Obejmi mě, prosím

Obejmi mě, prosím https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353329/bmid_obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 5 147 37

Medvedie príbehy série

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Host

Proszę mnie przytulić

Gaeberys
31.03.2024 3 z 5

Narozdíl od Roku v lese je ilustrovaná krásně, stejně jako Úsměv pro Žabku a Nerozluční kamarádi.

U dětí i u mě má největší úspěch kniha Nerozluční kamarádi, na druhém místě Úsměv pro Žabku (přijde mi milejší poslat malé žabce přes tolik postaviček úsměv - pozdrav od maminky, než když jdou dva "úchylní medvědi" a každého na potkání objímají).

Palec nahoru za Karkulku (naše oblíbená pohádka), tady ji mile a vtipně na sekundu zakomponovali.

potesenicist
29.10.2023 3 z 5

Konec příběhu krásný, ale docela mi vadí objímání sousedů, kdyby to byli kamarádi, neměla bych co vytknout.

Jančislava
01.10.2023 4 z 5

Kniha je příjemná. Koupila jsem ji, protože jsme se synem viděli několik dílů. Líbila se nám, jen pro něj už je moc krátká.

spookee
15.09.2023 5 z 5

Nejlepší z "trilogie". Knížka, která zahřeje, pohladí i trochu pobaví. Ačkoliv naše děti mají nejraději Nerozlučné přátele, tato knížka je daleko lepší. Medvědi se vydají objímat další zvířátka v lese a zlepšit jim tak den. Potkávají různé charaktery (analogie dnešního světa - např. přepracovaný neurotik workoholik). Citlivá knížka o tom, že když se k sobě chováme hezky navzdory naladění protějšku, nemůže to dopadnout jinak než dobře :)

Knihotyna
16.04.2023 5 z 5

Příběh vypráví o medvědech (táta a syn), kteří mají ten nejbáječnější den, protože obejmou kohokoliv, koho potkají :).
Musím říci, že se mi líbí hned několik věcí, které jsou možná jen mým dojmem :D.
- Líbí se mi, že hlavními hrdiny jsou medvědi - protože znáte pojem "medvědí objetí" ? :)
- Líbí se mi, že hlavními hrdiny je táta a syn - že spolu tráví den a dělají něco, co je spojuje a zároveň se učí slušnosti, pokoře, lásce
- Líbí se mi, že zde v podobě zvířátek najdeme nejrůznější "druhy" - malý, velký, zlý, každý si zaslouží obejmout :)
- Líbí se mi, že je zde objetí pojato jako něco, co zlepší den, že i ti, kteří o něj nestojí jsou v hloubi duše rádi, že jim někdo náklonnost projevil :)

Radějka
04.04.2023 4 z 5

Pro děti určitě fajn, krásně ilustrovaná knížka :)

misssicccka
05.10.2022 5 z 5

Krasna a pozítivni knizka.

Krizovakri
22.08.2022 3 z 5

Pěkné ilustrace, i příběh. Ale musím uznat, že mně se líbila asi více jak Radovánkovi.

MilackovaN
27.05.2022 5 z 5

Příběh, který svou laskavostí potěší po duši nejen dítě, ale i dospělého. Kéž by takových medvíďat bylo více i v lidském světe.

hermína14
25.10.2021 4 z 5

Ke knížce s takovým názvem už není co dodat, ale po jejím přečtení se mohou dít zázraky...

Hoshi
21.07.2021 5 z 5

Kdysi jsem o této knize slyšela, že po přečtení budete mít obrovskou touhu všechny kolem sebe objímat.... Jedno objetí a kolik nadělá radosti:)
Příběh je miloučký, jednoduchý, doprovázený rozmanitými, originálními ilustracemi.

Karcoolka2210
04.05.2021 5 z 5

Krásna kniha o rodine, láske a objatiach. Bonus sú ilustrácie, ktoré ozaj potešia čitateľa :)

Štěpinambura
27.04.2021 5 z 5

Řeknu k tomu jen pár slov: Brečím, protože chci, aby mě ten medvěd z příběhu obejmul taky! :-D

Saela
20.04.2021 5 z 5

Hehe, tahle knížka mě pobavila. Táta medvěd s medvídětem se rozhodnou objímat všechny zvírřátka v lese. A co stránka, to nové objetí. A dcerka kdykoliv uslyšela, že se má objímat, honem mi skočila kolem krku a objala mě. Pěkná a milá knížka, kterou doporučím :)

michal2601
11.02.2021 5 z 5

Překrásná kniha plná laskavosti a krásných ilustrací.

Ágnes007
23.12.2020 5 z 5

Půvabná kniha o síle srdečného objetí, které dokáže zázraky. Laskavý příběh s kouzelnými ilustracemi, které pohladí po duši :)

Boboking
23.12.2020 4 z 5

Velmi povedená knížka pro malé čtenáře. Originální ilustrace, pěkně koncipovaný příběh.

muchomurka
04.09.2020 4 z 5

Překrásné ilustrace, ty mě pohladily na duši. Příběh také nebyl špatný, ale já si více užívala kreseb.

TerJac
05.06.2020

Opravdu doporučuji. Roztomilá, krásná kniha, která je dokonalá právě tím, že ukazuje jednoduchou a samozřejmou věc - jak krásné je jedno objetí, a kolik může znamenat. Jen škoda, že na to postupně zapomínáme.

zinon
21.02.2020 5 z 5

Tak tato kniha je opravdu nádherná. Jak text, tak obrázky. Pro malé děti vřele doporučuji.

pohádky lesy zvířátka medvědi pro děti od 4 let

2017  91%Obejmi mě, prosím
2019  92%Nerozluční přátelé
2022  89%Úsměv pro žabku
2020  40%Mamička, kde si?
2022  60%Vanda hľadá lásku

Kniha Obejmi mě, prosím je v