zuzi1162 Online zuzi1162 komentáře u knih

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Tak to byla jizda :).

25.09.2023 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Jako nejsem uplne cilovka, ale pobavilo.

19.09.2023 5 z 5

Mužské právo. Jsou právní pravidla neutrální? Mužské právo. Jsou právní pravidla neutrální? Barbara Havelková

Ponekud bichle, ale kdyz ctete jen to co vas zajima, tak je to psane opravdu hezky.

19.09.2023 5 z 5

Druhá strana Druhá strana Jody Houser

To prolinani s Dracim doupetem by bylo asi fajn ve filmove verzi, ale takhle to bylo ponekud divne.

19.09.2023 3 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Nooooo, podle me tomuto dilku moc nepridalo posunuti do minulosti. Porad dobra kniha, ALE :) ... za me asi zatim nejslabsi z cele serie. Navic je zde citit stopy jeji serie Cerna zima a mozna spetka ponekud aktualnich Bridgetonovcu, jak uz tu nekdo drive prede mnou zminoval.

29.08.2023 3 z 5

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

Perfektni.

24.08.2023 5 z 5

Hebrejky: Biblické matky, démonky, královny i milenky Hebrejky: Biblické matky, démonky, královny i milenky Jan Fingerland

Perfektne napsano, rozhodne doporucuji. Je to psano hodne ctivym zpusobem. Autor navic sve myslenky ctenari nevnucuje, spise mu je predklada k zamysleni a poukazuje na ruzne zajimavosti.

11.08.2023 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Nakonec se mi kniha hodne libila, hlavne kvuli detektivnimu pribehu a opravdu svezi citelnosti, ale priznam se ze prvni dojem byl spise rozpacity. Na stridani pohledu dvou hlavnich hrdinu se da rychle zvyknout, ale ta vulgarni mluva a temer nasilne chovani mi prijde v dobe, kdy se porad resi temata domaciho nasili ponekud moc. Dost me to zarazi i s ohledem na to, ze autorkou je Polka. Nicmene to pricita snaze se v literarni branzi prosadit a aurotka ucite potencial ma, urcite si prectu i neco dalsiho.

30.07.2023 5 z 5

Udolí zrůd Udolí zrůd Steve Niles

Krasne

05.06.2023 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

(SPOILER) Tak tady se straseni rozjede hned na zacatku. Pro hlavniho hrdinu je pak vsechno spatne ... az jsem si rikala, ze tohle snad ani dobre skoncit nemuze. Skoda, ze autorka nevyuzila posledni scenu k nejakemu zvratu ... jako furt nevime jmeno te dcery, ale kdyby posledni veta znela "To je tvoje dcera a jmenuje se Amy", tak to by byla tresnicka na dortu :).

12.05.2023 5 z 5

Záhada zmizelých štěňátek Záhada zmizelých štěňátek Megan Rix

Cetla jsem s dcerou a tesime se na dalsi.

12.05.2023 5 z 5

Strýček Albert a pátrání po kvantech Strýček Albert a pátrání po kvantech Russell Stannard

Vubec jsem necekala, ze to bude tak hezky napsane. Vetsina podobnych knih je spise pateticka, ale tohle melo hlavu a patu a analogie s Alenkou v risi divu fungovala hezky a to i vcetne vkladani drobnych osobnich veci spojenych s zivotem AE.

03.05.2023 5 z 5

Pouštní diamant / Skandál v Alpách Pouštní diamant / Skandál v Alpách Caitlin Crews

Tak Poustni diamant byl jeste celkem dobry, ale ten Skandal v Alpach to uplne zabil.

26.04.2023 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Za me asi zatim nejslabsi z cele serie, pritom mam tuto autorku opravdu rada. Snad bude ta o sestre lepsi.

25.04.2023 3 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek Jennifer Coulmann

Krasne versovani.

13.04.2023 5 z 5

Vanda hledá lásku Vanda hledá lásku Emilia Dziubak

Tak jako ponekud zvlastni kombinace zviratek, ale cetla jsem s dcerou, ktere je devet a nadsazku uz dost chape, takze jsme se docela nasmaly. Ale chapu, ze rodice s mensimi detmi mohou mit vyhrady.

13.04.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Zatim nejlepsi z cele serie .... ale jeste nemam precteny vsechny :)

12.04.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Tleskám. Celá série super

09.04.2023 5 z 5

Zkamenělá zoo Zkamenělá zoo Joris Chamblain

Nadherne - jak kresby, tak pribeh.

27.03.2023 5 z 5