zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Barbie - Chtěla bych být - Tenistka Barbie - Chtěla bych být - Tenistka kolektiv autorů

Dalsi z Barbie pribehu.

30.11.2017 4 z 5

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

Tahle kniha me ponekud zklamala, a to se mi dalsi autorciny knihy libily. Oproti jejim dalsim kniham je tady hlavni postovou muz a na tom to myslim spadlo. Myslenkove pohnuti tohoto muze jsou neuveritelna, spis jako by byl neskutecne zzenctely :).

30.11.2017 2 z 5

My Little Pony - Mrňouska má narozeniny - leporelo My Little Pony - Mrňouska má narozeniny - leporelo Barbara Galińska

Vadil mi jen cesky preklad jmen poniku - normalne se pouzivaji jejich anglicka jmena, takze jsem musela behem cteni sve trilete dceri delat korekturu :).

30.11.2017 4 z 5

Hurá na řeku Hurá na řeku Nicholas Oldland

Hezky a mily pribeh, ilustrace jsou pak jeste o tridu vyse.

30.11.2017 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Je to trochu jina kniha nez autorciny ostatni, ale i tak me celkem bavila. Jde o klasickou detektivku ala "Sherlock Holmes" nebo "Agatha C.". Kratoucky format jeno 150 stran a kombinace s kratkymi kapitolami vam umozni precist knihu opravdu rychle.

30.11.2017 5 z 5

Hodiny s kukačkou Hodiny s kukačkou Sofja Prokofjeva

Take me prekvapilo, jak se kniha krasne cte. Pribehy jsou tak akorat, a moralni ponauceni neni zas az tak vtirave ... spis dokonce usmevne.

03.11.2017 5 z 5

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Eric Heuvel

Cetla jsem to na jeden zatah. Je to napsano poutave. Priznam se, ze nemam moc rada kousky ve stylu "historii podavaou zabavne", ale myslim, ze tady se to povedlo hezky.

03.11.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Autorciny knihy mam rada, ale u tehle mam pocit ze jsem se spalila. Pribeh "o nicem", stupnovani zadne ... opravdu me to nebavilo. Od dalsi knihy me to nicmene neodradi, jak se rika "I mistr tesar se nekdy utne". Doufam, ze kniha vznikla jen na natlak zvenku - neco napsat.

20.10.2017 2 z 5

Pohádky o sněžných vílách Pohádky o sněžných vílách kolektiv autorů

Nádherné obrázky. Příběhy občas trošinku dost nečeské, ale nic proti ničemu.

08.10.2017 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Paráda, hluboký příběh plný opravdovosti. Za mě plných pět jedniček. Navíc se mi líbila návaznost na předchozí knihu.

08.10.2017 5 z 5

Učíme se - První krůčky ke čtení - Jídlo pro princeznu Učíme se - První krůčky ke čtení - Jídlo pro princeznu Walt Disney

Velice jednoduchý text určený pro první čtení spojený s obrázky z klasických Disneyovek. Sice to nemá žádnou velkou hloubku, ale pro v rámci účelu ideální.

08.10.2017 4 z 5

Prababiččin klobouk Prababiččin klobouk Kamila Míková

Poněkud zklamání. "Naštěstí" jsem knihu četla už cestou z knihovny, takže se k mým dětem už nedostala, jinak jim bych musela spoustu podivností, se kterými autorka přichází. Pokud to má být pro děti, tak určitě pro starší, kolem deseti let, kteří se v textu dokáží orietantovat mezi tím, co je se, co zkutečnost a co fantazie. Navíc otec, co ho nahaní policie, no to byl dost podivný prvek příběhu :).

08.10.2017 3 z 5

Domeček z karet Domeček z karet Dixie Browning

Krasny, mozna trochu naivni pribeh, ale moc se mi libil. Pohladilo me to na dusi.

01.10.2017 5 z 5

Kniha džunglí Kniha džunglí Rudyard Kipling

Literarni klasika.

25.09.2017 5 z 5

Pohádky na dobrou noc 5 - My Little Pony Pohádky na dobrou noc 5 - My Little Pony kolektiv autorů

Sice jsou tyhl My littel pony strasnej kyc, ale jednou za cas :) .... cteci verze rozhodne bavi dcerku vic (3 roky). Ma rada, kdyz si u toho muzeme povidat. Obrazky jsou poutave a dej je tak trosinku poucny, ze to az takova ztrata casu neni.

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Zacatek byl pecka, ale tak od tretiny zacala kvalita pribehu upadat a pak uz jsem to cetla jen abych si overila, ze jsem zaplatku odhadla spravne.

25.09.2017 3 z 5

Poirot a já Poirot a já David Suchet

Noooo ... kniha se mi moc libila, ale ty popisne pasaze, kde se jen pise s kym v danem filmu ci dilku hral, jsem preskakovala. Prijemne me vsak prekvapily pasaze o autorovu vnitrnim sblizeni se svoji roli.

25.09.2017 4 z 5

Strom života Strom života Petr Sís

Hezky zpusob jak "prodat" Darwina i nizsim rocnikum. Nektere dvojstrany mi prisly uz moc nahustene, ale chytneli to nekoho, tak to precte do posledniho pismenka.

Alžběta II. - Pracující žena Alžběta II. - Pracující žena Anastázie Harris

Autorka se v ramci jedne stranky dostane z jednoho tematu na druhe, pak na treti a jako ctenar jsem se obcas doela ztracela.

15.09.2017 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Ja jeji knizky proste muzu :).

15.09.2017 5 z 5