2688 2688 komentáře u knih

Jax Jax Kristen Callihan

Další skvělý díl co zapadl do skládačky VIP
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :-*

,,Člověk může mít slávu, bohatství, úspěch nespočet peněz ale démoni si nevybírají proto je důležité mít aspoň hrstku přátel a možná mít to štěstí a najít životní lásku to démony trošku zastraší ‘’

„ Jen blázen něco odmítá
z pouhého strachu “

28.02.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Vtipná Sladkost

24.02.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Tak tohle se autorce povedlo …
Nečekala jsem že mě to tak vezme a nebudu se moct odtrhnout ale díky svižnosti příběhu byl rychle konec a já se dočkala a našla Happy-end

19.02.2022 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Tohle téma prostě neomrzí .
Sladká jednohubka ke sklence vína.

Nebudu psát víc, protože každý kdo už měl čest číst něco ve stylu …. Krásný, bohatý a bez citu VS nemluvně VS Chytrá, krásná a trochu praštěná chůva …… ví přesně do čeho jde :-*

18.02.2022 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Sladké nenáročné čtení s dobrým vtipem a dávkou sexu. :-*

17.02.2022 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Skvělé zakončení série o milovaných kluků z BAM. ,, Láska kvete v každém věku “ a Sandy je příklad .

Sandy milování chlapci a ,,Proč “ zrovna oni …..

„Bentley – pro to jeho vedení a loajalitu k těm, které miloval.

Aiden – pro jeho sílu a ochranu lidí, které nazýval rodinou.

Maddox – pro jeho moudrost a smysl pro humor.

Van – pro vrozenou dobrotu a hloubku lásky k rodině

Richard – kvůli poutu, které s mými chlapci měl, a kvůli houževnatosti, jíž oplýval.“

Reidovi „Můj oblíbený synku.“

27.01.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Ale, no tak ….
Co to jako bylo ?
Bezchybni byla jedna velká chyba, nuda, vtipné momenty hledám ještě teď a to nebudu radši mluvit o vývoji příběhu jediné co si s téhle knížky odnesu jsou základy líčení,marketingové tahy a znalost bio potravin.

24.01.2022 2 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

To byla hodně dobrá
mafiánská Love story ……
Musím říct že mě hodně mile překvapila čekala jsem že to bude dobré ale že to bude až tak…. Vážně mě to překvapilo a musím dat plný počet ⭐ i když za ten nahlodaný konec nevím nevím…

Téma příběhu je sice tak ohrané protože ho použilo už mnoho autorů ale pokud někdo ,,Umí tak Umí “ zde se to potvrdilo . Autorka něco svého přidala, něco odebrala, něco od jiného půjčila a vznikla takhle skvělá knížka.

20.01.2022 5 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Málo soli skoro žádný pepř a zdrclá omáčka .

Ne není to omyl. Můj komentář vážně připomíná hodnocení omáčky ale tahle knížka mi připomíná začínajícího kuchaře co uvařil svoje první jídlo.

11.01.2022 3 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Nebyl by ještě jeden díl ? ……… Já vím někdy je méně více a musím říct že tahle trilogie byla prostě ,, Parádní “
Nebudu se tu zmiňovat a pár nedostatků co jsem zpozorovala protože jako celek se nedá nic vytknout . Příběh je poutavý, moderní, smutný, lítostivý, akční,
vášnivý, nebezpečný a přesto tak laskavý a dechberoucí . Za mě max ⭐ .
Aspoň na chvíli jsem si mohla hrát na Královnu a mít svůj hrad a milovaného (sexy) Krále :-*

18.12.2021 5 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

No tak tenhle díl byl jak emocionální horská dráha ….
No nic neprodleně musím na třetí díl ….

17.12.2021 4 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Zatím se to dobře vyvíjí. Princezna trošku plačka ale dá se to ….
Musím sáhnout pro druhy díl …. Víc toho nestíhám napsat omlouvám se ️ :-)

16.12.2021 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Sladkost nad sladkostí

⭐„Jednoho dne v nedaleké zemi se v rodině
narodilo labutí káčátko, ošklivé.
Ztrápené, ztracené nešťastné tápalo,
až našel se princ, krásný svalovec.
Radil té kačence, ukazoval cestu,
jak zesílit, být si jistější.
Ať sama sebou je, pořád nebloudí
temným lesem ztracených srdcí.
Princ dívku okouzlí, chce s ním navždy žít,
spočívat v jeho náruči.
Káčátko si už nepřeje nic víc,
a povídá svému milému princi:
„Budu tvá až do konce našich dnů
a ty zas napořád budeš můj.“ ⭐

15.12.2021 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Po dočtení celé série jsem neměla pocit že by mě bavila ale ani nebavila …. Nevím četla jsem jen proto abych věděla jak a kdy se hlavni autorka konečně otevře a vše vyplyne na povrch možná bych uvítala i slova od Luca už od prvního dílu mi byl svým způsobem sympatický .

