zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Racing'n'Roll Racing'n'Roll Martin Straka

Krasny soubor fotografii ze zavodu, a taky dost tlusta bichle :).

17.07.2018 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Teeeeda tech casovych linii tam teda bylo, ze zacatku se mi pletly osudy Nely a Cassandry, ale stalo to za to. Byla to moje prvni kniha od teto autorky a navnadila me na dalsi.

17.07.2018 5 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Krasna kniha, kterou diky jednoduchemu stylu psani mohou cist uz i deti. Kniha nas provazi pribehem objevovani majitelky kufriku zaslaneho z Terezina do japonskeho muzea holocaustu. Pribeh je doplnen spousty fotografiemi.

23.05.2018 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Perfektni.

23.05.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Moje druha sance teto autorce ... a posledni. Divny zacatek, divny konec, prostredek mel potencial, ale jako cele nic moc.

21.05.2018 2 z 5

O dětech a výchově O dětech a výchově Guy Gilbert

Na knihu jsem narazila nahodou, nemela jsem po ceste autobusem, co cist a takhle kniha me zaujala v knihobudce. Normalne tento zanr nectu, ale takhle knizecka se mi fakt libila a prekvapilo me, jak jsou ty myslenky ohromne hluboke.

21.05.2018 5 z 5

Čí je to zadeček? V zoo Čí je to zadeček? V zoo Heath McKenzie

Pecka :)

04.04.2018 5 z 5

Martinka a roční období Martinka a roční období Gilbert Delahaye

Z cele serie byla tato spis takova neslana nemastna .

02.03.2018 3 z 5

Hoří, hoří! Hoří, hoří! Yi-Hsuan Wu

Krasne detske leporelo.

26.01.2018 5 z 5

Tajemství pouště Tajemství pouště Cynthia Rider

Na "Prvni cteni" perfektni.

26.01.2018 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Jednoduse perfektni. Jsem zvedava na dalsi knihy teto autorky.

19.01.2018 5 z 5

Obejmi mě, prosím Obejmi mě, prosím Przemysław Wechterowicz

Krasne ilustrace, dojemny pribeh, ale ponekud zdlouhavejsi .... na uspavani deti akorat :).

19.01.2018 4 z 5

Jediné štěknutí Jediné štěknutí James Herriot (p)

Hezky pribeh, a krasny napad jak detem priblizit tohoto autora. Ilustrace take krasne.

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Tim, ze mi byl pachatel jasny hned od zacatku, tak se mi to necetlo tak hezky jako jine jeji knihy, ale i tak to bylo dobre. Pribeh hlavnich hrdinu me celkem bavi. Nakonec se snad prokousu celou serii, i kdyz to delam lehce na preskacku a pak musim premyslet v jakem zivotnim obdobi vlastne postavy jsou.

30.11.2017 4 z 5

Jak se žije ve vesmíru Jak se žije ve vesmíru kolektiv autorů

Za me a dceru perfektni. Perfektni kniha pro male rozumbrady, odhadovany vek 3-4 roky.

Tajemství zvířecího maskování Tajemství zvířecího maskování Carron Brown

Tak u teto knihy deti vydrzely opravdu dlouho, cekalo se na tmu a pak byl problem je primet k tomu ze je cas jit spat :).

Palace Pets - Zrzka Palace Pets - Zrzka Walt Disney

Kniha obsahuje dva pribehy. Je to miloucke cteni pro cteni s malymi hocickami.

30.11.2017 5 z 5

Palace Pets - Karamelka - Štěně vystupuju pro Bellu Palace Pets - Karamelka - Štěně vystupuju pro Bellu Walt Disney

Miloucke, jako delane na cteni s moji triletou.