Tajemství hotelu Winterhouse

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Čas je neúprosný a Alžběta s Freddym budou muset použít všechen svůj důvtip, aby vyřešili záhadu hotelu Winterhouse!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426171/tajemstvi-hotelu-winterhouse-SiC-426171.jpg 4.716
Série

Hotel Winterhouse 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress
Orig. název

The Secrets of Winterhouse, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Tajemství hotelu Winterhouse

Přidat komentář
Orange8knihomol
29. března

Nádherný příběh plný magie, přátelství, rodinné lásky a hlavně dobrodružství! Knížka se četla jedním dechem a rozhodně v ničem nezaostávala za svou předchůdkyní (1. dílem). Myslím, že takový příběh by si měl přečíst každý bez ohledu na věk, jelikož se jedná o mistrovské dílo (dle mého úsudku). Právě jsem Tajemství hotelu Winterhouse dočetla a musím říct, že se ve mně sehrává přímo bouře pocitů (na jednu stranu jsem samozřejmě ráda za další přečtenou knihu, ale také jsem smutná při pomyšlení, že tak krásný příběh mám již ,,za sebou" a že si bohužel musím počkat na pokračování...). Z mé strany bez velkého rozmýšlení na 100% DOPORUČUJI úplně všem!

Cibulka11
07. března

První díl nasadil laťku hodně vysoko a jsem ráda, že ten druhý nezklamal, ale dokonce byl lepší. Tuhle sérii jsem si zamilovala a v mé knihovně patří mezi špičku. Nikdy jsem se tak netěšila na další díl (už aby byl).

IvetKl
03. března

Dlouho jsem se tak netěšila na druhý díl jako na tento. A taky tak dlouho se mi nestalo, že jsem z druhého dílu nebyla zklamaná, ba jsem byla opět nadšená! Kéž by i více autorů psalo takto krásné knihy pro dospělé!

sadlo
02. února

Ačkoli jsem dávno dospělá, ráda sáhnu po dětských knihách, stále se snažím sledovat knižní tvorbu jak pro dospělé, tak pro děti a mládež.
První díl se četl lehce, poutavě, tak jsem spokojena, že druhý svazek je stejně čtivý.

Ivuska.09
16. ledna

Já jsem si tuhle sérii prostě zamilovala, takže se snad ani nemůže stát, že by se mi některý z dalších dílů nelíbil. Jednička byla možná o fous lepší, ale pořád se opravdu hodně těším na další pokračování. Pokud v sobě stále máte duši dítěte a máte rádi různé záhady, tak rozhodně doporučuji.

Autor a jeho další knihy

Ben Guterson
americká

Kniha Tajemství hotelu Winterhouse je v

Přečtených19x
Čtenářské výzvě13x
Doporučených1x
Knihotéce34x
Chystám se číst17x
Chci si koupit10x
dalších seznamech1x