Zuzíček77 Zuzíček77 komentáře u knih

Odstín smrti Odstín smrti Bianca Iosivoni

(SPOILER) Tak na tenhle díl jsem se opravdu těšila, opravdu jsem byla zvědavá jestli Shaw dodrží slovo a dokáže Roxy zachránit. Bylo skvělé se opět potkat lovce z předchozích dílů. Děj byl opravdu skvělý, nakoukly jsme do podsvětí které bylo dost děsivé. Vydaly jsme se se Shawem na spoustu míst a klobouk dolů za vše co udělal. Kniha tak rychle utíkala, najednou obrovská akce, zvrat a konec a já zůstala s otevřenou pusou na poslední stránce. Měl by být ještě poslední díl a já už ho nutně potřebuju mít v ruce. Lovci jsou moji oblíbenci

Hraj o svůj osud Hraj o svůj osud Stella Tack

(SPOILER) Hraj o svůj osud je zase jedna z mých top knížek. Když jsem ji začínala číst tak jsem si říkala co se z toho vyklube, ale pak najednou přišly nadpřirozené věci jako mluvící kočka a byla vytvořená závislost. Smekám klobouk nad autorkou, jak dokonalý příběh dokázala vymyslet, je to úplně něco nového a opravdu mě ten příběh strhl s sebou. Popis jak osob tak obou škol byl tak super, že jsem si myslela, že stojím vedle nich. V knize nechybí napětí, zvraty a intriky a opravdu jsem zvědavá jak tohle dopadne.

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Moje úplně první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem nadšená. Kniha se rozjíždí velmi rychle až jsem z toho byla překvapená. Byla akční, napínavá, smutná a chvilkama jsem byla opravdu vyděšená i za Maggie. Podle recenzí jsem si myslela jak mě to nebude bavit a opak byl pravdou, vtáhlo mě to úplně. Knihu jsem dostala k Vánocům a byla jsem ráda, že jsem na ni mohla podat kladnou recenzi. Navíc se většina děje odehrávala na krásném místě, i když na tom stejném místě byly ty nejhorší scény. Za mě určitě doporučuju a těším se na další knihu od tohoto autora.

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

(SPOILER) Město Green Valley si mě úplně získalo, líbí se mi popis celého města a zatím každá postava mi přirostla k srdci. Annie se mi zalíbila svojí láskou k autům. Celý děj se vyvíjel tak hezky od popichování k lásce jako hrom. Těm dvěma jsem to opravdu přála. Mohu s klidným srdcem říct, že tento díl se mi líbil nejvíc. Teda všechny byly hezké ale tenhle mi přirostl k srdci nejvíce.

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

(SPOILER) Zajímavě pojatá kniha, je to zase trochu jiného. Tessa se mi moc zalíbila, už jen tím, že jako herečka nebyla nějak přehnaně namyšlená. Samozřejmě nasazovala hereckou masku a za to má můj obdiv. Neumím si totiž představit jak náročné to musí být, i když je vám fakt na nic pokouší se o vás panická ataka, tak nasadit úsměv a fanouškům rozdávat podpisy a selfie. Tessy příběh mě velmi zasáhl bylo mi jí opravdu líto a přála jsem si ať už má klid a je šťastná. Cole si mi taky moc líbil a příběh jeho rodiny mě pro změnu vytáčel, teda spíše chování rodiny k němu a Jo. Dějová linka se mi moc líbila, akorát chvilkami mi to přišlo zbytečně zdlouhavé. Asi bych to nepotřebovala číst znovu, ale stále si myslím, že příběh je to moc pěkný.

09.03.2024 4 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

(SPOILER) Lily, která po zranění utíká z New Yorku do Faerfaxu, nás přivede zpět k mé oblíbené partě. Příběh mě okamžitě pohltil a nepustil. Lily jsem si zamilovala od prvních řádků, je to silná holka co se chce po ztraceném snu postavit zase na vlastní nohy. Chce utéct jak před tancem, tak i před falešnými kamarádkami a bývalým přítelem. Nechce žádného kluka ani se s nikým přátelit. Osud to však chce jinak když ji na univerzitě nastěhují k Julianovi, který střída holky a nikdy nechce vážnou známost. Juliana již známe z předchozího dílu, stejně jako zbytek party. Tento díl se mi líbil ještě o kousek více než díl první. Kniha je moc hezky napsaná a na to, že má tolik stran mi ani nepřišla zdlouhavá, jelikož tam byla pořád nějaká akce.

Naděje v nás Naděje v nás Anna Savas

Poslední díl s touhle partou. Příběh Elly a Jamiho mi přišel takový zdlouhavý, a pořádně mě začal bavit až tak od půlky. Přišlo mi tam spoustu věcí pořád dokola zbytečně natahovaný. Ze série je toho nejslabší díl ale je to možná i tím, že Ellu i Jamiho už známe a tak nějak jsem věděla co od toho čekat. Všechny tři knihy byly moc krásně napsané, velmi procítěně. Jediné co mě tam trochu štvalo byla fráze je mi dobře, víc by se mi tam v nějakých situacích hodila spíše fráze jsem v pohodě. Tahle parta mě ale opravdu bavila a vlastně mi bude chybět. Jsem ráda, že všichni našli svůj šťastný konec. Musím tedy ještě dodat, že jsem doufala ,že bude Ella těhotná.

09.03.2024 4 z 5