Hurá na řeku

Hurá na řeku https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271130/bmid_hura-na-reku-f80-271130.jpg 4 31 13

Hurá na řeku je moderní bajkou plnou humoru, zábavy a velkého dobrodružství. Hlavní hrdinové příběhu, medvěd, los a bobr, jsou nejlepší kamarádi, i když se občas na něčem neshodnou. Jednoho slunečného dne podniknou společný výlet na kánoi. Ze začátku se to zdá jako dobrý nápad, do doby než se naši hrdinové nemohou dohodnout, kdo kánoi bude kormidlovat a na které straně budou pádlovat. Když se nakonec dostanou do zpěněných peřejí a narazí na skály – hádají se ještě víc! Dokážou se domluvit alespoň na tom, jak se zachrání? V této veselé moderní bajce plné napínavého dobrodružství se seznámíte s roztomilými postavičkami a ponaučením, jak je důležité spojit své schopnosti a navzájem spolupracovat. Příběh je postaven na týmové práci a přátelství. Hurá na řeku je čtvrtou knihou ze série knih o medvědovi, losovi a bobrovi, kterou napsal a ilustrovat Nicholas Oldland. Jeho ilustrace jsou jednoduché, vtipné a originální. V mimice hlavních hrdinů zachycuje humor a reakce na prožívané situace. Humorný příběh doprovází i malý červený ptáček, který provází tři kamarády na cestách za dobrodružstvím!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Ella & Max

Up the Creek

hroneczek
14.02.2024 5 z 5

Poučné, jednoduše popsáno. Dcera (2 roky) knihu úplně miluje.

Kopretina
17.12.2022 4 z 5

Pěkné, vtipné, poučné.

Akvabela
13.12.2022 5 z 5

Prohlizeli jsme s detmi po zapujceni v knihovne nekolikrat. Kniha se nam vsem moc libila. Ma krasne ilustrace a je opravdu legracni.

lucakuca
25.02.2022 5 z 5

Něžná vtipem, pohodová dějem, zábavná vzhledem.
Pro mrňata

muchomurka
21.12.2021 5 z 5

Skvělá knížka. I když mě na první pohled nenadchla, poté, co jsem se začetla mě dostala. Ilustrace se mi zprvu nelíbily, ale časem jsem přivykla a teď se mi moc líbí. A k příběhu není co dodat. I naši malou bambulku knížka nadchla, že ji chtěla číst stále dokola.

TerJac
25.06.2021 5 z 5

Jak ukázat dětem, co je to týmová práce, tolerance a pochopení? Tahle kniha je na to jako stvořená. Moc hezké a povedené!

dohnálci
13.03.2021 4 z 5

Krásně ilustrovaná kniha o bobru, losu a medvědovi. Kniha je díky celostránkovým ilustracím, velkému písmu a málo textu vhodná pro začínající malé čtenáře.

Margaritta1987
04.01.2021 4 z 5

Povedené ilustrace, hezky zpracované příběh s ponaučením. První příběh se mi líbil asi více.

gretl74
24.06.2019 4 z 5

Tahle se nám líbila víc, než předchozí Výlet do divočiny. Příběh je logičtější, obrázky vtipné.

zuzi1162
30.11.2017 5 z 5

Hezky a mily pribeh, ilustrace jsou pak jeste o tridu vyse.

KatnissLavender
01.07.2017 4 z 5

Kouzelná kniha nejenom pro děti. Má vtipné a opravdu povedené ilustrace a jelikož se vlastně jedná o bajku, najdeme v ní i nějaká ta ponaučení...

legoland
08.03.2016 odpad!

Pořád jedou na řece a nic jiného s tam neděje. Žádný pořádný příbh.

bibi.r
06.12.2015 5 z 5

Super knížka o přátelství a týmové spolupráci.

Nicholas Oldland
kanadská, 1972