1259 1259 komentáře u knih

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Já vím, že by seriál byl asi moc nudný, kdyby se měl pořádně podobat knížce, ale vždyť ta kniha za to stojí, aby byla pořádně zfilmovaná. Tolik věcí, co se tam odehraje se v novým seriálu ani nedozvíme. Ne prostě kniha je opět mnohem lepší.

11.01.2022 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Od těch knížek se fakt nemůžu odtrhnout, jsou prostě skvělý. PS: přítel lituje, že mě na ně naučil a že se mu nevěnuju. :) :)

08.12.2020 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Já se asi právě zamilovala do další skvělý spisovatelky, která píše skvělý knihy. Nemám tomu prostě co vytknout, je to dokonalý.

01.05.2023 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jo takový příběhy mám ráda, člověk u nich nemusí moc přemýšlet a hezky se odreaguje na chvíli od reality.

01.01.2023 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Musím říct, že po seznámení se sprostým papouškem se i o něm bude i zdát a asi si časem pořídím svýho, sprostýho papouška. Jinak děj s Ciri mě vyloženě vytáčí. To jak se najednou chová a tak, se mi prostě nelíbí a jednu bych jí nejradši střihla. Ale za to to, co prožívá Geralt a jeho společnost je dosti zajímavé a smutné zároveň. Uvidíme, co přinese další díl za dobrodružství.

17.01.2022 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

No to co prožívá Ciri, Yennefer a Geralt je chvílemi až zarážející, když si člověk představí, proti čemu a proti komu stojí, s čím vším se musejí potýkat a řešit a ve finále to je téměř marný boj se zlem.
PS: Když už jsem se dopracovala až ke čtvrtému dílu tak moc nechápu, jak je to v seriálu. Proč tam z 50% děj z knih není ani slůvkem zmíněn a proč je z 50% děj úplně pozměněn? Jako vím, že tvůrci říkali, že to nebude přesně podle knih a že si něco poupraví, ale upravovali to podle mě hodně špatným směrem.

15.01.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tenhle příběh byl vážně super a kdyby mi tolik nebolela hlava, tak sem si ho užila víc, ale i tak to byla pecka.

17.11.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Po hrozně dlouhý době sem se opět pustila do čtení a opravdu to stálo za to. Celou knihou sem žila a dýchala Gabrielovo příběh do posledního slůvka a bylo to naprosto famózní.

23.08.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Naprosto boží, super, senzace, skvělý, úžasný, neuvěřitelný. Víc k tomu asi dodávat nemusím.

17.05.2022 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Ty jejich příběhy jsou čím dál víc napínavý a zajímavý a už nevím, co k tomu dodat. Jdu na další díl.

02.01.2021 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Kvůli tomuto dílu jsem nemohla ani usnout, jak sem chtěla vědět, jak dopadne. Ale jako vždy to dopadlo na výbornou. Takže vzhůru na další díl.

08.12.2020 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Super oddechovka po práci.

19.11.2020 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Naprosto skvělý a nepřekonatelný. Sarah se tentokrát opravdu překonala a napsala něco tak úchvatného, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. I když mi to na jednu stranu mrzí, že jsem to přečetla tak rychle, tak to byl nezapomenutelný zážitek. Rozhodně můžu všem jen doporučit.

07.11.2020 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Knížka se čte lehce a rychle, ale jakmile se narazí ve druhé části na ty články je to na hodně dlouho a pak se čte knížka zase na pohodu. Je to hodně poučné a člověk si v ní najde i zalíbení.

22.02.2020 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Neuvěřitelný jako vždy. Měla jsem jí přečtenou během dvou dnů a vůbec sem nechtěla, aby skončila. Kéž by už byl další díl a mohla jsem konečně vědět, co bude dál. Se toho asi ani nedočkám. Je vážně neskutečně úžasná a do hlavní hrdinky se dokážu okamžitě vžít. Miluji tuhle sérii a doufám, že další díl bude stejně dokonalý, jako je tento a ty předchozí.

27.11.2016 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Jako vždy je Maasová nepřekonatelná a ani teď to není jinak. Příběh o Nestě a Cassianovi byl naprosto dokonalý. Plný zloby, nenávisti, odpuštění, přátelství, oddanosti a především lásky. Prostě něco takového může napsat jen Bůh, a Sarah Maasová se za mě, řadí mezi ty největší spisovatelské Bohy, co svět spatřil.

07.03.2022 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Nevím jak u vás, ale mě ta kniha vtahuje čím dál víc do děje a potřebuju vědět víc.

30.11.2020 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

No musím uznat, že mě příběh stahuje do děje čím dál víc. Zatím fakt super.

22.11.2020 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Kniha se v podstatě četla sama. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Celý příběh byl sice o pocitu viny, lásce, zklamání, naději a porozumění, ale i tak super.

18.01.2018 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Šťastný i smutný, ponaučení i chyby. Tak mi celý příběh přišel a díky tomu byl fantastický a nemohla jsem se o něho odtrhnout ani na praxích.

11.01.2018 5 z 5