Obejmi mě, prosím

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353329/obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 4.541

Proszę mnie przytulić

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Host

Greena

Neskutečně půvabná kniha o objímání.
Táta Medvěd a syn Medvídek spolu putují lesem a mají velký plán – obejmout co nejvíc zvířátek a udělat je tak šťastnými! Naprosto geniální plán!
Obejmou pana Bobra, slečnu Lasičku, párek Zajíců, Vlka, pana Losa, Anakondu, Housenku, Hajného, další zvířata, ale na někoho zapomenou.
Víte na koho?
Kniha je také překrásně ilustrovaná Emilií Dziubakovou.
Zkrátka obejmi mě, prosím…

www.ctuctescteme.cz #ctuctescteme

baja
14.11.2018

Milá knížka, dcera ( 2,5 roku) pak chodila a objímala co se nechalo:-)

ještěrka38
30.10.2018

Docela hezká knížka, ale vadilo mi, že na každé stránce se v podstatě opakuje to samé...Pěkné ilustrace.

harena
20.10.2018

Moc krásná knížka, četla jsem ji našim 3 a 5ti letým holčičkám a moc se jim oběma medvídkovské objímání líbilo. Roztomilé čtení, také jsme se museli poobjímat, aby nám bylo báječně. Moc doporučuji.

Christianne.K
08.08.2018

Krásný příběh. Na moji osobu sice až moc jednoduchý, ale jelikož mám mladšího sourozence či sestřenky, tak u nich měla kniha veliký úspěch.

lushi
21.04.2018

Roztomilost! Výstřední medvědi objímající obyvatele lesa, taky bych takové objetí chtěla :)

Sandruše
10.03.2018

" Synku, jestlipak víš, jak nejbáječněji prožít krásný den?"
"Samo sebou! Stačí udělat pár kotrmelců z našeho kopce!"
Táta medvěd zvedl synka do výšky a posadil si ho na ramena.
"Cha, cha! Ano, to opravdu pomáhá. Ale úplně nejlepší je, když MŮŽEŠ NĚKOHO POŘÁDNĚ OBEJMOUT!"

Ta nejkrásnější knížka pro mrňouse, kterou s láskou doporučím i nám dospělákům :)

Petass
30.01.2018

Hezký jednoduchý příběh o tom, že se máme mít rádi :) Darovala jsem ji do miniškolky, kam chodí syn. Mile mě překvapilo, když mi paní učitelka říkala, že je to jejich nová oblíbená. Děti ji chtějí číst před spaním každý den znovu a znovu :)

zuzi1162
19.01.2018

Krasne ilustrace, dojemny pribeh, ale ponekud zdlouhavejsi .... na uspavani deti akorat :).

Knihomura
12.11.2017

Pěkné. Škoda, že ve světě je to jinak.