu od Victorii Holtové! Neobvyklé tajemství a podivné okolnosti drží čtenáře v zajetí víc než cokoliv jiného. Tajuplná zápletka je propojená s různými historickými událostmi a dodává příběhu zvláštní kouzlo. Kniha se mi moc líbila.

acul.p
05.04.2014 5 z 5

Podle mě nejlepší kniha této autorky, na rozdíl od ostatních, které mají všechny velmi podobnou zápletku je tahle originální, čtivá a napínavá :)

jaja10
28.03.2013 5 z 5

Opět jedna z pěkných knih od HOLTové. Napínaý příběh o mladé dívce, která se jednoho dne potká v lese s tajmným cizincem.... Hlavní hrdinky mi bylo opravdu líto čím vším si musela projít...Naštěstí se po letech vše v dobré obrátí...... :-)