Nejkrásnější dárek

Nejkrásnější dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505314/nejkrasnejsi-darekbHhDL3-x9m-.webp 5 35 8

Medvěd většinou tráví Vánoce sladkým zimním spánkem, ale tentokrát se rozhodl zůstat vzhůru. Na Štědrý den si totiž chce s myšákem vyměnit dárky! Ale ouha, jeho velké tlapy si s krásně zabaleným dárkem od malého kamaráda neumí poradit. Nebude se na něj myšák zlobit? Jak tohle jenom dopadne? Naštěstí medvědovi ostatní zvířátka poradí, co udělat, a všichni tak prožijí ty nejúžasnější společné Vánoce.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Fragment (ČR)

Von kleinen und großen Geschenken

bibi.r
02.04.2024 4 z 5

Pro děti 3+

Hezký, milý a něžný příběh o přátelství. S dětmi nás bavilo hádat, co asi medvěd od myšáka dostal :).
Fajn aktivita může být i následné malování a tvoření vlastního pozvání na nějakou oslavu apod.

Knihomura
25.03.2024 4 z 5

Vánoční příběh o tom, jak je krásné trávit Vánoce s kamarády.

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Tohle byla taková nádhera!

zuzi1162
13.04.2023 5 z 5

Krasne versovani.

ZuzullaM
10.02.2023 5 z 5

Veľmi pekný veršovaný príbeh pre detí a úžasne krásne ilustrácie. Toto sa veľmi podarilo. :-) také naozaj vianočné :-)

Knihotyna
01.01.2023 4 z 5

Krásný veršovaný příběh o Vánocích zasazený do prostředí lesa, jehož hlavními aktéry jsou právě lesní zvířátka :).

Jen pozor, pro malé zvídavé děti - zvířátka si dávají dárky - malí čtenáři by se mohli pídit potom, proč jim je nenosí Ježíšek ;).

Danago
15.12.2022 5 z 5

Nádherné ilustrace, milý vánoční příběh pro každého. Mně se moc líbil.

Knižní střípky
08.12.2022 5 z 5

NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK v sobě skrývá krásný příběh ve verších o tom, jak se jeden medvěd rozhodne, že zcela výjimečně o Vánocích zůstane vzhůru, aby mohl darovat dárky myšákovi. Když si přátelé dárečky vymění, dojde pak k malému zádrhelu, se kterým začnou medvědovi pomáhat i další obyvatelé lesa. A nakonec se stane to, že všichni ten nejkrásnější den v roce prožijí spolu...

Autorovy knížky

Jennifer Coulmann