Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

První kniha od tohoto autora. Je skvělá. Obsahuje vše co od detektivky čekat. Napětí od začátku až do konce. Určitě stojí za přečtení a těším se na další knihy od tohoto autora.

07.04.2020 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Ke knize jsem se dostala až po filmovém zpracování a velké zklamání.. Kniha se čte rychle, ale to je tak vše. Film je opravdu i co se týká děje lepší a to nerada hodnotím knihy a filmy dohromady, ale zde je to tak.

25.02.2019 1 z 5

Co tu kvete? Co tu kvete? Dietmar Aichele

Opravdu povedená kniha.Dá se v ní najít opravdu skoro vše.Je to i dobrý pomocník na zahradu, pole, lesy..

21.11.2018

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Už od svých dětských let jsem koukala na film podle této knihy a teď se mi konečně do rukou dostala i kniha..S filmem toho nemá mnoho společného.Kniha se mi líbí vice, už jen pro podrobné popisky, mnoho detailů a dobrodružství. Přečetla jsem jí jedním dechem a moc se mi líbila.

29.10.2018 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Úžasná kniha, opravdu si zaslouží přečíst všemi co jsou milovníky psů

16.10.2018 5 z 5

Zatímco spím Zatímco spím Reneé Shafransky

Tahle kniha mi nepřišla vůbec špatná. Podle recenzí jsem se bála, že bude velmi špatná, ale nakonec jsem byla překvapená. Doporučuji.

04.08.2022 4 z 5

Zachraň Jacka Zachraň Jacka Gareth Crocker

Knihy jsem se trošku bála, ale nakonec byla velmi hezká. Určitě doporučuji všem pejskařům.

27.03.2022 5 z 5

Čtení mraků: Předpověď počasí pohledem na oblohu Čtení mraků: Předpověď počasí pohledem na oblohu Oliver Perkins

Kniha je jednoduchá a srozumitelná, ale postačí na začátek i pro úplného laika. Mnoho fotografií, pro přesnou představu. Moc se mi líbila a určitě doporučuji.

14.03.2022 5 z 5

Chování: Biologie člověka v dobrém i ve zlém Chování: Biologie člověka v dobrém i ve zlém Robert Morris Sapolsky

Velice poučná a krásná kniha. Trošku náročnější čtení, ale skvěle zpracované, takže pochopí i člověk, co v této oblasti není tak zběhlý.

23.01.2022 5 z 5

Mistrovská díla planety Země Mistrovská díla planety Země Michael Bright

Nádherná kniha. U každého ze 4 rozebraných témat krátký popis (škoda, že není více informací), ale je to publikace hlavně o fotografiích a ty jsou opravdu nádherné.

07.01.2022 5 z 5

Sága rodu Porsche: rodinné dějiny jednoho automobilu Sága rodu Porsche: rodinné dějiny jednoho automobilu Stefan Aust

Nádherná kniha. Doporučuji každému kdo se zajímá o historii. Více takových knih.

07.11.2021 4 z 5

Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu Mandaly pro meditaci a vnitřní rovnováhu neznámý - neuveden

Velice hezké mandaly. Na odreagování a relaxaci doporučuji.

13.08.2021 5 z 5

Vstávej, jdeme ven! Vstávej, jdeme ven! Bohuslava Andrea Čadková

Nenáročná kniha na dlouhé večeři. Vyprávění z denního života z pohledu pejska.

01.08.2021 3 z 5

Moravský kras Moravský kras Petr Zajíček

Velice hezká kniha z tak nádherných míst a jako bonus mnoho fotografií. Určitě stojí za přečtení a prolistování fotografií.

29.07.2021 4 z 5

Pavilon motýlů Pavilon motýlů James Lowen

Moc pěkné kreslené obrázky a zpracovaní knihy, kde můžete jako bonus vyloupávat tvary motýlů. Jen texty jsou jednoduché, i když pro někoho mohou být dostačující. Jinak je kniha moc hezky zpracována.

28.07.2021 4 z 5

Květinová zahrada Květinová zahrada Michael Scott

Velmi pěkné kreslené obrázky a zpracovaní knihy, kde můžete jako bonus vyloupávat tvary květin. Jen texty jsou jednoduché, i když pro někoho mohou být dostačující.

28.07.2021 4 z 5

Kniha optických klamů Kniha optických klamů Georg Rüschmeyer

Velmi hezká kniha. Člověk se tu dozví velké množství optických klamů, které vás opravdu dostanou. Velmi doporučuji.

24.07.2021 5 z 5

V mrazivých časech V mrazivých časech Fred Vargas (p)

První kniha od této spisovatelky a není poslední. Velmi se mi líbila. Je zde vše, co v kriminálním příběhu má být. A jako bonus se dozvíte i něco o historii. Krásně propracované dílo.

22.07.2021 4 z 5

Procházky s Peetym Procházky s Peetym Eric O’Grey

Velice krásný a dojemný příběh. Zvířecí kamarádi k nám prostě patří a v nejhorších životních situacích o to více. Určitě tuto knihu doporučuji.

31.05.2021 4 z 5

Shinrin-yoku: Lesní terapie pro zdraví a relaxaci Shinrin-yoku: Lesní terapie pro zdraví a relaxaci Yoshifumi Miyazaki

Kniha je hezky zpracována s krásnými fotografiemi, ale mnoho na čtení v ní není a autor se opakuje. Ale pár nových informací zde najdete.

23.05.2021 3 z 5