Syn Anarchie

Syn Anarchie https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485963/bmid_syn-anarchie-803-485963.jpg 3 37 7

Motorkářských klubů je ve městě několik, stejně jako motorkářských barů, ale my jsme něčím originální. Sjíždí se k nám celé okolí a já to tady miluju. Svou práci barmanky, všechny naše pravidelné štamgasty, co sem chodí, i charakteristický pach baru, tu nezaměnitelnou směsici rozlitého alkoholu, cigaretového kouře a kůže. Je to můj domov, moje rodina… už od patnácti, kdy jsem jako zbloudilé kotě na tenhle pajzl náhodou narazila. Co na tom, že jsou to gangsteři a většina lidí se jich bojí, já je mám ráda s jejich dobrými i špatnými stránkami. A víc než kdo jiný je mou rodinou Jimmy, je jako můj starší brácha, který mě vzal pod svá křídla. Noční život je moje teritorium, South Bend je moje teritorium… Tedy bylo, dokud se neobjevili Synové anarchie. Pak totiž všechno začalo patřit jim. A já chtěla patřit viceprezidentovi jejich klubu...... celý text

VeroNika8989
29.02.2024 3 z 5

(SPOILER) Podle mě se tu vyskytl nějaký šotek - všichni tu hodnotí sérii jezdců a třetí díl Ricci… ALE!! V popisku i obrázek fotky je Syn Anarchie a to je jiná kniha ‍♀️ ano je tu přiřazena jako třetí díl jezdců ale není tomu tak ‍♀️

Spoiler! - A tak ode mě recenze na Syna Anarchie - pěkné, čtivé přečteno za den…ale nemám ráda v knihách špatné konce… šlo to trochu ještě dotáhnout a dát knize aspoň malinko lepší konec připběhu.

sulzsova.anna
29.01.2023 2 z 5

Po prvním velkém zklamání z této autorky, jsem se nenechala odradit a zkusila něco jiného. Přiznám se, přiměl mě k tomu názor, že kniha je obšlehnutá z nějakého seroše a tak jsem si říkala, že by to mohla být pecka. No, nebyla. Zřejmě tato autorka nebude můj šálek kávy, přitom to chvílemi vypadá zajímavě. Má určitý zvláštní potenciál, ale pak ho z ničeho nic zabije a rozcupuje. Takže od ní už knihy nee!

uzivatel8610
12.01.2022 3 z 5

Ako prvé som čítala knihu...potom som si pozrela filmove spracovanie a teda musím priznať , že som mierne v šoku, nakolko knižka bola vydaná a s najvačšou pravdepodobnosťou aj napísaná až po ukoncení natáčania a odvysielania...teraz uz chápem aj ten záver príbehu, ktorý je tak velmi kritizovaný ...autorka ho v podstate uzavrela ale celé to jej ukončenie dáva možnosť napísať pokračovanie, čo by som brala a hlavne by sa ním autorka vykúpila z toho, že naozaj si z 90% ten príbeh požičala zo série soon of anarchy...ak je autorka kreativna, napíše ho...čitatelov jej knihy by určite zaujímalo, ako príbeh hlavných postáv pokračoval a poprípade sa uzavrel happyendom...Marcy Jell, je to výzva na vás, aj keď sú vaše príbehy veľmi rýchle, su zaujímavo, pútavo a čitateľne písané a ja osobne nad vami nelámem palicu a další príbeh si velmi rada prečítam...keďže mám zakúpené všetky vaše dostupné knižky

LenRan
20.12.2021 odpad!

Zlodějina!
Jinak se to nedá nazvat. Autorka totálně vykradla seriál Sons of Anarchy, dokonce se u některých postav neobtěžovala ani změnit jim jména. Vlastní modifikace je asi tak 5%. A když už tam nějakou osobu pojmenovala sama, ani nebyla schopná udržet myšlenku, takže v polovině knihy se z Mel stane Megan. Je to ostuda, že si toto někdo dovolí a má ještě tu drzost si za to říkat o peníze.
Paní "autorko", posílám odkaz na tento váš blaf na originál fan stránku seriálu, s popisem o co jde a tam už se fanoušci postarají, aby se to dostalo kam má. Samozřejmě pokud nemáte s tvůrci dohodnutá autorská práva, v tom případě se ale nemáte čeho bát.

marianamik
14.12.2021 2 z 5

Musím súhlasiť s predchádzajúcimi komentármi. Čakala som úplne niečo iné. A ten koniec, na zaplakanie.

2688
14.12.2021 2 z 5

Námět skvělý ale podání bylo horší protože já knížku kterou načnu se snažím dočíst tak jsem to i dočetla ,, bohužel ´´

Proč to autoři dělají a píšu takový příběh u kterého máte tlak 220/300 a konec je tak smutný a do jisté míry se vám neustále potí oči. Po dočtení knížky jsem byla na sebe tak naštvaná a né jen na sebe ale i na autorku .
( doufám že bude další díl )
Co jí hlavní hrdina udělal že musel takhle skončit ?!!!!! U téhle knížky žádný Happy end nečekejte :-(

Kešu1981
10.12.2021 odpad!

(SPOILER) Některý věci tam neseděly a nedávaly vůbec smysl, což odvádělo pozornost od příběhu. A za ten konec dávám dolů další hvězdy. Jako pardon, ale co to mělo bejt!? Kdybych věděla jak to skončí, nikdy bych to nečetla. Žádná romantika, spíš velký gangster-drámo stylem: čím víc mrtvejch, tím víc kůl?!...chjoo

Marcy Jell
česká