Obejmi mě, prosím

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353329/big_obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 4.7104

Medvedie príbehy 1.

Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Host

Proszę mnie przytulić

Kniha Obejmi mě, prosím

hermína14

Ke knížce s takovým názvem už není co dodat, ale po jejím přečtení se mohou dít zázraky...

Hoshi

Kdysi jsem o této knize slyšela, že po přečtení budete mít obrovskou touhu všechny kolem sebe objímat.... Jedno objetí a kolik nadělá radosti:)
Příběh je miloučký, jednoduchý, doprovázený rozmanitými, originálními ilustracemi.

Karcoolka2210

Krásna kniha o rodine, láske a objatiach. Bonus sú ilustrácie, ktoré ozaj potešia čitateľa :)

Štěpinambura

Řeknu k tomu jen pár slov: Brečím, protože chci, aby mě ten medvěd z příběhu obejmul taky! :-D

Saela

Hehe, tahle knížka mě pobavila. Táta medvěd s medvídětem se rozhodnou objímat všechny zvírřátka v lese. A co stránka, to nové objetí. A dcerka kdykoliv uslyšela, že se má objímat, honem mi skočila kolem krku a objala mě. Pěkná a milá knížka, kterou doporučím :)

michal2601

Překrásná kniha plná laskavosti a krásných ilustrací.

Ágnes007
23.12.2020

Půvabná kniha o síle srdečného objetí, které dokáže zázraky. Laskavý příběh s kouzelnými ilustracemi, které pohladí po duši :)

Boboking
23.12.2020

Velmi povedená knížka pro malé čtenáře. Originální ilustrace, pěkně koncipovaný příběh.