Jedna + 1

Vtipný a laskavý příběh o tom, že při hledání opravdové lásky se musí počítat se vším… Tom ze všeho nejvíc touží po lásce. A protože více než lidem důvěřuje číslům, zaplete se do sítí internetové seznamky, která své klienty páruje na základě matematických vzorců. Vysněná žena je rychle nalezena. Jmenuje se Lisa a je to ta pravá, vždyť se shodují ve více než čtyřiadevadesáti procentech. Na první schůzce se Tom bohužel seznámí jen s její excentrickou matkou. S Lisou se setká, až když oba nastoupí do nového zaměstnání, krachující velkopekárny, kterou mají znovu postavit na nohy. Jaké je však Tomovo překvapení, když zjistí, že Lisa je jeho pracovní rivalkou. Ale v lásce žádné pohrávání si s čísly neplatí. Je potřeba mít odvahu, srdce na pravém místě a osmadvacet bláznivých nápadů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343078/jedna-1-lcd-343078.jpg 3.818

Ausgerechnet wir (2016)

Literatura světová, Humor, Pro ženy
Vydáno:, Host

levánoha

Tak tohle mě opravdu moc bavilo. Svižné a vtipné od začátku až do konce. Krátké kapitolky se dobře četly a jejich názvy byly opravdu trefné.

bigbabe

Vzhledem k sérii Úterních žen, kterým jsem dala po třech hvězdách, musím dát dvě. Není to špatná kniha, ale je to jednodenní oddechovka; žádná hloubka. Na relax nebo do čekárny k lékaři super.

petunkav

Pěkná, lehká, místy úsměvná oddechovka. Přesně tohle jsem od knihy očekávala.
Je maličko slabší než předchozí série Úterních žen, ale přesto splnilo mé očekávání.

ufounek173

vtipné,oddechové,konec nečekaný

pinussilv

Monika Peetzová mě nezklamala, knížka přinesla všechno to, co jsem očekávala. Zajímavé bylo, že průvodcem a hlavní postavou je muž. Přsto pohled na vztahy mezi oběma pohlavími zůstává obdobný jako v Úterních ženách. Komu se předešlé knížky Moniky Peetzové líbily, mohu jen doporučit. Příjemné oddechové čtní.

zuzi1162
30.11.2017

Tahle kniha me ponekud zklamala, a to se mi dalsi autorciny knihy libily. Oproti jejim dalsim kniham je tady hlavni postovou muz a na tom to myslim spadlo. Myslenkove pohnuti tohoto muze jsou neuveritelna, spis jako by byl neskutecne zzenctely :).

aydam
01.11.2017

Klady: Vtipná, místy dojemná kniha s nepředvídatelným dějem (jak sám život) a vykreslenými charaktery postav. Krátké kapitoly.

Zápory: Na můj vkus místy neuvěřitelné situace a zdlouhavé pasáže.

bookcase
24.10.2017

Líbilo se mi to mnohem víc než série Úterní ženy. Bylo to svižné, vtipné, milé, autorce se podařilo proniknout do světa jednoho mladého muže. Fajn překvápko.

Monika Peetz

Monika Peetz