14.12.2021 3 z 5

Syn Anarchie Syn Anarchie Marcy Jell

Námět skvělý ale podání bylo horší protože já knížku kterou načnu se snažím dočíst tak jsem to i dočetla ,, bohužel ´´

Proč to autoři dělají a píšu takový příběh u kterého máte tlak 220/300 a konec je tak smutný a do jisté míry se vám neustále potí oči. Po dočtení knížky jsem byla na sebe tak naštvaná a né jen na sebe ale i na autorku .
( doufám že bude další díl )
Co jí hlavní hrdina udělal že musel takhle skončit ?!!!!! U téhle knížky žádný Happy end nečekejte :-(

14.12.2021 2 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Marcy Jell

Tak tenhle námět si vážně zasloužil o mnohem víc stránek, víc všeho a byla by to bomba takhle to na mě působí ,, napsané na koleni “

Přijde mi že se autorka bojí napsat delší příběh, ale nemá se vůbec čeho bát píše skvěle a ráda bych si přečetla od ní pořádnou knížku z více stran kde bude příběh propracovaný od A do Z

12.12.2021 2 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Není to špatný, ale je to jak z rychlíku

12.12.2021 3 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Ano přesně takhle sladké příběhy já můžu.

⭐„Měj odvahu být sám sebou.
Je to proces,
se kterým můžeš začít kdykoli.“ ⭐

10.12.2021 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tenhle komentář je trochu víc rozsáhlý
(i na mě ). Většinou píšu pár slov nebo jen úryvek z knížky ..........

Začátek knížky byl zdlouhavý, nesmyslné zabrouzdání do podrobností a úvah, co byli až moc zbytečné a vše se motalo okolo bratra Mickey a rodiny, co nestála za tolik řádků, ale chápu že to autorka potřebovala pro autentičnost příběhu. Moje myšlenky se toulali u toho, že knížka bude stát za ...., ale nevzdala jsem to ne proto, že bych jí tak moc věřila, ale protože můj názor je, že každá knížka / příběh stojí za dočtení a zatím si stojím !!

V průběhu čtení jsem se nejednou zastavila, abych si srovnala myšlenky. Příběh totiž nabírá na velmi mnoho úvah a posuzování Jak ? Proč? Co se za tím skrývá ? Je to tak, jak si hlavní hrdinka myslí, nebo je za tím něco jiného ? V tomhle bodě jsem si uvědomila, že knížku začínám hltat, jako když si přečtete anotaci a víte, že to bude ,,Bomba" a musíte si jí koupit a číst v jednom kuse, i když víte, že musíte druhý den do práce nebo starat se o děti - rodinu. Přesně takhle jsem se chovala, nemohla jsem přestat číst.
Julian byl pro mě jako hon za pokladem, dostáváte indicie a snažíte se rozluštit, kde se asi poklad nachází ..... čím víc indicií máte, tím je pro vás snazší dosažení cíle. Mé indicie mě zavedli tam, kde jsem ještě nikdy nebyla na místa ( témata), které jsou pro mě neznáme a ráda jsem se tou cestou vydala a našla sama v sobě pocit, že i když je to pro mě neznámé, neznamená to hned nepříjemné nebo pohrdavé se tou cestou vydat.
Jsem ráda, že jsem to mohla objevit a seznámit se více s místy ( tématy), které mi bily cizí.
Julianoví a všem, co mají s ním něco spojeného, fandím a držím palce .
,, Nikdy není pozdě stát s tím, kým byste chtěli být "
,, Každý má v sobě sílu, kterou musí jen najít "

09.12.2021 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Bože bylo to vážně tak, tak no prostě
,, Žratelnej příběh “ se vším klišé zlého a zlomeného kluka a Grace Bože jak já jí fandila aby se z ní stal Fénix .
Celý příběh jsem hltala slovo od slova a nechtěla aby příběh skončil a pokračoval ale bohužel přišla poslední kapitola :-(
(sladký konce samozřejmě )

„Nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být.“

„Občas jedeme po silnici tak temný, až někdy ani nepoznáme, že máme zavřený oči.
Dokud se neobjeví paprsek světla.“ ⭐

07.12.2021 5 z 5