zuzi1162 Online zuzi1162 komentáře u knih

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

(SPOILER) Jako dobre, ale mit v jedne knizce dve hlavni postavy, co obe maji poskozeny mozek ... to me nejak iritovalo, porad jsem se bala, ze s tim rozuzleni bude souviset. nastesti ne.

21.06.2022 4 z 5

Háčkování - Vzory od A do Z Háčkování - Vzory od A do Z Sarah Hazell

Bible pro vsechny hackare a hackarky.

31.05.2022 5 z 5

Mravenci - život lesního společenství Mravenci - život lesního společenství Armin Schieb

Perfektni. Obrazky jsou uzasne, je to opravdu jedinecna kniha.

31.05.2022 5 z 5

Moje první kniha o kvantové fyzice Moje první kniha o kvantové fyzice Eduard Altarriba

Cilovkou jsou asi ponekud starsi deti nez prvni stupen ZS, coz bych podle nazvu ocekavala :). Diky chronologickemu pojedi problematiky mi prijde, ze samotne kvantove fyzice se venuje mensi cast knihy nez bych cekala, ale zas na druhou stranu je to hezky zpracovane a tema je tak stravitelnejsi v porovnani s beznou ucebnici.

25.05.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tuto sérii mám ráda, ale tahle mi zrovna přišla nějaká slabší.

20.05.2022 4 z 5

Moje první kniha o teorii relativity Moje první kniha o teorii relativity Eduard Altarriba

Krasne zpracovane, jen jsem asi cekala neco jineho - toto mi prijde spise pro druhy stupen zakladky ci prvni stupen viceleteho gymplu. Asi jsem podle nazvu "moje prvni kniha" cekala nejake sikovne vysvetleni pro zakladoskolaky. Moc se mi vsak libila grafika.

18.05.2022 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Fotky jsou nadherne. Text mi prijde, ze je na hrane deniku a okamzitych poznamek autorky. Nekdy jsem tomu uplne nerozumela :), jindy jsem mela pocit, ze nekomu lezu do soukormi, ze mu procitam denik :) .... ale celkove se mi to libilo. Rozhdone to neni bezna kniha a je citit, ze do toho autorka dala svoje srdce.

18.05.2022 5 z 5

Vlk – Pes – Člověk Vlk – Pes – Člověk Kurt Kotrschal

Spise nez kniha, mi to prijde jako dizertacni prace, nicmene vyborna a dobre se cte. Urcite to vsak nejde zvladnou na "jeden zatah". Mezi ejdnotlivymi tematy je asi dobre si chvilku odpocinout. Libi se mi ale osobni pristup autora, to ocenuji asi nejvice.

16.05.2022 5 z 5

Astrid Lindgrenová Astrid Lindgrenová Agnes-Margrethe Bjorvand

Krasne, mile, a pro jeji ctenare naprosto nutne. Astrid je presne takova, jakou jsem si ji predstavovala. Umet cestovat v case, tak bych ji rada potkala.

16.05.2022 5 z 5

Velká sýrová nakládačka Velká sýrová nakládačka Iva Bartošová

Za me parada.

12.05.2022 5 z 5

Supermatce řekni sbohem Supermatce řekni sbohem Rob Parsons

Utla knizecka plna pozitivnich myslenek. Nazev je tedy ponekud zavadejici, autorovi jde v podstate o to sdelit, ze nebyt jako matka perfektni je v poradku. Uvadi zde nekolik pribehu ze zivota.

04.05.2022 5 z 5

Záhada hotelu Winterhouse Záhada hotelu Winterhouse Ben Guterson

Nejslabsi z cele serie, vlastne tam nebyla zadna infomrace, kvuli ktere by tato kniha vubec mela byt napsana. Sice jsme se s detmi dozvedeli par dalsich souvislosti, ale napinavost prvnich dvou dilu byla pryc.

20.04.2022 3 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Lepsi nez prvni dil, konecne se to rozjelo. V prvni dile clovek jen pulku knihy tusil o co by mohlo jit, zde uz byly karty otevrene a poradne jsem si to uzila.

20.04.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Za mě zatím nejlepší díl. Těším se na další.

10.04.2022 5 z 5

Domek na pláži Domek na pláži Jane Green

Příjmená pohodovka k odreagování.

29.03.2022 5 z 5

První pomoc pro vysoce citlivé První pomoc pro vysoce citlivé Asa Saga Hammarstedt

No popravdě jsem čekala trochu víc než jen řady, které vám prakticky dává vás zdravý rozum. Ale na druhou stranu, ne všichni ten zdravý rozum máme :). Četla jsem kvůli dceři, které se tento problém týká.

25.02.2022 3 z 5

Na Krokodýlí řece Na Krokodýlí řece Valerie Parv

Moje první harlequinka. Tenkrát v pubertě mě tento žánr uchvátil. Teď už je čtu jen ve stavech největší deprese, ale tato jedna uvízla v paměti.

25.02.2022 5 z 5

Tajemství hotelu Winterhouse Tajemství hotelu Winterhouse Ben Guterson

Trochu jednodussi oproti jednicce, ale i tak chytlave. Chystam se na dalsi. Ctu to detem pred spanim a strasne me stve, kdyz usinaji a ja nemuzu cist dal.

16.02.2022 5 z 5

Histaminová intolerance Histaminová intolerance Thilo Schleip

Krasne napsane. Cetla jsem uz sposutu knih ohledne tohoto tematu a myslim, ze tato je zatim nejlepsi.

16.02.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

(SPOILER) Její knihy mají různou úroveň. Tento žánr mám ale ráda, tak se mi vlastně líbí všechny. Tato je podle mě jedna z těch lepsich, takže opravdu doporučuju.

----- spoiler -----
Jen nechápu, že když Mara tak dlouho (celé své dětství) žila v rodině spiritualiatu, jak to, že neokoukala něco , těch rituálů. Chte nechtě přece musela něco vědět, ať už se to v sobě potom snažila potlačit jak chtěla.

10.02.2022 5 z 5