zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Léčivá síla zvířat Léčivá síla zvířat Bettina Mutschler

Byla to milá kniha, ale tak nějak jsem čekala víc než jen souhrn toho, jak probíhá terapie se zvířaty.

19.04.2024 3 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Nádherně napsané. Člověk je pořád tak troošičku napjatý, co se stane.

05.04.2024 5 z 5

Dobyvatelé pirátského pokladu Dobyvatelé pirátského pokladu Lucie Krystlíková

Krásně udělané.

28.03.2024 5 z 5

Umění diplomatického jednání Umění diplomatického jednání Frank Naumann

Chvilkami trochu nezáživné, ale myšlenky to má velice dobré a líbili se mi příběhy z historie, kde autor ukazuje použití popisovaných zásad.

28.03.2024 5 z 5

Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Hadí soutěska Hadí soutěska Hergé (p)

Chci tě, lásko / Zakázané touhy Chci tě, lásko / Zakázané touhy Leanne Banks

Oba příběhy byly kouzelné. I když jde jen o Harlekýnku tak mě to vtáhlo do děje.

30.01.2024 5 z 5

Pražský přízračník našich babiček Pražský přízračník našich babiček Klára Trnková

Krásná malá knížečka ... jde o sebrané příběhy či pověsti o různých bytostech. Kdo žije v Praze jistě ocené. Maličko mě mrzí, že jsou ty příběhy jen kratoučké. A přiznám se, že mi hrozně vadily ty poznámky na koncích příběhů.

10.01.2024 4 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

To zas byla jizda. Prvni knihu od nji jsem cetla v anglictine a od te doby si hlidam vsechno co vyjde u nas a pokazde je to super.

27.11.2023 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Krasny lehky roman od sikovne autorky. Jsou zde sice citit prvky prvotiny, ale autorka to sama priznava a rozdhodne se nema za co stydet, jeji popis postav je perfetni.

21.11.2023 5 z 5

Každý jeden den Každý jeden den Gabriel Bá

Brilantní .... nemám slov, úplná nádhera, příběh i ilustrace. Vše promyšlené do posledního písmenka a posledního tahu tužkou. Musím vidět i jejich další věci.

25.10.2023 5 z 5

Marmeláda a její sardinky Marmeláda a její sardinky Zuzana Pelíšková

Kresby nádherné, ale příběh nám doma nějak nesedl, ale každý máme jiný vkus, tak dávám tři hvězdy.

25.10.2023 3 z 5

Únik před Houdinim Únik před Houdinim Kerri Maniscalco

Zatím mi přišla nejslabší ze série. Příběh na úrovni YA vlastně ok, i ten milostný trojúhelník, ale mohlo to být o půlku kratší. Takhle to bylo plné výplňové vaty, některé strany jakoby šly úplně přeskočit, a to mi i knížek s potenciálně zajímavým příběhem vadí.

19.10.2023 3 z 5

Zatracen navěky Zatracen navěky Mike Mignola

Za mě perfektní

19.10.2023 5 z 5

Únikovka: Útěk z minulosti Únikovka: Útěk z minulosti Jens Schumacher

Unikovka ze strasidelneho domu byla lepsi. Zde byla spousta hadanek matematickych. Mame radsi s dcerou pokud jsou vice sifrovaci. Ale jinak dobry :), rozhodne vyzkousime i dalsi.

09.10.2023 4 z 5

Klášter nejsvětějšího srdce Klášter nejsvětějšího srdce Štěpánka Jislová

(SPOILER) Otevrene konce mi vetsinou nevadi, ale tady jakoby s toho chybelo vic. Chtelo by to pokracovani ... nebo aspon vedet, zda se pribeh pohybuje na urovni manipulace s lidmi v nejakem postapo nebo zda jde o neco s nadprirozenou podstatou.

04.10.2023 3 z 5

Zář jeho očí Zář jeho očí Terry Essig