Tajemství hotelu Winterhouse

Tajemství hotelu Winterhouse obálka knihy
Mé hodnocení:

Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Čas je neúprosný a Alžběta s Freddym budou muset použít všechen svůj důvtip, aby vyřešili záhadu hotelu Winterhouse!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426171/tajemstvi-hotelu-winterhouse-SiC-426171.jpg 4.560

Hotel Winterhouse 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

The Secrets of Winterhouse, 2018

Kniha Tajemství hotelu Winterhouse

veru1367

Druhý díl mi přišel o něco horší než první. Bylo to prakticky stejné, nic nového.
Ale přesto se mi knížka velice líbila.

Cernakocka09

Kniha se mi líbila víc než první díl, asi proto, že tam bylo více záhad než minule. Pustila jsem spolu s Alžbětou a Freddym ale trochu mě děsila paní Vesperová, hlavně to že se zjevila na místě kde byste to nečekali.

Aileena

První díl mi přišel zajímavější, druhý se mi zdál v podstatě jako lehce pozměněná jednička, v zásadě nic závratně nového.
Stále mám ten samý problém, zejména v naprosto zbytečném opakování jmen dvacetkrát na straně. Autor nezná zájmena? Když se baví dvě osoby, tak přeci nemusím ob řádek připomínat, kdo mluví? Při čtení nahlas mi to nešlo ani přes pusu a úspěšně jsem jméno vynechávala - nic se nestalo a znělo to lépe.
Jedenáctileté dceři se prý stále líbilo, ale na trojku dle jejích slov nemá teď náladu - takže taková bomba to asi také nebyla. Ovšem v záplavě literatury pro děti (trochu odrostlejší), mnohdy pochybné kvality je příběh pravděpodobně stále jeden z lepších kousků.

Fany09
09.12.2020

Kniha se mi líbila.

Dela90
06.10.2020

Úžasná kniha plná napětí, magie, dobrodružství. Druhý díl se mi líbil snad více než první. Rozhodně doporučuju a těším se na další díl.

Pastelkačte
08.06.2020

Skvělá kniha jsem ráda že ji mám doma. Mám první i druhý díl každý dvakrát přečtený :D

happy-smile
31.05.2020

Druhý díl dosahuje stejné kvality jako první. A tak příznici Winterhouseu neváhejte a račte znovu vstoupit do tohoto kouzelného hotelu. Opět se zde vyskytne několik záhadných údalostí a budou mít s minulý dílem společného více, než by člověk čekal. Jsem zvědavá, jestli ještě vyjdou nějaké další díly. Příběhy jsou velice milé a ráda bych Alžbětu a Freddyho ještě někdy navštívila.

Orange8knihomol
29.03.2020

Nádherný příběh plný magie, přátelství, rodinné lásky a hlavně dobrodružství! Knížka se četla jedním dechem a rozhodně v ničem nezaostávala za svou předchůdkyní (1. dílem). Myslím, že takový příběh by si měl přečíst každý bez ohledu na věk, jelikož se jedná o mistrovské dílo (dle mého úsudku). Právě jsem Tajemství hotelu Winterhouse dočetla a musím říct, že se ve mně sehrává přímo bouře pocitů (na jednu stranu jsem samozřejmě ráda za další přečtenou knihu, ale také jsem smutná při pomyšlení, že tak krásný příběh mám již ,,za sebou" a že si bohužel musím počkat na pokračování...). Z mé strany bez velkého rozmýšlení na 100% DOPORUČUJI úplně všem!