zuzi1162 Online zuzi1162 komentáře u knih

Království bambulek Království bambulek Myko Diann Bocek

Toto uplne pro zacatecnika neni, pujcovala jsem kvuli tvoreni s detmi, a tak jsem byla lehce zklamana. Ale v podstate je to celkem hezky ztracovane, takze nechci hanit jen diky tomu, ze mi to nesedlo. Mozna az budou deti preciznejsi pri vytvareni, tak to ocenim vice.

27.01.2022 4 z 5

Háčkování velkým háčkem Háčkování velkým háčkem Dedri Uys

Hackovat umim, takze jsem moc noveho v knize neobejvila, ale i tak ocenuji, ze je zpracovana hezkym zpusobem a vysvetluje vse opravdu podrobne a dava hackarum spousty rad. Take mi prijde hezke, ze jsou na zacatku vyjmenovane vsechny autorky a jejich ucty na pinterestu, etsy aj., takze tvorivka/tvorivec muze jit hledat dal na sitich.

27.01.2022 5 z 5

Čtení mraků: Předpověď počasí pohledem na oblohu Čtení mraků: Předpověď počasí pohledem na oblohu Oliver Perkins

Teda ... tato utla knizka je udelane uplne perfektni. Sice jsem nekterym castem rozumela spise mene, ale i tak se mi libila. Obrazkove shrnuti na konci vse vynahradilo.

25.01.2022 4 z 5

Dávná láska Dávná láska Grace Green

Harlequiny čtu jen občas jako odreagování od stresu, necekam v tom příliš hodnotnou literaturu, ale tenhle musím pochválit. Opravdu krásný příběh.

18.01.2022 5 z 5

Ponožky pletené na kroužku Ponožky pletené na kroužku Isela Phelps

Návody vypadají dobře, škoda jen že nejde v CR sehnat ten správný kroužek s daným počtem kolíčků.

14.01.2022 4 z 5

Úchvatné evropské cyklistické trasy Úchvatné evropské cyklistické trasy kolektiv autorů

Ostatni knihy ze serie me tedy nadchly vice.

05.01.2022 3 z 5

Perfektní

01.01.2022 5 z 5

Úchvatné světové automobilové a motorkářské trasy Úchvatné světové automobilové a motorkářské trasy kolektiv autorů

Je to zajimave cteni, kdyz muzete cestovat jen tim povestnym prstem po mape a snit o tom, ze jste na miste doopravdy. Trochu bych ocenila lepsi mapky nez jen ty symbolicke, ale to si clovek nakonec muze dohledat v klasickych mapach, takze to zas tak velke minus neni.

21.12.2021 4 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Perfektni, krasne ...

21.12.2021 5 z 5

Velká cesta aneb jak se z nás díky slepici stali ochránci klimatu Velká cesta aneb jak se z nás díky slepici stali ochránci klimatu Jana Steingässer

Něco takového by se měly děti učit ve škole, aby viděly ekologii i z jin ho úhlu než toho našeho dospelackeho. Třeba by pak víc chápaly, o co v to jde.

17.11.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

(SPOILER) Za mě perfektní. Někdo tu kritizuje určité nesrovnalosti .... neřekla bych. Vše nádherně ilustruje například vztah Cory k pejskovi Lentilce, o kterém se zmiňuje v posledním deníkovém záznamu. V tomto kontextu, se pak hranice nekonzistentnosti vlastně nedají určit.

26.10.2021 5 z 5

Čtvrteční klub amatérských detektivů Čtvrteční klub amatérských detektivů Richard Osman

Dokonalé

10.10.2021 5 z 5

Tak pravil miliardář / Zázrak na Sicílii Tak pravil miliardář / Zázrak na Sicílii Heidi Rice

Oba pribehy se mi libily.

15.09.2021 5 z 5

Sen o Zeleném domě Sen o Zeleném domě Liz Rosenberg

Mám ráda její knihy, takže se mi tato kniha o jejím životě moc líbila, i když je mi samozřejmě líto, že její život nebyl asi takový jak by ona sama chtěla.

18.08.2021 5 z 5

Génius Pablo Picasso Génius Pablo Picasso Jane Kent

Vsechny knizky z teto serie se mi libi.

16.07.2021 5 z 5

Pokušení bohatých Pokušení bohatých Kate Coscarelli

Tak trochu me prekvapil ten konec nekonec, ale jako oddychovka na leto nebo dlouhy zimni vecery dobry.

16.07.2021 4 z 5

Vysočina - Hrady, zámky, památky Vysočina - Hrady, zámky, památky Vladimír Kunc

Opravdu krasne fotky i popisky.

16.07.2021 5 z 5

Vážka Vážka Leila Meacham

Ohromný příběh, krásně napsáno.

30.05.2021 5 z 5

Biochemie Biochemie Donald Voet

Parádní knížka ... díky studiu jsem ji četla několikrát :).

15.03.2021 5 z 5

Einstein: člověk, génius a teorie relativity Einstein: člověk, génius a teorie relativity Walter Isaacson

Ke konci to bude z bylo trochu moc politické, ale on takový holt byl :). Krásná kniha se spoustou obrázkových dokumentů. Trochu mě mrzelo je to, že tam bylo jen málo o jeho první ženě a nebylo třeba řečeno nic moc o postoji jeho rodiny k ní. Četla jsem její životopis, který sice možná nebyl úplně objektivní :), ale některé věci jako by v této knize o Einsteinovi prošly cenzurou.

28.02.2021 5 z 5