Obejmi mě, prosím

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353329/big_obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 4.6124

Medvedie príbehy 1.

Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Host

Proszę mnie przytulić

Kniha Obejmi mě, prosím

misssicccka
05.10.2022

Krasna a pozítivni knizka.

Krizovakri
22.08.2022

Pěkné ilustrace, i příběh. Ale musím uznat, že mně se líbila asi více jak Radovánkovi.

MilackovaN
27.05.2022

Příběh, který svou laskavostí potěší po duši nejen dítě, ale i dospělého. Kéž by takových medvíďat bylo více i v lidském světe.

hermína14
25.10.2021

Ke knížce s takovým názvem už není co dodat, ale po jejím přečtení se mohou dít zázraky...

Hoshi
21.07.2021

Kdysi jsem o této knize slyšela, že po přečtení budete mít obrovskou touhu všechny kolem sebe objímat.... Jedno objetí a kolik nadělá radosti:)
Příběh je miloučký, jednoduchý, doprovázený rozmanitými, originálními ilustracemi.

Karcoolka2210
04.05.2021

Krásna kniha o rodine, láske a objatiach. Bonus sú ilustrácie, ktoré ozaj potešia čitateľa :)

Štěpinambura
27.04.2021

Řeknu k tomu jen pár slov: Brečím, protože chci, aby mě ten medvěd z příběhu obejmul taky! :-D

Saela
20.04.2021

Hehe, tahle knížka mě pobavila. Táta medvěd s medvídětem se rozhodnou objímat všechny zvírřátka v lese. A co stránka, to nové objetí. A dcerka kdykoliv uslyšela, že se má objímat, honem mi skočila kolem krku a objala mě. Pěkná a milá knížka, kterou doporučím :)