Květinová zahrada

Tato obsáhlá kniha je oslavou rozmanitých barev, tvarů a vůní květin. Poetický text popisující znaky více než 50 druhů květin je doplněn překrásnými ilustracemi. Díky vytlačovacím částem stránek se naučíte poznávat obrysy květin a knihu proměníte v umělecké dílo.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403613/big_kvetinova-zahrada-gcR-403613.jpg 4.613
Hobby, Příroda, zvířata, Zahrada

Vydáno: , Omega

The Flower Garden

Kniha Květinová zahrada

Zuzka12627

Velmi pěkné kreslené obrázky a zpracovaní knihy, kde můžete jako bonus vyloupávat tvary květin. Jen texty jsou jednoduché, i když pro někoho mohou být dostačující.

vlkove

Předností této knihy je rozhodně grafické zpracování. Co se týče textu, tak ten mi přišel málo rozsáhlý. V našich podmínkách lze pěstovat jen některé ze zmíněných rostlin a v knize by mohlo být uvedeno více druhů rostlin. V knize mi také chyběl přehledný seznam uvedených druhů. Myslím si, že toto zpracování by mohlo lépe fungovat u knihy Pavilon motýlů, která je ze stejné série.

LiLinka
29.02.2020

Moc pěkně graficky zpracovaná kniha, kde vás rozhodně nadchne vyloupávání tvarů květin. Texty jsou zajímavé, ale nedokázala jsem knihu číst déle vkuse.

Bustedka
03.10.2019

Aby bylo jasno. Nejsem žádný milovník botaniky. Kytkám vůbec nerozumím a nikdy mě ani nezajímaly. Jsem ráda že rozeznám kopreti, sedmikrásku a pampelišku. I tak jsem tu knihu ale mít musela. Protože opravdu se z toho stalo umělecké dílo a vytlačování obrázku byla zábava. Navíc musím ocenit texty u květin, protože to nebylo nějaké odborné blablabla, ale laicky podané zajímavosti.
Už se chystám na motýli

peterkovasona
30.08.2019

Luxusni zpracování

Kattulli
13.06.2019

Magická knížka. Je potěšení s ní pracovat a listovat v ní. Pro relaxační večer na zahradě nebo v klidu domova jako dělaná.

Aleen
06.04.2019

Ne že by informace uvedené u jednotlivých rostlin nějak výrazně rozšířily mé obzory, ale to zpracování! Je to opravdový šperk v mé knihovně. Ona ta knížka vypadá úplně skvěle. Doporučuji všem kytičkomilům, protože jim bude srdce plesat pokaždé, když ji zahlédnou!