Obejmi mě, prosím

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353329/obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 4.677
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Host

Proszę mnie przytulić

Kniha Obejmi mě, prosím

muchomurka

Překrásné ilustrace, ty mě pohladily na duši. Příběh také nebyl špatný, ale já si více užívala kreseb.

TerJac

Opravdu doporučuji. Roztomilá, krásná kniha, která je dokonalá právě tím, že ukazuje jednoduchou a samozřejmou věc - jak krásné je jedno objetí, a kolik může znamenat. Jen škoda, že na to postupně zapomínáme.

zinon

Tak tato kniha je opravdu nádherná. Jak text, tak obrázky. Pro malé děti vřele doporučuji.

TaLu

Knihu používat jen na vlastní nebezpečí !
Hrozí totiž, že po dočtení se ve vás probudí neodolatelná chuť obíhat členy rodiny a žadonit o objetí.

wiix

Rozkošné a nežné, plné krásy a pravdy.

Osice

Skvělá polská knížka. Přečetly jsme s dcerou několikrát. Není od věci občas si připomenout, jaké zázraky dokáže „obyčejné“ objetí… Přišlo mi, že dceru nechává objímací mánie klidnou, ale pak se jednoho rána u snídaně z ničeho nic zeptala, jaké zvířátko bychom mohli obejmout:-D Při čtení jí pomotala hlavu fráze „louskat napínavý román“… Medvědi berou život s lehkostí a vtipem (úsměv a vlídná slova nás také nic nestojí) … a my navíc obdivovali krásné ilustrace od E. Dziubakové.

aydam
03.09.2019

Něžná, upřímná, s krásnými ilustracemi.

lenkaBajza
10.08.2019

Tak to byla vážně nádhera. Měl by číst každý,dítě i dospělý,aby nezapoměli,kak udělat krásný den i krásnější život. Postavy medvědů byly vybrány skvěle, prostě obrovské medvědí obejmutí????????☺️

O chytré kmotře lišce
O chytré kmotře lišce
O letadélku Káněti
O letadélku Káněti
Devatero pohádek
Devatero pohádek
Z deníku kocoura Modroočka
Z deníku kocoura Modroočka

Kniha Obejmi mě, prosím je v

dalších seznamech2x