Květinová zahrada

Květinová zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403613/bmid_kvetinova-zahrada-gcR-403613.jpg 5 14 7

Tato obsáhlá kniha je oslavou rozmanitých barev, tvarů a vůní květin. Poetický text popisující znaky více než 50 druhů květin je doplněn překrásnými ilustracemi. Díky vytlačovacím částem stránek se naučíte poznávat obrysy květin a knihu proměníte v umělecké dílo.

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , Omega

The Flower Garden , 2018

Zuzka12627
28.07.2021 4 z 5

Velmi pěkné kreslené obrázky a zpracovaní knihy, kde můžete jako bonus vyloupávat tvary květin. Jen texty jsou jednoduché, i když pro někoho mohou být dostačující.

vlkove
01.05.2021 3 z 5

Předností této knihy je rozhodně grafické zpracování. Co se týče textu, tak ten mi přišel málo rozsáhlý. V našich podmínkách lze pěstovat jen některé ze zmíněných rostlin a v knize by mohlo být uvedeno více druhů rostlin. V knize mi také chyběl přehledný seznam uvedených druhů. Myslím si, že toto zpracování by mohlo lépe fungovat u knihy Pavilon motýlů, která je ze stejné série.

LiLinka
29.02.2020 3 z 5

Moc pěkně graficky zpracovaná kniha, kde vás rozhodně nadchne vyloupávání tvarů květin. Texty jsou zajímavé, ale nedokázala jsem knihu číst déle vkuse.

Bustedka
03.10.2019 5 z 5

Aby bylo jasno. Nejsem žádný milovník botaniky. Kytkám vůbec nerozumím a nikdy mě ani nezajímaly. Jsem ráda že rozeznám kopreti, sedmikrásku a pampelišku. I tak jsem tu knihu ale mít musela. Protože opravdu se z toho stalo umělecké dílo a vytlačování obrázku byla zábava. Navíc musím ocenit texty u květin, protože to nebylo nějaké odborné blablabla, ale laicky podané zajímavosti.
Už se chystám na motýli

peterkovasona
30.08.2019 5 z 5

Luxusni zpracování

Kattulli
13.06.2019 5 z 5

Magická knížka. Je potěšení s ní pracovat a listovat v ní. Pro relaxační večer na zahradě nebo v klidu domova jako dělaná.

Aleen
06.04.2019 5 z 5

Ne že by informace uvedené u jednotlivých rostlin nějak výrazně rozšířily mé obzory, ale to zpracování! Je to opravdový šperk v mé knihovně. Ona ta knížka vypadá úplně skvěle. Doporučuji všem kytičkomilům, protože jim bude srdce plesat pokaždé, když ji zahlédnou!

pěstitelství, pěstování květiny zahrady, zahrádky

Autorovy knížky

2019  93%Květinová zahrada