Záhada hotelu Winterhouse

NEBEZPEČÍ, INTRIKY A MAGICKÁ MOC... STRHUJÍCÍ ZÁVĚR TRILOGIE WINTERHOUSE ALŽBETU ČEKÁ NEJlepší jaro v životě – přestěhovala se do hotelu Winterhouse za svým dědečkem a vše se zdá být dokonalé. Jenže nic netrvá věčně, a tak je spolu s Freddym vtažena do víru další záhady. Poté, co z hlubin hotelu zaslechnou hlas zlovolné Gracelly Wintersové, která už měla nadobro zmizet, je vše jasné: někdo se ji snaží znovu vyvolat na tento svět. Podaří se Alžbětě a Freddymu naposledy porazit Gracellu a ochránit hotel jednou provždy? Ben Guterson je autorem úspěšné knihy Hotel Winterhouse a jejího pokračování Tajemství hotelu Winterhouse. Byl nominován na Edgar Award a Agatha Award. Ben působil deset let v Novém Mexiku a Coloradu jako středoškolský učitel, poté strávil několik let u společnosti Microsoft. Žije poblíž Seattlu na úpatí Kaskádového pohoří....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452114/zahada-hotelu-winterhouse-y5F-452114.jpg 4.530

Hotel Winterhouse 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

The Winterhouse Mysteries, 2019

Kniha Záhada hotelu Winterhouse

happy-smile

Velmi pěkná kouzelnická série. Líbí se mi, že to je napsané tak nějak střízlivě a autor necítí potřebu vytvářet nějaké složizé kouzelnické prostředí. Tato série se bude líbit jak dětem, tak dospělým. Postavy si oblíbíte a příběh slupnete jako malinu.

IvetKl

Jedna z nejkrásnějších sérií! Krásné dokončení bohužel posledního dílu.

Cernakocka09

Zase skvělé. Bavilo mě to tak, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. Trochu mi vadilo že Freddy už není co býval, ale zase vypátral stránku Karmínový skarabeus a tím se vytáhl. Celou dobu jsem čekala jestli se Alžběta s Freddym dají dohromady :-D. Líbilo se mi jak to dopadlo s Elanou, až na to jak skončila chudák Lena, i když to pro ni možná bylo určité vysvobození. Rozhodně doporučuji všem co se jim líbil minulý díl.

Orange8knihomol

Nádherné pokračování příběhu o hotelu Winterhouse a jedné neobyčejné dívce - Alžbětě Somersové - nabírá konce! Tato kniha je primárně určena dětem od 9 let, což jí ale neubírá na kvalitě. Myslím, že především případní starší čtenáři ocení hrátky se slovy (kupř. anagramy a palindromy, které se zde v hojné míře objevují) a atmosféru knížky. Ben Guterson napsal úžasný příběh plný lásky, víry a přátelství, jejž doprovází originální ilustrace Chloe Bristol. Záhady, tajemství a intriky - to jest jasná ingredience Gutersonova receptu na napínavé čtení. :D DOPORUČUJI dětem i dospělým, každý si v Hotelu Winterhouse přijde na své. :-)

kolacky

Tajný dopis malíře Rilleyho Grangera o hledání nápověd k záhadám je určitě hodně důležitý. Takže hurá do Výzvy!

Dela90

Jedním slovem úžasná kniha. Dokonalá trilogie a napínavá až do konce. Třetí díl mě bavil asi nejvíce až se mi bude po postavách stýskat. Skvěle ukryté názvy kapitol ve větách. Napínavá magická zápletka vše okolo hříčky slov. Dokonalost, skvělý nápad.

Runningdog

Třetí díl nijak nezklamal. Opět napínavé a chytré čtení. Mám ráda dobrý přehled v postavách a jejich vztazích, což bylo v závěru trošku obtížnější udržet. Rozuzlení nakonec nemělo chybu.
Jako dítě bych si to užila jste víc! Opravdu doporučuji.

Podle zakončení to vypadá, že se další díl nechystá. Doufám tedy, že se autor vrhne do nějakého dalšího projektu.

Ivuska.09
03.11.2020

Tuto sérii si užívám od samotného začátku. Nicméně musím přiznat, že tento díl mě bavil nejméně. I tak to ale pořád bylo skvělé čtení. A kdo má rád tajemství, záhady a hru se slovy, určitě si užije i tento příběh.